قالب وردپرس گودنیوز Goodnews فارسی

قالب خبری وردپرس goognews

قالب مجله خبری فوق حرفه ای گودنیوز Goodnews چند منظوره برای وردپرس ، گودنیوز یک قالب حرفه ای با امکانات وقابلیت های بشمار می تواند بهترین سایت خبری را برای شما به ارمغان بیاورد همچنین کاملا فارسی و راستچین به همراه پشتیبانی رایگان قالب Good news توسط آپ تم را خواهید داشت.

اگر به دنبال یک قالب فوق حرفه ای مجله خبری ، خبری وردپرس برای کسب کار خود هستید ما این پوسته و قالب وردپرس گودنیور Good news theme را معرفی میکنیم که دارای کاربرد بیش از آنچه که دنباش هستید می باشد.این قالب وردپرس رایگان (البته توسط آپ تم این قالب وردپرس گود نیوز به صورت رایگان برای دانلود قرار داده شده در سایت ها دیگر با قیمت بالایی به فروش می رسد) گذاشتیم.قالب وردپرس گود نیوز یک قالب حرفه ای مجله خبری که دارای طرفداران زیادی هم می باشد ما جدیدترین ورژن ها و نسخه های این قالب زیبا و سرشار از امکانات فوق العاده به محض انتشار در سایت مرجع را برای دانلود و جایگزین این ورژن میکنیم با ما همراه باشید.

اگر تابه حال از قالب های صحیفه و جریده استفاده کرده باشید باید عرض کنم این پوسته وردپرس همانند این دو قالب بسیار پر کاربرد در ضمینه راه اندازی سایت های خبری ، مجله خبری می باشد بنابر این از دست ندهید.قالب مجله خبری گودنیوز یک بسته حرفه ای ارائه شده توسط آپ تم به صورت کاملا مرتب فارسی سازی شده و دارای پنل تنضیماتی عالی رتبه می باشد که این امکان می تواند یک وب سایت زیبا و دلنشین برایتان ایجاد کند.لازم به ذکر است گود نیوز دارای امکان برگه سازی هست و میتوانید بی نهایت برای خود برگه بشازید.

سازگاری کامل با ووکامرس

قالب وردپرس خبری گودنیوز با افزونه فروشگاه ساز ووکامرس به خوبی سازگار می باشد و خواهید توانست در کنار سایت خبری خود یک فروشگاه هم در صورت نیاز راه اندزی کنید و به فروش محصول نیز بپردازید و یا اگر از این پوسته به عنوان فروش فایل و … استفاده می کنید بتوانید فروشگاه خود را بر پایه ی افزونه قدرتمند فروشگاه ساز ووکامرس راه اندازی کنید.

سازگاری کامل با افزونه ویژوال کامپوسر

قالب مجله خبری Goodnews به عنوان یکی از بهترین قالب وردپرس خبری قدرت گرفته از برگه ساز حرفه ای ویژوال کامپوسر می باشد و به راحتی می توانید  انواع برگه با چیدمان و المانهای مختلف ایجاد کنید و محتوا ، اخبار ، محصولا و … .وبسایت خود را به بهترین نحو ممکن نمایش دهید.

کاملا سئو و بهینه سازی شده

همان طور که می دانید امروزه یکی از فاکتورهای مهم سئو سایت بهینه بودن قالب می باشد که این پوسته حرفه ای کاملا سئو و بهینه شده می باشد و از سرعت خوبی هم برخوردار است.این امر شما را در امر سئو یک گام جلوتر خواهد انداخت.

ورژن جدید قالب وردپرس مجله خبری گودنیوز Good news

این قالب وردپرس مجله خبری در حالت پیش فرض که یکی از استایلها سفید و دیگری تیره (سیاه) به نمایش در می آید و شما خواهید توانست بی نهایت رنگبندی برای این قالب تعریف کنید و این نکته راهم عرض کنم از تبلیغات در مکان های مختلف هم پشتیبانی میکند.

قالب مجله خبری وردپرس گودنیوز

اشاره ای کوتاه به امکانات این قالب حرفه ای خبر گزاری گودنیوز:

 • قابلیت ریسپانسیو بودن برای انواع دستگاه های هوشمند (موبایل – تبلت و …):

این قابلیت یک امر ضروری هست که هر سایت حرفه ای باید از آن برخوردار باشد.قالب وردپرس خبری good news کاملا واکنشگرا و ریسپانسیو به شمار می رسد که آری از هر گونه مشکل می باشد.

 • امکان چند ستونه شدن قالب:

برخی سایت ها هستند که به دوستون بود سایت کفایت میکنند اما سایت های چون مجله خبری ، خبری و … در برخی زمان ها نیاز به ستون کناری دیگری (سه ستونه شدن) نیاز دارند تا مطالب خود را بهتر به نایش در بیاورند بنابر این قالب گود نیوز این امکان را دارد تا چند ستونه بودن را به نمایش در بیاورد.و قابل فعال و غیر فعال بودن هم میباشد.

 • امکان درج تبلیغات در هر جای سایت و قالب:

از آنجا که سایت های خبری از تبلیغات بیشتری برخوردار هستند این قالب وردپرس رایگان goodnews  قالب های بی نظری هست که میتوان در هرجای ممکن قالب تبلیغ به نمایش در آورد.سیستم تبلیغاتی این قالب حرفه ای به شکلی هست که میتوان به صورت رندمی چندین تبلیغ را ارائه کرد.

 • قابلیت برگه ساز درگ و دراپ را دارا می باشد:

اگر تابه حال اسم ویژوال کامپوسر به گوشتن خورده باشه این افزونه وردپرس این امکان را به شما می دهد تا برای سایت برگه هایی به صلیقه خود بسازید و از آن لذت ببرید قالب گود نیوز از این افزونه که در داخل خود قالب نهفته است استفاده میکند که هنوز افزونه ای روی این افزونه برگه ساز نیامده.

 • دارای سیستم امتیاز دهی به مطالب سایت میباشد:

با این امکان خواهید توانست به پست و مطالب خود در سایت سیستم امتیاز دهی را اندازی کنید تا کاربران بتوانند به مطالب شما رای بدهند و نیازی به افزونه نیست.

 • قابلیت ستاره دار کردن مطلب در جستجوی گوگل:

برخی سایت ها هستند که به این نوع امکان مورد نیاز هستند بنابر این باید به دنبال افزونه ای باشند که دارای این امکان ستاره دار کردن مطلب در نتیجه گوگل را داشته باشد بنابراین در این قالب نیازی به افزونه نیست و خود دارای این امکان می باشد.بنابر این این امتیاز دادن ها موجب این امر می شود.

 • امکان پشتیبانی از ابزارک ها( این قالب خبری گوردنیوز دارای ابزارک های اختصاصی بی نظیر و حرفه ای میباشد.)
 • این قالب با دارا بود ۶۰ المان یک قالب حرفه ای به شمار می رسد:

همان طور که در بالا به المان های برگه سازی ویژوال کامپوسر اشاره کردیم در قالب وردپرس گودنیوز میتوان تا ۶۰ المان زیبا ، بی نظیر اضافه کرد و یک صفحه ی حرفه ای برای سایت خود ساخت

 • قابلیت سفارشی کردن دسته بندی های مختلف به صورت کاملا اختصاصی

وقتی میخواهید برای مطالب خود دسته بندی تعریف کنید (بخش دسته بندی) در قالب گودنیوز قسمتی وجود دارد که میتوان با این امکان دسته های خود را سفارشی کرد منظور از سفارشی کردن این است که دسته های موردنظر را میتوان مجزا از دیگر دسته ها به نمایش در سایت در آورد.

+ دارای قابلیت مگا منو حرفه ای برای منوی ها که این امر می تواند سایت با به هرچه زیباتر نشان داده شدن و کاربر پسند تبدیل کند

+ دارای قابلیت لایک کردن مطالب خو و همچنین شیر کردن آنها در شبکه های اجتماعی معروف که خود یک امر واقعی برای سئو و بهینه سازی مطالب می باشد.

+ قابلیت و امکان بکوک بندی صفحه اول سایت را داراست

+ قابلیت تعیین الگو برای صفحات شما با این امکان خواهید توانست یک صفحه یا چند صفحه مورد علاقه و مد نظر خود را با سایر صفحات متفاوت سازید.

+ قابلیت تعریف بی نهایت صفحه ی اصلی برای سایت خود با قالب فوق حرفه ای گود نیوز Goodnews

+ وچندین امکان و قابلیت دیگر که ما تا اینجا بسنده میکنید خود با دریافت و نصب متوجه این قالب حرفه ای وردپرس خواهید شد.

دارای بیش از ۶۰ فونت اختصاصی آپ تم اعم از فونت ایرانسنس

بروز رسانی قالب مجله خبری گود نیوز Goodnews

آخــرین بروز رسانی قالب وردپرس گودنیوز در تاریخ ۹۷/۶/۱۰

بروز رسانی قالب وردپرس گودنیوز به نسخه ۵.۹.۳

بروز رسانی قالب وردپرس گودنیوز به نسخه ۵.۹.۲

بروز رسانی قالب وردپرس گودنیوز به نسخه ۵.۹

بروز رسانی قالب وردپرس گودنیوز به نسخه ۵.۸.۹

بروز رسانی قالب وردپرس گودنیوز به نسخه ۵.۸.۷.۱

بروز رسانی قالب وردپرس گودنیوز به نسخه ۵.۸.۷

بروز رسانی قالب Good news به نسخه ۵.۸.۵.۱

بروز رسانی قالب Good news به نسخه ۵.۸.۳

توجه: قالب خبری Goodnews از سوی آپ تم به صورت بسته نصبی ارائه شده است تا به راحتی و در کمتر از ۵ دقیقه با استفاده از این بسته سایتی همانند پیشنمایش که در زیر می توانید ببینید را راه اندازی کنید و از اتلاف وقت خود جهت ایجاد منو ، طراحی برگه ها ، تنظیمات قالب و… صرفه جویی کنید. همچنین در صورت نیاز مشتری ما به رایگان برای شما نصب خواهیم کرد.

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (6 رای - میانگین: 4٫00 از 5) | به راستی!! در صفحه اینستاگرام آپ تم عضو شوید، ( آموزش وردپرس ، تخفیفات و بروز رسانی ها )
Loading...
مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاه ها

 1. علی گفت:

  سلام . میخام یه سایت برای مدرسه راه اندازی کنم . از قالب های رایگان چی خوبه به نظر شما ؟؟ ممنون

  1. سعید حبیبی گفت:

   سلام علی عزیز، قالب های رایگان سایت ما رو ببینید. قالب رایگان خاصی سراغ ندارم ، با تشکر

 2. علی گفت:

  سلام وقت بخیر آیا خودتون قالب و دمو را نصب میکنید در هاست ما ؟؟پشتیبانی دارید ؟؟گود نیوز فرم تماس هم داره ؟

  1. سعید حبیبی گفت:

   سلام علی عزیز ، بله در صورت نیاز شما ما به رایگان بسته نصبی رو نصب خواهیم کرد، در رابطه با پشتیبانی هم بله پشتیبانی ، رفع مشکلات ، جواب دهی به سوالات شما و راهنمایی در صورت نیاز شما خواهیم داشت. بله قالب وردپرس گودنیوز فرم تماس هم داره همچنین بروز رسانی های قالب هم برای برای خریداران رایگان می باشد. با تشکر

 3. علی گفت:

  سلام.قالب گود نیوز هم مانند صحیفه مجانی در سایت های مختلف هست .این ویجگی های قالب گودنیوز که گفتید چیه ؟؟در قالب خریدنی چه پشتیبانی انجام میدید ؟؟سیو قالب گود نیوز در چه وضعیه ؟؟چنتا سایت که با قالب گود نیوز کار میکنن بگید ببینم لطفا ممنون

  1. سعید حبیبی گفت:

   سلام، نسخه های رایگان که در سایت ها مشابه میبینید نسخه های قدیمی هستند که بروز رسانی نمی شوند، نال شده و حتی برخی ترجمه نشده و اگر هم شده باشد ناقص هستند.وِیژگی و امکانات قالب رو میتونید در پیشنمایش ببینید کاملا واضح هست.همچنین از نظر سئو قالب گودنیوز که در سایت قرار دادیم کاملا بهینه سازی شده و نسخه پرمیوم و فارسی سازی و راستچین شده + بسته نصبی می باشدو در صورت نیاز به رایگان برای شما نصب خواهد شد + پشتیبانی همیشگی ائم از رفع مشکلات ، سوالات ، راهنمایی ها و … در حال حاظر ساتی سراغ ندارم اما سایت هایی که از این قالب استفاده می کنند همانند دموی آنلاین فارسی که در سایت قرار دادیم می باشند البته با حذف و اضافه کردن المان هایی که نیاز آنها بوده. با تشکر

 4. علی گفت:

  سلام . من قبلا از همیار وردپرس قالب خریدم . اما وقتی نیاز به پشتیبانی یا نصب نرم افزارها دارم یا تیکت میزنم حدود ۱۰ روز بعد جواب میدن و خیلی هم ناز میکنن و اصلا کار انجام نمیدهند .پشتیبانی شما به چه صورت هست ؟؟ اگر پشتیبانی خوب دارید از شما خرید قالب داشته باشیم 

  1. سعید حبیبی گفت:

   سلام علی عزیز، ما جهت رضایت کاربران همیشه نسخه های ارجینال قالب های حرفه ای وردپرس ارائه کردیم و همیشه پشتیبانی ما طوری بوده که در هر ساعت پاسخگوی کابران و مشتریان از بخش پشتیبانی برای محصولات تجاری ، دیدگاه برای محصولات رایگان و … بودیم.شما میتونید از ما خرید کنید و در صورت نیاز به پشتیبانی در سریع ترین زمان پاسخگوی شما خواهیم بود.

 5. علی گفت:

  سلام وقت بخیر برای مجله خبری قالب گود نیوز بهتر است یا صحیفه ؟؟تفاوت قالب های مجانی و پولی در چیست ؟؟

  1. سعید حبیبی گفت:

   قالب صحیفه که در سایت ما راییگان قرار داده ده و تفاوتی با نسخه های پولی که سایت های مشابه در سایت قرار دادن نداره و کاملا پرمیوم هست.اما تفاوت بین قالب صحیفه با گود نیوز در امکانات و ساختا و همچنین چیدمان هاست که هر دو کاملا حرفه ای هستن. اما تفاوت بین نسخه پولی و رایگان قالب ها در امکانات و ویژگی ها هست.

 6. معماری 98 گفت:

  با سلام و عرض ادب
  ممنون از زحمات بسیار زیادتون و قها ایولا داره کارتون و این که سایت بنده رو راه اندازی کردین بسیا سپاس گذارم.
  دوستان قالب سایت بنده هم گودنیوز هستش واقعا عالیه می تونید ببینید. memari98.com

  1. سعید حبیبی گفت:

   ممنون دوست عزیز

  2. پوریا گفت:

   سلام
   آقا میشه بگی اسلایدر و چجوری آوردی بالای نوشته؟

 7. farhad گفت:

  قالب خوبیه پیشنهاد میکنم دانلود کنید.-مجله فانی کول 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *