آپ تم مرجع ارائه قالب وردپرس فروشگاهی | شرکتی | تجاری | خبری و... , افزونه وردپرس , آموزش وردپرس
همیشه کیفیت محصول + پشتیبانی حرفه ای + جلب رضایت مشتریان اولویت های ماست

خانه / آموزش وردپرس / آموزش های وردپرس / غیرفعال سازی دیدگاه ها در پست های قدیمی وردپرس
wordpress-disable-comments-up

غیرفعال سازی دیدگاه ها در پست های قدیمی وردپرس

اطلاعات

غیرفعال سازی دیدگاه ها در پست های قدیمی وردپرسReviewed by سعید حبیبی on Dec 28Rating: 5.0

با سلام و عرض ادب خدمت کاربران گرامی آپ تم ، در این مطلب از آموزش وردپرس می پردازیم به نحوه غیر فعال سازی دیدگاه ها در پست های قدیمی در وردپرس شما با استفاده از این مطلب قادر خواهید بود این امکان را به سایت خود اضافه کنید تا دیگر دیدگاهی برای پست های قدیمی ثبت نشود.با ما همراه باشید …

هر سایتی بعد از گذشت مدت طولانی مطالب آنها افزایش می یابد که طوری که بعد از سالها از انتشار مطالب قدیمی وقت زیادی می گذرد و دیگر قدیمی به شمار می روند و از دید کاربران دور می شوند شما می توانید بخش دیدگاه های این مطالب را ببندید تا دیگر کامنتی برای آنها ثبت نشود برای این کار باید از کدی که در ادامه قرار خواهیم داد استفاده کنید.

لازم به ذکر است که برای این کار روش ها ، کد ها و افزونه هایی نیز وجود دارد اما بهترین گزینه استفاده از کد php برای سایت های وردپرسی می باشد برای این کار کد زیر را در داخل فایل functions.php قالب وردپرس خود قرار دهید.


function close_comments( $posts ) {
if ( !is_single() ) { return $posts; }
if ( time() - strtotime( $posts[0]->post_date_gmt ) > ( 30 * 24 * 60 * 60 ) ) {
$posts[0]->comment_status = 'closed';
$posts[0]->ping_status = 'closed';
}
return $posts;
}
add_filter( 'the_posts', 'close_comments' );

بعد از جای گذاری کد بالا در فایل مذکور می تواندی زمان بندی را به سلیقه خود سفارشی کنید و زمان بسته شدن ارسال دیدگاه به مطلب را انتخاب کنید.برای این کارمی توانید به جای ۶۰ * ۶۰ * ۲۴ * ۳۰ ارقام دیگر به سلیقه خود وارد کنید.این عدد یک ماه می باشد که بر حسب ثانیه وارد شده است.

خب فایل فانکشن را ذخیره کنید.از این به بعد زمان هر مطلبی که از این تاریخ عبور کند دیگر کاربران نخواهند توانست دیدگاه و کامنت ارسال کنند.

به پایان این آموزش هک وردپرس رسیدیم امید واریم مورد استفاده قرار گرفته باشد.

 

 

منبع: uptheme   مرجع: آموزش وردپرس | قالب وردپرس فروشگاهی | قالب وردپرس شرکتی | قالب وردپرس تجاری

باکس دانلود

  • کاربران گرامی از ارسال دیدگاه جهت پشتیبانی محصولات ویژه ( خریداری شده) خود داری کنید برای این امر از قسمت پشتیبانی اقدام کنید.

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد

تمامی محصولات آپ تم از همین حالا به مدت محدود با 65 درصد تخفیف ارائه می شود. کد تخفیف: uptheme65 ( به مدت محدود ) به همراه پشتیبانی و ارائه آپدیت های بعدی به صورت رایگان
نوروز 96 برشما مبارک » در این ایام تا 15 فروردین ماه تمامی محصولات آپ تم با %60 تخفیف ارائه می شود. کد تخفیف: noroze96 جزئیات بیشتر ...