جستجو کردن
Close this search box.

افزونه چند فروشندگی Frontend Submissions برای EDD فارسی و اورجــینـال

(1 customer review)

تومان95,000

افزونه چند فروشندگی Frontend Submissions
فایل های کاملا تست شده
تضمین کیفیت
پشتیبانی 24 ساعته
7 روز ضمانت بازگشت وجه

رابط ظاهری edd ( افزونه Frontend Submissions ) یکی از پلاگین های حرفه ای افزودنی برای افزونه فروشگاه ساز فایل یا ایزی دیجیتال دانلود  easy digital downloads است که برای ساخت رابط ظاهری یا پنل کاربری فروشندگان استفاده می شود ، افزونه EDD Fes پلاگینی است کاربردی برای ایجاد یک وب سایت چند فروشندگی با استفاده از افزونه ایزی دیجیتال دانلود می باشد.

چند فروشندگی چیست ؟

چند فروشندگی به این صورت است که شما وب سایتی برای فروش محصولات ایجاد میکنید که دیگر کاربران نیز بتوانند محصولات خود را به فروش برسانند ، این کار برای شما مزیت های خیلی زیادی دارد یکی از آنها رشد سریعتر وب سایت شماست زیرا سایر فروشندگان نیز برای رسیدن به کسب در آمد خریداران را به سمت فروشگاه شما هدایت خواهند کرد ضمن اینکه خودتان نیز میتوانید محصولات دیگری را برای فروش در وب سایت خود قرار دهید.

یکی دیگر از مزیت هایی که برای شما دارد دریافت کمیسیون از فروشندگان می باشد یعنی اینکه یک کاربر محصول خود را به قیمت مشخصی برای فروش در وب سایت شما قرار میدهد و پس از هر بار فروش درصدی مشخص از فروش برای شما ذخیره خواهد شد این مبلغ درون وب سایت شما میماند تا فروشنده درخواست تسویه حساب را انجام دهد و شما پس از کسر درصد فوق آنرا برای فروشنده ارسال میکنید.

برای آنکه بتوانید در وب سایت خود فروشندگان بیشتری را ثبت نام کنید باید سعی کنید مزیت هایی را نیز برای فروشندگان در نظر بگیرید از جمله این موارد را میتوان میزان کمیسیون بیشتر برای فروشنده ها در نظر بگیرید ، را اندازی سیستم بازاریابی تا کاربران دیگر بتوانند محصولات سایر فروشندگان را نیز در سایر وب سایت ها و شبکه های اجتماعی نشر دهند نیز میتواند برای جذب فروشنده و افزایش درآمد دو سویه البته در این روش سه طرفه ، شما ، فروشنده و بازاریاب منجر شود.

افزونه Frontend Submissions فارسی

پلاگین چند فروشندگی edd یا Frontend Submissions یک افزونه برای ایجاد یک رابط ظاهری مناسب برای سیستم چند فروشندگی افزونه ایزی دیجتال دانلود می باشد به طوری که در هنگام استفاده از edd شما میتوانید با استفاده از افزونه EDD Commissions سیستم چند فروشندگی را راه اندازی کنید اما برای آنکه بتوانید برای فروشندگان یک پیشخوان حرفه ای تعریف کنید باید از افزونه Frontend Submissions استفاده کنید پلاگین رابط ظاهری برای شما یک پیشخوان حرفه ای ایجاد میکند تا فروشندگان بتوانند کلیه عمیلات افزودن محصول ، ویرایش ، مشاهده فروش ، سفارش ها و سایر امکاناتی که برای یک فروشنده مورد نیاز است را مدیریت کنند.

اگر شما نیز به دنبال راهی برای افزایش فروش و کسب درآمد بیشتر هستید حتما از این افزونه و سیستم های چند فروشندگی استفاده کنید ، کاربرد این سری از افزونه ها برای ایجاد یک سایت چند فروشنده می باشد به معنی اینکه کاربران میتوانند هم خرید کنند و یا هم فروشنده محصولات خود باشند ، میتوانید میزان کمیسیون را تعیین کنید تا فروشندگان از هر فورش مقدار مشخصی کمیسیون دریافت کنند .

داشبورد فروشنده

با استفاده از این افزونه یک داشبورد حرفه ای برای فروشنده ها ایجاد کنید به صورتی که میتوانند علاوه بر ظاهری زیبا به تمامی بخش های مورد نیاز یک فروشنده دسترسی داشته باشند مانند ویرایش پروفایل ، افزودن محصول ، ویرایش محصول ، مدیریت محصول ، مدیریت سفارش های محصول و مشاهده درخواست های پیشتبانی و دریافت نظرات مستقیم از کاربران را در داشبورد خود داشته باشند

مدیریت فروشندگان

با استفاده از افزونه برای مشا امکان مدیریت کامل فروشندگان فعال می شود به طوری که میتوانید آنها را تایید دستی کنید و یا اتوماتیک تمامی محصولاتی که ارسال می شوند را نیز میتوانید مدیریت کنید و در وصورتی که با سیاست های فروشگاه شما همخوانی ندارند میتوانید آنها را رد کرد و علت آن را نیز برای فروشنده ارسال کنید.

میتوانید تنظیم کنید که اگر فروشنده ای محصولی را ارسال کرد به صورت خودکار تایید شود یا شما به صورت دستی آن را تایید کنید یا میتوایند سازو کاری تعریف کنید که ابتدا فروشنده مراحل سخت تایید شدن را گزرانده باشد تا محصولات خود به صورت اتوماتیک در وب سایت قرار بگیرد یا برعکس ابتدا فروشنده را به صورت اتوماتیک تایید کنید و محصولات آنان را بررسی و سپس تایید کنید.

میتوانید با استفاده از افزونه edd یک وب سایت فروشگاه فایل ایجاد کنید و با استفاده از افزونه Frontend Submissions یک سایت چند فروشندگی ایجاد کنید تا کاربران فایل های خود را برای فروش ارائه دهند ، برای ووکامرس هم افزونه ای وجود دارد که میتوانید با استفاده از آن امکان چند فروشندگی برای فروشگاهتان در نظر بگیرید در ووکامرس میتوانید با افزونه دکان این امر را محقق نمایید. تفاوت افزونه ووکامرس با افزونه ایزی دیجیتال دانلود در این است که ووکامرس امکان فروش تمامی نوع محصولات را دارد یعنی محصولات حقیقی ، مجازی و دانلودی و در افزونه edd امکان فقط فروش فایل های دانلودی وجود دارد و تبعا افزونه دکان و Frontend Submissions نیز از همین امر تبعیت می کند. برای شما آخرین نسخه افزونه رابط ظاهری edd را آماده کرده ایم .

افزونه Frontend Submissions چه کاری برای ما انجام میدهد ؟

سیستم چند فروشندگی میتواند به رشد و کسب و کار شما کمک شایانی کند و برای این امر شما باید یک پلتفرم مناسب بعلاوه ظاهری زیبا و کاربر پسند نیز داشته باشید . چرا که در روند افزایش فروش علاوه بر رابط ظاهری مناسب برای کاربران داشتن پیشخوان زیبا و کاربر پسند برای فروشندگانتان اهمیت بالایی دارد.

از افزونه های تکمیلی برای ایزی دیجیتال دانلود افزونه رابط ظاهری frontend submissions edd می باشد برای مثال زدن از سایت های مشابه ساخته شده با استفاده از سیستم های چند فروشندگی ووکامرس ( دکان ) و edd ( رابط ظاهری ) می باشد برای مثال سایت هایی مانند راستچین ، ژاکت را میتواند عنوان کرد . در این وب سایت ها از سیستم های چند فروشندگی برای دریافت و انتشار محصول از فروشندگان استفاده می شود.

از قابلیت های افزونه edd fes میتوان به قابلیت تعیین میزان کمیسیون دریافتی فروشندگان امکان مدیریت فرم های ارسال ، عضویت و ویرایش پروفایل ، تنظیم طلاع رسانی های فروش برای فروشندگان محصول تمامی این تنظیمات از طریق رابط گرافیکی این افزونه صورت میگیرد به این صورت کاربران و فرشندگان نیازی به ورود به پیشخوان وردپرس را ندارند و میتوانند با استفاده از افزونه رابط ظاهری محصولات خود را ارسال و آنها را مدیریت کنند .

قالب های مناسب با این افزونه

افزونه به صورت خودکار قابل های هماهنگ شده ندارد و باید آنها را تهیه کنید و یا میتوانید از قالب های پیشفرض در وردپرس استفاده کنید سادگی طراحی قالب برای وردپرس و به خصوص برای این افزونه باعث می شود تا نگرانی هایی در این باره نداشته باشید میتوانید به سادگی تمام قالب های هماهنگ با این افزونه را یا طراحی و یا از فروشگاه های معتبر مانند آپ تم تهیه کنید. یکی از قالب هایی که سازگاری کامل برای افزونه frontend submissions دارد قالب وردپرس marketplace  و … می باشد که مختص سیستم چند فروشندگی طراحی شده است .

پوسته هایی مانند قابل مارکت وردپرس که در بالا به آن اشاره شد به صورت حرفه ای ارائه می شوند و قالب های رایگان نیز با ساختار این افزونه هماهنگی کامل دارد ضمن اینکه شما میتوانید با کمی دانش css به راحتی هر ظاهری را به افزونه و پیشخوان فروشندگان بدهید ، این افزونه قابلیت این را دارد تا شما بتوانید با استفاده از مستنداتی که درون بخش پشتیبانی افزونه موجود است یک قالب منحصر به فرد برای خودتان طراحی کنید. برای نمایش داشبورد فروشندگان کافیست یک برگه ایجاد کنید و این کد کوتاه را درون آن قرار دهید  [edd_customer_dashboard] بعد از آن میتوانید به قسمت نمایش برگه بروید و پیشخوان فروشنده را مشاهده کنید سپس به اعمال تغییرات بپردازید. برای آنکه بتوانید همراه با پیشخوان زیبای فروشنده برای کاربران نیز یک داشبورد حرفه ای طراحی کنید از افزونه edd customer dashboard نیز میتوانید استفاده کنید.

پلاگین چند فروشندگی

افرونه fes edd

ویژگی های افزونه Frontend Submissions

 • افزودن رابط ظاهری ( پیشخوان فروشنده )
 • قابلیت ارسال محصول توسط فروشنده بدون نیاز به ورود به پیشخوان وردپرس
 • قابلیت ویرایش محصول توسط فروشنده
 • قابلیت حذف محصول توسط فروشنده با امکان تعریف دسترسی یا عدم دسترسی
 • امکان افزودن ری کپچا برای فرم های ورود ، ثبت نام فروشنده
 • امکان افزودن بخش تماس با فروشنده و ثبت گزارش تخلف
 • مدیریت ساده و کامل کمیسیون ها
 • هماهنگ با قالب های وردپرسی
 • قابلیت طراحی قالب اختصاصی برای سیستم چند فروشندگی
 • قابلیت تعریف ایمیل های ارسال در هنگام عملیات فروش و ثبت نام فروشنده برای مدیریان سایت و فروشندگان
 • قابلیت تایید خودکار ثبت نام فروشنده
 • امکان تعریف تایید خودکار برای ثبت محصول توسط فروشنده
 • امکان نمایش یا عدم نمایش نوار مدیریت وردپرس
 • قابلیت ویراییش فرم ویرایش پروفایل فروشنده و دریافت اطلاعات فروشندگان
 • سازگاری کامل با افزونه EDD 2.8.8
 • امکان درون ریزی و برون بری فرم ها و تنظیمات
 • کاملا فارسی سازی شده
 • امکان ریست یا بازشماری آمار فروشنده ها
 • امکان مشاهده گزارش فروش ، بازدید ، درآمد از فروشنده ها
 • امکان مشاهده پر فروش ترین فروشنده
 • پشتیبانی ماداملعمر خریداران از آپ تم
 • ارائه رایگان بروز رسانی های بعدی برای خریداران
 • وبسیاری دیگر …

جمع بندی

چند فروشندگی یکی از روش های است که میتواند به افزایش درآمد کسب و کار ها کمک کند و بعلاوه میتواند فضای مناسبی برای کسب درآمد سایر کاربران نیز ایجاد کند ، میتوانید برای سیستم فروشگاه فایلتان با استفاده از افزونه frontend submissions یک پیشخوان حرفه ای برای فروشندگان طراحی کنید و آنها به ارسال محصولات خود مشغول شوند امکانات بی نظیری که این افزونه دارد باعث رشد سریعتر وب سایت های فروشگاهی با افزونه edd خواهد شد به سادگی میتوانید برای این افزونه قابل های اختصاصی طراحی کنید و یا از پوسته های موجود در آپ تم استفاده کنید. ویژگی های منحصر به فردی نیز دارد که همگی باعث محبوبیت این افزونه نزد کاربران شده است ، ارائه آبدیت های همیشگی و پشتیبانی 7 روز هفته ای آپ تم این تضمین را به شما میدهد تا بتوانید خریدی مناسب و با اطمینان انجام دهید.

در این رابطه بخوانید:

 افزونه های Easy Digital Downloads

 

بروز رسانی های افزونه Frontend Submissions

 

بروزرسانی افزونه Frontend Submissions به نسخه 2.6.8   

 

چند فروشندگی edd

اشتراک
اطلاع از
guest
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین آرا
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات
علیرضا

یه افزونه عالی برای edd باز ها 🙂

افزونه چند فروشندگی Frontend Submissions
افزونه چند فروشندگی Frontend Submissions برای EDD فارسی و اورجــینـال

تومان95,000

1
0
نظر خود را به اشتراک بگذاریدx