جهت پشتیبانی محصولات ، پرسش سوالات قبل از خرید و … کلیک کنید

آپ تم به عنوان یک وبسایت حرفه ای در زمینه کاری وردپرس ( ارائه قالب وردپرس ، افزونه های کاربردی وردپرس ، آموزش های وردپرس و مرتبط با این cms ) فعالیت خود را با یک تیم متخصص و با سابقه کاری قابل تحسین شروع و آماده ارائه خدمات در جهت پیشبرد اهداف ، رفع مشکلات و آموزش های تخصصی وردپرس می باشد. در این راستا ما بخشی در سایت طراحی و در دسترس کاربران و مشتریان قرار دادیم تا در کمترین زمان ممکن  بتوانند هر نوع پشتیبانی محصولات تجاری ، رایگان ، انتقاد ، پیشنهادات و یا سوالات خود را با ما در میان بگذارید.

ما مشتاقانه منتـــــــــــــــــظر تـــــــــــــــــــــــماس های شما هستیم.

پشتیبانی از بخش کاربری آپ تم
برای محصولات تجاری بخشی در سایت ایجاد و تدارک دیدیم که دارای قابلیت های خدماتی پس از فروش محصولات و همچنین امکان گفتگو با کارشناسان مجرب جهت رفع هر گونه مشکل محصولات و همچنین سوالات قبل از خرید را داراست.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده می توانید از طریق لینک زیر به این بخش مراجعه نمایید

جهت پشتیبانی محصولات ، پرسش سوالات قبل از خرید و … کلیک کنید

پشتیبانی تلفنی آپ تم
در صورت نیاز به تماس و گفتگو  و همچنین رفع ابهامات در خصوص محصولات تجاری می توانید با تیم متخصص آپ تم به صورت تلفنی ارتباط برقرار کنید. همچنین ما با استفاده از شماره تماس های زیر می تواینم به شما مشاوره رایگان جهت خرید محصولات مورد نظر شما ارائه دهیم تا بهترین انتخاب را داشته باشد.
تماس با کارشناسان آپ تم  کارشناس بخش فروش و پشتیبانی: ۱۴۸۷ ۹۶۸ ۰۹۳۸

تلفن ثابت آپ تم شماره تماس ثابت: ۵۲۳۵۰۸۸۸-۰۱۱

تماس ایمیلی آپ تم
در برخی از موارد برخی از کاربران جهت برقرار ارتباط با ما به ایمیل وبسایت نیاز دارند تا از این طریق تماس خود را با ما برقرار کنند که ما برای این کار هم ایمیل وبسایت را جهت این نوع افراد و کابران قرار دادیم که عزیزان در صورت نیاز می توانید از این راه ارتباطی جهت مشاوره ، پشتیبانی ، پیشنهاد و انتقاد و … با کارشناسان ما در تماس باشید.

ایمیل اختصاصی وبسایت آپ تم it.majidi [ @ ] gmail.com

موقعیت کسب و کار وبسایت آپ تم
نمایش موقعیت مکانی برای هر وبسایتی به نوعی از الزامات محسوب می شود تا کاربران ، مشتریان و … مکان کسب کار وبسایت را بدانند و در صورت نیاز به پشتیبانی حضوری در محل حاضرشوند. و اما موقعیت کسب کار ما را می توانید مشاهده و بشناسید.
محل کسب کار آپ تم موقعیت ما:  مازندران – شهرستان نوشهر – هلستان – بهارستان جنوبی ۱۸