افزونه خبرنامه وردپرس Mailster Mymail فارسی+اورجینال

افزونه خبرنامه وردپرس Mailster Mymail

افزونه خبرنامه وردپرس Mailster یا همان Mymail یک افزونه حرفه ای می باشد که به راحتی می توانید با استفاده از امکانات و قابلیت هایی که داراست یک خبرنامه حرفه ای به سایت ودپرسی خود اضافه و همچنین برای کاربران خود ایمیل گروهی ارسال کنید.این پلاگین برخلاف سایر افزونه های ارسال خبرنامه در وردپرس بسیار حرفه ای می باشد و از ویژگی های خوب این ابزار اسپم نشدن ایمیل های ارسالی هست.

همان طور که می دانید امروزه با گسترش کسب کار های اینترنتی تبلیغات ایمیل مارکتینگ و ارسال خبرنامه به کابران وبسایت ها بسیار رواج پیدا کرده و شرکت های ایمیل مارکتینگ توانسته اند به کسب کار های خود رونق ببخشند و در برابر آن برای وبسایت هایی که سفارش ارسال خبرنامه می دهند نیز سودآوری کنند.ایمیل مارکتینگ یکی از تیکنیک های معرفی برند ها و همچنین اطلاع رسانی محصولات و … یک وبسایت و شرکت می باشد که از این راه می توان به کسب کار خود رونق بخشید و فروش بهتری و … داشت.

افزونه Mymail

ارسال خبرنامه ایمیلی با افزونه Mailster یا Mymail

با استفاده از افزونه خبرنامه وردپرس Mymail یا همان Mailster قادر هستید یک کمپین تبلیغاتی برای سایت خود ایجاد و به کابران وبسایت خود که ایمیل آنها در دسترس شماست ایمیل گروهی بفرستید و از اطلاعیه ها ، تخفیفات ، یاداوردی ها و … باخبر سازید.

با توجه به بالا بودن هزینه ی ایمیل مارکتینگ ها و همچنین تردید در ارسال کامل ایمیل ها یکی از بهترین گزینه ها استفاده از افزونه میلستر می باشد.و شما به راحتی و بدون دانش خاص کد نویسی قادر هستید برای وبسایت خود کمپین تبلیغاتی ایجاد و همچنین می توانید خبرنامه ایجاد و از مشتریان و بازدیدکنندگاه خود برای شرکت در خبرنامه ایمسل دریافت و در نهایت برای آنها ایمیل های گروهی بفرستید بدون هیچ هزینه اضافی

یک افزونه ی حرفه ای با قابلیت و امکانات ویژه

افزونه خبرنامه وردپرس مای میل ، میلستر یک پلاگین فوق حرفه ای با توجه به امکانات و قابلیت هایی که داراست قادر هست برای شما یک خبنامه بسیار زیبا جهت دریافت ایمیل های مشتریان و کاربران سایت شما ایجاد و از آنها ایمیل دریافت کند.کافیست افزونه Mailster،Mymail را خریداری و نصب کنید و با توجه به پنل تنظیماتی کاملا فارسی و قدرتمند برای سایت خود بهترین خبرنامه های ایمیلی بسازید و برای نمایش خبرنامه در ابزارک ها اقدام کنید.

افزونه وردپرس Mymail فارسی

چنانچه قصد دارید با استفاده از این افزونه حرفه ای برای سایت خود ایمیل های انبوه بفرستید ، انواع ایمیل های تبلیغاتی و خبرنامه ایجاد کنید ، امکان مشخص کردن تعداد اسپم شدن ایمیل های ارسالی و … را بدانید. با ما همراه باشید و نکات و آموزش mymail زیر را دنبال کنید.

+ اگر شما هم قصد دارید  ایمیل انبوه ارسال کنید و از اسم شدن ایمیل های ارسالی تردید دارید ما افزونه میلستر یا همان مای میل را پیشنهاد میکنیم چرا که با استفاده از این افزونه وردپرس و روش ضد اسپمی که داراست با خیالی راحت ایمیل های انبوه بفرستید آن هم به صورت رایگان. در کنار این امکان می بایست توجه کنید،در ایمیل ارسالی از درج تعداد زیاد لینک خوداری و قرار دادن لینک لغو عضویت در ایمیل ایجاد شده رعایت شده باشد.با این کار ها و متدها به راحتی و بدون هیچ دغدغه ای ایمیل های ارسالی شما توسط کابران بدون اسپم شدن دریافت خواهد شد .

+ قادر هستید با استفاده از ویرایشگر گرافیکی این افزونه خبرنامه وردپرس Mailster بهترین ایمیل ارسالی را ایجاد و از درج تصاویر و متون دلخواه بهرمند شوید این کار بدون هیچ دانش خواص کد نویسی قابل انجام می باشد. لاز به ذکر است که در کنار این امکان می توانید با کلیک بر روی دکمه مربوطه از احتمال اسپم شدن ایمیل ایجاد شده و ارسالی مطلع شوید. ودر صورت نیاز،با تغییراتی که در متون و تصاویر ایجاد می کنید میزان اسم شدن را به حداقل برسانید.

البته با ایجاد و رعایت نکات ضد هرزنامه افزونه می توانید به صورت صد در صدی ایمیل ها را به inbox کابران بفرستید.

+ از قابلیت های دیگر این افزونه فوق حرفه ای mymail اتصال به جیمیل Gmail می باشد یعنی اگر هاست وبسایت شما در ارسال ایمیل محدودیت داشته باشد برای مثال در روز ۱۰۰ عدد و …  شما به راحتی می توانید از بخش مربوطه وب سرویس ارسال ایمیل ها را به جیمیل Gmail تغییر دهید. به همین راحتی، لازم به ذکر ایت که شما قادر هستید تعداد ایمیل هایی که ارسال میکنید را زمانبندی کنید یعنی مشخص کنید در بازه های زمانی چه مقدار ارسال شود با این کار از اسپم شدن وبسایت شما جلوگیری می شود.

+ به کمک این پلاگین خبرنامه فارسی علاوه بر ارسال خبرنامه انبوه این امکان راه هم برای شما فراهم میکند تا برای جمع آوری ایمیل از کابران وبسایت یک فرم عضورت در خبرنامه ایجاد و در سایت نمایش دهید و در کنار این کار می توانید با استفاده از امکان درونریزی ایمیل های کابران وردپرسی که قبلا ثبت نام کرده اند و یا در سایت شما دیدگاه فرستاده اند را درون ریزی و به لیست ایمیل مارکتینگ اضافه کنید.

+ از دیگر قابلیت های افزونه Mailster فارسی امکان مشاهده کردن آمار ایمیل های ارسالی میباشد یعنی شما به راحتی از بخش مربوطه می توانید نرخ ارسال ها ، تعداد باز شده ها ، کلیک شده ها و همچنین تعداد لغو عضویت ها در خبرنامه و … را ببنید.

 

افزونه میلستر

افزونه مای میل

 

برخی از مکانات افزونه ارسال خبرنامه ایمیلی mymail

 • کاملا فارسی سازی شده و راستچین
 • دارای پنل تنظیماتی حرفه ای
 • سازگاری کامل با آخرین نسخه وردپرس
 • سازگاری با انواع قالب وردپرس حرفه ای
 • دارای قالب های زیبا با طرح های مختلف
 • دارای ابزارک اختصاصی جهت نمایش فرم عضورت در خبرنامه
 • داری امکان ارسال آخرین مطالب وبسایت به کابرانی که در خبرنامه عضو شده اند
 • داری ویرایشگر حرفه ای و گرافیکی جهت ایجاد ایمیل ارسالی
 • امکان درج تصاویر در ایمیل های ارسالی
 • امکان درج متون ، لینک
 • امکان درج لینک لغو عضویت در خبرنامه ایمیلی
 • امکان ارسال ایمیل انبود بدون اسپم
 • امکان ارسال تعداد نامحدود ایمیل به کابران عضو شده به همراه زمان بندی ارسال
 • داری انتی اسپم
 • قابلیت درج شورت کد
 • امکان ایجاد استایل های دلخواه روی ایمیل های ارسالی
 • آمار بر اساس منطقه و کشور ها
 • امکان پیشنمایش ایمیل ها
 • قابلیت مشاهده و برسی ایمیل های ارسالی مانند تعداد بازشده ها ، لغو اشتراک ها و …
 • امکان تغییر ایمیل وب سرور به Gmail
 • یکپارچه با smtp
 • امکان حرفه ای ساخت اتوماتیک نسخه تحت وب برای هر ایمیل ارسالی
 • داری قابلیت قرار دادن تصویر پس زمینه برای ایمیل ها
 • سازگاری کامل با پلاگین  wordpress multi language
 • قابیلیت درون ریزی ایمیل ها ( ایمیل های مربوط به دیدگا هها ، ثبت نام کننده گان در سایت یا همان وردپرس)
 • امکان ایجاد فرم عضویت در خبرنامه به شکل مدرن و دلخواه
 • قابلیت ویرایش کردن ایمیل ها
 • ایجاد کمپین های مختلف و ویرایش کمپین ها
 • کاملا نسخه اورجینال و پرمیوم
 • قابلیت اتصال میلستر یا همان مای میل به ایمیل مارکتینگ میلر لایت
 • ارائه رایگان بروز رسانی های بعدی برای خریداران  از آپ تم
 • پشتیبانی افزونه از سوی آپ تم
 • و بسیاری دیگر …

 

آموزش نحوه تغییر ایمیل وب سرور به جیمیل Gmail در میلستر

برای این کار کافیست بعد از نصب و فعال سازی افزونه از بخش جدید به نام خبرنامه که در پیشخوان اضافه شده وارد تنظیمات » تحویل پیام شوید و تب Gmail را انتخاب و اطلاعات اکانت خود را وارد کنید. با این کار ایمیل های ارسالی از طریق این اکانت جیمیل خواهد بود.

آموزش میلستر Mailster

بروز رسانی های افزونه خبرنامه وردپرس Mailster Mymail

 

بروزرسانی افزونه میلستر ، مای میل به نسخه ۲.۳.۱۰

بروزرسانی افزونه میلستر ، مای میل به نسخه ۲.۳.۹

بروزرسانی افزونه میلستر ، مای میل به نسخه ۲.۳.۴

بروزرسانی افزونه میلستر ، مای میل به نسخه ۲.۲.۱۷

بروزرسانی افزونه میلستر ، مای میل به نسخه ۲.۲.۱۶

بروزرسانی افزونه میلستر ، مای میل به نسخه ۲.۲.۱۳

بروزرسانی افزونه میلستر ، مای میل به نسخه ۲.۲.۱۲

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (3 رای - میانگین: 5٫00 از 5) | به راستی!! در صفحه اینستاگرام آپ تم عضو شوید، ( آموزش وردپرس ، تخفیفات و بروز رسانی ها )
Loading...
مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاه ها

 1. atlascaspian329 گفت:

  سلام و خسته نباشید .
  ۱. دکمه unsubscribe یا حذف از لیست ارسال چطور گذاشته میشه، که کاربر دیگه نمیخواد از طرف ما ایمیل دریافت کنه
  ۲. فاصله زمانی بین دو ایمیل رو چطور میشه تنظیم کرد و مطمئن شد که در دقیقه چند تا ارسال شده و داره میشه

  1. رحمت الله مجیدی گفت:

   سلام
   این افزونه همه این امکانات رو دارا است که شما تیکت ارسال کردید و به تیکت شما پاسخ داده شد
   موفق باشید

 2. محمد گفت:

  سلام. با این افزونه میشه برای جمع آوری ایمیل ارسال لینک د انلود به ایمیل رو انجام داد ؟ یعنی توی پست لینک دانلود رو با وارد کردن ایمیل خوشون دریافت کنن .و به این ترتیب ایمیل طرف توی این افزونه وارد بشه

  1. رحمت الله مجیدی گفت:

   سلام ، پیشنهاد میشه از این افزونه دیدن کنید

   ارسال لینک دانلود به ایمیل

 3. محمد گفت:

  سلام
  آیا این افزونه بطور کامل تمام قسمت ها و جزئیات فارسی شده؟قالب ها همراه این افزونه ارائه میشه؟

  1. سعید حبیبی گفت:

   سلام محمد عزیز،بله کاملا فارسی سازی شدهو به صورت پیشفرض قالب های زیادی داره با تشکر

 4. nasim گفت:

  علت تفاوت قیمت تو سایتهای مختلف چیه؟ چه تفاوتی داره؟

  1. سعید حبیبی گفت:

   محصولتی که در سایت ما ارائه میشه کاملا اورجینال و نسخه پرمیوم هستند و ما همیشه خواستیم تو قیمت طوری تنظیم کنیم که مشتری قادر به خرید محصولات باشه و این اختلاف قیمت ها به معنی این نست که افزونه یا قالب ها با هم فرق دارند خیر با توجه به این که نرخ نامه و … در ایران نیست هرکس بر اساس فکر خودس جهت فروش بهتر قیمت بندی میکنند.در ضمن سایت هایی که این نوع محصولات رو با قیمت های زیر ۲۰ هزار ارائه میکنن زیاد جالب نیست چون امکان داره پشتیبانی خوب نداشته باند یا در بروز رسانی ها عقب تر باشند و دلایل دیگه …. با تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *