جستجو کردن
Close this search box.

فهرست مطالب

خرید بک لینک قوی با کیفیت و ارزان | خرید رپورتاژ آگهی | بک لینک

شما هم مشکل افزایش رتبه در گوگل دارید؟ کسب رتبه بالا در سرچ های موتور جستجو گر گوگل باعث میشود که کسب و کار دچار تغییرات و پیشرفتی عظیم شود. کاربران زیادی برای جایگاه بالاتر در گوگل همیشه در رقابت هستند و این رقابت دلیل بر اهمیت جایگاه و رتبه دارد که امروزه در اینترنت و موتور جستجو گر گوگل حتی یک رده بالاتر در نتایج جستجو باعث میشود تا یک سایت میلیون ها تومان درامد بیشتری کسب کند. اپ تم دارای یک تیم بسیار مجرب در زمینه سئو و بهینه سازی دارد که هرروزه برروی این زمینه تحقیقات و توسعه انجام میدهند و امروز میتوانیم بگوییم جزء بهترین تیم های بروز سئو وبهینه سازی را داریم که میتوانند بهترین خدمات در رابطه با سئو را به کاربران ارائه دهند. سرویس های ویژه ای که ما داریم میتواند به شما کمک کند در زمانی که فکر میکنید وبسایت و کسب و کار شما در اینترنت جایگاه خود را پیدا نکرده است میتوانید از سرویس های سئو و بهینه سازی ما استفاده کنید. شرکت ما سرویس های بک لینک ارزان ویژه ای را برای کاربران خود ایجاد کرده که میتواند با کیفیت ترین خدمات بک لینک قوی و با کیفیت را ارائه دهد که حتما آن ها را به شما پیشنهاد میکنیم که این بک لینک ها به صورت دائمی میباشد و از لیست حذف نخواهد شد در صورتی که اصلا نیازی به پرداخت ماهانه نیست. اگر شما هم از دسته افرادی هستید که میخواهید در مورد بک لینک ها بیشتر بدانید با ما همراه شوید تا در این مقاله به موضوع بک لینک ها بپردازیم.

 بک لینک چیست؟ و در بهینه سازی و سئو سایت چقدر مهم است؟

در دنیای امروزه وبسایت ها بک لینک ها از جمله مهترین مباحث در زمینه سئو و بهینه سازی سایت هستند زیرا زمانی که از سایت های دیگر به سایت شما بک لینکی فرستاده میشود گوگل به این لینک بسیار اهمیت میدهد همچنین علاوه بر اهمیت بک لینک ها در زمینه سئو میتواند در زمینه بازاریابی اینترنتی نیز به مدیران وبسایت ها کمک شایانی کند. قصد ما این است تا در این مقاله به اهمیتی که در بک لینک ها وجود دارد بپردازیم. در ابتدا تعریف مختصری از بک لینک میگوییم تا با مفهوم کلی آن آشنا شوید و در واقع بک لینک ها همانطور هم که در بالا گفتیم به پیوند هایی است که از سایت دیگر به سایت شما ارائه میشود. به طور مثال شما لینک وبسایت دیگری را در سایت خود گذاشته اید و با این کار سایت مقابل از  سایت شما بک لینک دریافت کرده است.

اهمیت بک لینک ها برای موتور جستجو گر گوگل با توجه به میزان محبوبیت و تعداد آن است و تعداد بک لینک هایی که از سایت های دیگر به سایت شما ارجاع داده میشود توسط گوگل خوانده میشود و محبوبیت این بک لینک ها با کلیک خوانده میشود یعنی در صورتی که کاربران روی آن کلیک کند محبوبیت این بک لینک ها افزایش پیدا میکند. سایت هایی در زمینه سئو موفق هستند که دارای بک لینک های طبیعی و محتوای خوبی هستند و بروز رسانی های مداومی دارند.

یک نکته قابل اهمیت این است که هیچ گاه نباید بک لینک ها را از وبسایت هایی که دارای رنک بالا هستند خریداری کنید زیرا الگوریتم های گوگل و موتور های جستجوی دیگر میتوانند سایت هایی که میخواهند از طریق بک لینک سئو شوند را شناسایی کنند و رنک آن ها را در مدت زمان کمی پایین بیاورند. نکته دیگری که قابل اهمیت است این است که اگر شما میخواهید در یک وبسایت تبلیغ متنی دهید میتوانید با Nofollow سازی لینک از بوجود آمدن مشکلات برای سایت خود جلوگیری کنید.

محتوای هر سایت در صورتی که برای کاربران اینترنتی مفید باشد میتواند منجر به پخش شدن لینک وبسایت شما در شبکه های اجتماعی ، وبلاگ ها و وبسایت های مختلف شود. در خصوص همین بحث در بک لینک میتوانید از شبکه های اجتماعی مختلف برای یک لینک بیلدینگ هایی که طبیعی هستند استفاده کنید.

خرید بک لینک

بک لینک ها نیز میتوانند بد یا خوب باشند و از ویژگی های بک لینک های بد میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 • زمانی که کلمه کلیدی یک سایت لینک میشود : سایت ها شامل برگه ها یا نوشته هایی میباشند که اگر به طور مثال سایت در مورد سئو باشد و کلمه سئو در برگه ها و نوشته های آن وبسایت لینک شود جزء موارد بک لینک های بد قرار میگیرد و کمتر کاربری این کار را انجام میدهد مگر در ازای پولی که دریافت کرده باشد.
 • زمانی که لینک خود سایت در صفحات سایت لینک شود : در این نوع بک لینک کاربر در تمامی صفحات وبسایت لینک سایت دیگری را قرار میدهد که این کار هم شامل بک لینک های بد قرار میگیرد و بیشتر در صورتی که در قبال آن پولی گرفته شود انجام میگیرد.
 • زمانی که در سایت های غیر مرتبط وبسایت شما لینک شود: معمولا در اینترنت وبلاگ ها و وبسایت های بزرگ در سایت خود و سایت های دیگر لینک هایی را قرار میدهند که با سایتشان مرتبط باید ، به عنوان مثال اگر کاربرد سایت شما سئو و بهینه سازی باشد و در سایت دیگر که کاربرد آن فروش محصولات حیوانی است وبسایت شما لینک شود قطعا جزء بک لینک های بد قرار میگیرد.
 • زمانی که سایت شما در وبسایت های کپی بردار و بی کیفیت لینک میشود : سایت هایی در اینترنت وجود دارد که از ابتدا شروع کار خود شروع به کپی برداری کردند و این نوع و بسایت ها توسط گوگل و موتور های جستجو گر قوی شناخته میشوند و در صورتی که وبسایت شما در این نوع وبسایت ها لینک شود جزء بک لینک های بد محسوب میشود و در صورتی که وبسایت آنها اسپم باشد باعث میشود به سایت شما از نظر رنک ضربه بزرگی وارد شود.
 • بک لینک های غیر طبیعی و مخفی : این گونه بک لینک ها در وبسایت گذاشته میشوند اما برای کاربران قابل نمایش نخواهند بود و این جزء بدترین موارد بک لینک است زیرا لینک هایی که در وبسایت قرار میگیرند باید توسط کاربر مشاهده و کلیک شوند.

از نظر بک لینگ گرفتن در صورت تبادل لینک ها اگر لینک هایی که در وبسایت قرار میگیرد Nofollow دچار مشکل بسیار بزرگی میشود زیرا وبسایت هایی که در لینک های خود Nofollow سازی میکنند از نظر گوگل بسیار حائز اهمیت است در صورتی که طرف های تبادل بک لینک Nofollow سازی را انجام دهند مشکلی پیش نخواهد آمد.

این نکته قبل اهمیت است که در سایت شما اگر Nofollow سازی ها انجام گیرد ، رتبه سایت شما تغییری نخواهد کردو دقت کنید الگوریتم هایی که این چند ساله گوگل از آن ها رو نمایی کرده است میتوانند در بین بک لینک های شما ارتباط را به خوبی در یابند و همچنین کلمات کلیدی که در آن ها قرار دارد را تشخیص دهند پس د صورتی که از بک لینک های مفید در سایت خود استفاده کنید رنک وبسایت شما روز به روز از نظر کیفیت بالا میرود.

بک لینک چیست؟

بک لینک قویلینک برگشتی از وبسایت دیگر یا بک لینک ها ، همان لینک هایی هستند که از سوی وبسایت های دیگر به سایت شما فرستاده میشوند و سایت شما این بک لینک ها را دریافت میکند. در مبحث سئو وبهینه سازی بک لینک ها دارای اعتبار خاصی هستند زیرا میتوانند باعث موفقیت و پیشرفت رتبه یک وبسایت شوند و همچنین برعکس میتوانند باعث مرگ سئوی یک وبسایت شوند ، در بحث سئو فاکتور های مختلفی برای رتبه بندی وبسایت ها در صفحه جستجو استفاده میشود به همین دلیل نمیتوان مشخص کرد که بک لینک ها چقدر در این موضوع تاثیر گذار هستند ، اما با توجه به تجربه و مدت زمانی و تحقیقاتی که روی سئو انجام شده است میتوان گفت بک لینک ها از اهمیت بسیار بالایی در سئو برخوردار هستند.

در موضوع و بحث بک لینک ها میتوان گفت که اگر تعداد بک لینک ها و کیفیت آن ها را در نظر بگیریم باید بگوییم که تعداد بک لینک ها تاثیر خیلی بیشتری دارد اما موضوع کیفیت بک لینک ها هم خیلی مهم است زیرا در صورت طبیعی نبودن آن ها نتیجه عکس خواهد داد.

به طور مثال اگر بخواهیم اهمیت و تعداد را در نظر بگیریم اگر سایت A  که کاربرد آن رستوران و غذا است از سمت سایت دیگر که B  میباشد که آن هم در همین زمینه فعالیت دارد بک لینک میگیرد ، این عمل انجام شده یک بک لینک واقعی و طبیعی است و برای سمت سایت A  امتیاز مثبت ایجاد میکند که باعث پیشرفت در رتبه این وبسایت دارد و قطعا در نتایج جستجو تاثیر میگذارد.

اگر بخواهیم بک لینک ها را با یک مثال توضیح دهیم میتوانیم بگوییم بک لینک ها مانند مکالمه در صفحات وب میباشند.

دو وبسایت را در نظر بگیرید که کار هردویشان تولید مقالات در باره رویداد های ورزشی است و هر دو به صورت همزمان فعالیت خود را ادامه میدهند. وبلاگ اول درباره یک موضوع خاص مقاله ای تولید میکند و وبلاگ دوم هم همان مقاله را مینویسد ولی به شکلی دیگر و با مقاله وبلاگ اول مخالف است اما به وبلاگ اول نیز بک لینک میدهد. اگر مقاله ای که وبلاگ دوم نوشته است را محبوب تر در نظر بگیریم قطعا کاربران بیشتری آن را در صفحه های وبسایت دیگر لینک خواهند کرد از این نظر بک لینک های زیادی برای وبلاگ دوم فرستاده خواهد شد. اما نکته جالب توجه اینجاست که چون وبلاگ دوم برای وبلاگ اول بک لینک فرستاده است بک لینک هایی که وبلاگ دوم میگیرد روی وبلاگ اول هم تاثیر میگذارد و پایان کار رنک هر دو وبسایت باهم پیشرفت خواهد کرد.

خب بطور کلی با مفهوم بک لینک آشنا شدید اما همانطور که قبل تر هم اشاره کردیم بک لینک ها میتوانند مخرب هم باشند پس در عین حال بک لینک ها خوب و بد دارند همراه ما باشید تا در این موضوع بیشتر توضیح دهیم.

بک‌لینک خوب و بد چیست؟

در دنیای اینترنت سایت ها رتبه بندی های خاصی دارند یک وبسایت مرجع را در نظر بگیرید که رتبه بالاتری نسبت به بقیه وبسایت ها دارد زمانی که شما از این وبسایت بک لینک با کیفیت دریافت میکنید بک لینک شما از نظر اعتبار و ارزش صد ها برابر بیشتراز بک لینک هایی است که از یک وبسایت معمولی دریافت کرده اید. پس به نسبت هرچقدر بک لینک گرفتن از اینگونه سایت ها سخت تر باشد ولی ارزش بالاتری نیز دارد زیرا زمانی که شما از وبسایت هایی بک لینگ میگیرید که کار آن ها بک لینک دادن به وبسایت های دیگر است هیچ ارزشی نخواهد داشت.

خرید بک لینکموارد زیر شامل ویژگی های بک لینک های خوب است :

 • بک لینک دریافتی باید از یک وبسایت مرتبط با کاربرد سایت شما باشد
 • لینک هایی که درون یک مقاله هستند قطعا تاثیر بیشتری خواهند داشت
 • محتواهایی که از نظر کاراکتر بلند هستند بک لینک در آن ها بیشتر تاثیر خواهد گذاشت
 • لینک های nofollow میتوانند تاثیر گذار باشند و ترافیک سایت را نیز بالاتر ببرند اما در مبحث سئو و بهینه سازی بک لینک ها باید به صورت dofollow باشند اما به این معنی نیست که نوفالو ها تاثیر گذار نیستند از هردو میشود استفاده کرد.
 • زمانی بک لینک ها ارزش پیدا میکنند که از سمت نویسنده سایت مقابل اراج داده شوند و افزوده شوند.
 • وبسایت هایی که از آنها بک لینک دریافت میکنید باید در شبکه های اجتماعی فعالیت گسترده ای داشته باشند و همچنین دامین اتوریتی خوبی داشته باشند.

 

از سویی دیگر ، اگر بخواهیم یک بک لینک بد را شرح دهیم باید بگوییم بک لینک هایی که دستورالعمل گوگل برای یک بک لینک خوب را نقض کرده اند. نتیجه یک بک لینک بد میتواند خسارات زیادی را به وبسایت ها وارد کرده و در آخر آن ها را به پنالتی شدن وبسایت بکشاند.

خرید بک لینکاز جمله بک لینک های بد میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 • زمانی که از یک وبسایت مرتبط به وبسایت شما بک لینک داده میشود
 • زمانی که بک لینک از سمت یک مقاله با محتوای ضعیف به سمت وبسایت شما ارجاع داده میشود
 • بک لینک ها زمانی که از سمت یک وبسایت جریمه شده توسط گوگل فرستاده میشوند
 • لینک هایی که در فوتر وبسایت است و همچنین لینک ها به تعداد زیاد میتواند باعث پنالتی شود.
 • تبادل لینک ممنوع است!
 • زمانی که یک وبسایت با دامین اتوریتی پایین به سمت وبسایت شما بک لینک میفرستد
 • زمانی که از سمت شبکه وبلاگی به سایت شما بک لینک فرستاده میشود
 • در واقع بک لینک ها ابزار های بدی هستند که باید نوفالو شوند
 • بک لینک های فرستاده شده از رسانه های تبلیغاتی که از dofollow استفاده نمیکنند
 • بک لینک های فرستاده شده از سمت دایرکتوری های یک محتوا
 • زمانی که از سمت یک وبسایت هک شده برای سایت شما بک لینک فرستاده میشود
 • زمانی که برای یک بک لینک آنکر تکست های بیش از حد استفاده میشود میتواند وبسایت را به پنالتی بکشاند.
 • تولید شدن بک لینک ها به صورت خودکار میتواند مضر باشد
 • ارزیابی کیفیت بک لینک‌ ها

از دلایل مهم هر وبسایت موفق در اینترنت میتوان به بک لینک ها اشاره کرد طوری که میتوان گفت سرنوشت سئو هر وبسایت به بک لینک های آن بستگی دارد و همینطور این موضوع بدین معنی است که هر لینکی برای سئو قابل پذیرش نیست و نباید به دنبال جمع آوری هرگونه بک لینک در اینترنت باشیم در واقع بک لینک ها نردبانی برای موفقیت هر وبسایت هستند که میتواند روز به روز آن ها را بالا ببرد و هر چقدر که این نردبان محکم تر باشد میتواند از بروز حادثه سقوط وبسایت جلوگیری کند زیرا برخی از بک لینک ها تا مرز موفقیت میروند و در ادامه باعث سقوط یکدفعه ای میشوند.

بک لینک های در صورتی که ارزیابی شوند میتوانند موفقیت هر وبسایتی را تظمین کنند و اگر این فرایند ها توسط کمپین های سئو انجام گیرد قطعا به موفقیت میرسد زیرا تخصص در ارزیابی هر بک لینک هم تخصص بسیاری را میطلبد که تیم های تحقیقاتی سئو روی آن جستجو انجام میدهند. برخی از کاربران در اینترنت به دنبال مقالات مفید هستند تا در انتهای آن لینک خود را بسازند اما باید د نظر گرفت که بک لینک های آن ها از نظر گوگل ارزش چندانی نخواهند داشت زیرا تنها موضوعی که گوگل به آن اهمیت میدهد کاربر پسند بودن یک وبسایت است و الگوریتم های آن آنقدر قدرتمند هستند تا مباحثی همچون بک لینک ها را مدیریت کنند و توصیه ما به شما این است که مطلب خود را به صورت اختصاصی بنویسید و گسترش دهید و از منابعی که قدرتمند هستند برای ان بک لینک بگیرید.

 عمر بک لینک باید چقدر باشد؟

در وبسایت های مختلف بک لینک ها به صورت مدت معینی به فروش میرسد ، مثلا در وبسایت ایکس شما 30 هزارتومان پرداخت میکنید و آن ها برای شما در مدت یک ماه بک لینک وبسایت شما را با انکر تکست ایگرگ نمایش میدهند که پس از مدتی این بک لینک از بین خواهد رفت.

اما همانطور که پیش تر هم صحبت کردیم گوگل قادر به شناسایی بک لینک ها و ارتباط بین آنها است و خرید بک لینک از نظر موتور جستجو گر گوگل تخلف محسوب میشود و قاطعانه با آن برخورد میکند. زمانی که در کوتاه مدت بک لینک شما از وبسایت ها حذف شود قطعا نتیجه عکس در بر خواهد داشت.

حتما با خودتان میپرسید که چرا گوگل با خرید بک لینک مخالف است؟

از نظر گوگل خرید بک لینک ها یعنی دستکاری در نتایج جستجو و از بین بردن کیفیت سئو و همین امر موجب میشود زمانی که بک لینک های شما از تعدادی وبسایت پاک شود سریعا توسط گوگل شناسایی میشوند و پس از آن شما شاهد این خواهید بود که سایت شما در نتایج جستجوی گوگل روز به روز افت خواهد کرد. از همین رو بک لینک هایی که ما ارائه میدهیم به صورت 3 ماهه و از نظر قیمت بسیار به صرفه است. در واقع این زمان زیاد باعث میشود تا گوگل به این بک لینک مشکوک نشود و لینک بیلدینگ طبیعی تری داشته باشد تا سایت شما در موتور جستجو محبوب شود.

زمان نتیجه دادن بک لینک ها پس از خريد بك لينك چقدر است؟

مواردی که در نتیجه های بک لینک استفاده میشود متفاوت است زیرا سایت ها از نظر ساختار باهم متفاوت هستند. مشتریان ما این سوال را مطرح میکنند که چه زمانی یک بک لینک نتیجه میدهد در واقع باید بگوییم که این متفاوت است برای برخی تا 2 ماه و برخی هم 1 ماه البته پیشنهاد ما به شما پکیج 3 ماهه میباشد زیرا میتوانید با اطمینان بیشتری به کار خود ادامه دهید ، این نکته قابل اهمیت است که برخی از مشتریان ما تا 16 روز به نتیجه رسیدند و این در صورتی بوده که مدیران وبسایت ها نیز به طور همزمان کار میکردند.

خرید بکلینک با کیفیت و معتبر چه ویژگی هایی دارد؟

برای این که به این سوال پاسخ داده شود در ابتدا باید در مورد پییج رنک صحبت کنیم. اولین الگوریتم نوشته شده توسط شرکت گوگل پیج رنک است که برای نمایش وبسایت ها در نتایج جستجو استفاده میشود. گوگل برای نمایش وبسایت ها در جستجو ها از عدد یک تا 10 این کار را انجام میدهدو خیلی ها براین باور هستند که پیج رنک از نتایج جستجو ها به طور کل از بین رفته است یا به طور کل مرده است اما تجربیات ثابت میکند که پیج رنک هیچ گاه از بین نمیرود و نخواهد رفت  ، پیج رنک آیتمی است که در خرید یک بک لینک تاثیر بسزایی دارد ، این الگوریتم قدرتمند در دانشگاه استنفورد ساخته شده است و قدررت شناسایی سایت های قدر را دارد. در واقع برخی ها از اخرین آپدیت این الگوریتم قدرتمند ایراد گرفته اند که اهمیت آن کم شده است ولی هنوز هم بسیار مهم میباشد. در واقع در آخرین آپدیت بخش تولبار حذف شد که در اینترنت کاربران زیادی از آن استفاده نمیکردند و اهمیت چندانی هم نداشت. جایگزین آن پیج اتوریتی است که معیاری برای سنجش پیج رنک هر وبسایت است و در عین حال گوگل از نمایش اعداد برای هر وبسایت استفاده نمیکند. واین موضوع دلیلی بر خرید لینک میباشد.

از خرید بک لینک ارزان و بی کیفیت انبوه پرهیز نماییم؟

در خرید بک لینک این نکته بسیار قابل اهمیت است که حتما و حتما از شرکت ها و وبسایت هایی خرید کنید که در بحث سئو وبهینه سازی بسیار موفق و معتبر باشند. امروزه ما شاهد این هستیم که 95 درصد مشتریانی که از ما بک لینک خریداری کرده اند موفق و رضایت کامل داشته و شاهد هیچگونه پنالتی نبوده ایم.

دقت کنید با توجه به توضیحاتی که دادیم خرید بک لینک های ارزان و به طور عمومی فله ای میتواند منجر به نابود شدن وبسایت شما شود. پس به شما توصیه میکنیم که به دنبال خرید اینگونه بک لینک ها نباشید.

نکته : با توجه به گزارش برخی از کاربران در اینترت وبسایت های خارجی بک لینک های 3 ماهه ای را میفروشند که برخی از کاربران در ابتدا شاهد پیشرفت چشم گیری میشوند و پس از مدتی شاهد جریمه شدن از سمت گوگل میشوند. دقت کنید که فریب اینگونه سایت های خارجی را نخورید و موضوعاتی که به ما گزارش شده سایت های آن ها به پنالتی کشیده شده اند.

در اینترنت افراد بسیاری پروژ هایی را قبول میکنند که در مدت کوتاهی آن ها را سئو میکنند در مبحث سئو وبهینه سازی ، سئو شامل یک پروسه بلند مدت است اما این افراد با توجه به خرید همین بک لینک ها و کارهای اشتباه سایت ها را سئو میکنند و تحویل میدهند در صورتی که هیچگونه تظمینی  در قراردادشان برای بالاماندن وبسایت نداده اند.

نکته مهم: امروزه شاهد این هستیم که برخی از سئوکاران در فضای اینترنت به نکته مهمی چون کیفیت بک لینک ها توجهی ندارند. آنها فکر میکنند که با خرید هر نوع بک لینک میتوانند با استفاده از ابزار های همچون disavow گوگل سایت ها را به حالت اولیه خود بازگردانند. با توجه به شواهد و تجربه هایی که تیم سئو و بهینه سازی ما دارد اصلا بدین شکل نخواهد بود. برای اثبات این موضوع مثالی برای شما خواهیم زد که مرتبط با همین بحث است. شرکتی را در نظر بگیرید که به شما قول میدهد پروژه شما را در مدت 1 ماه تحویل میدهد ، حال اگر آن شرکت به شما بدقولی کند بازهم به آن ها اعتماد دارید؟ این موضوع شباهت بسیاری به ارتباط گوگل و وبسایت ها دارد زیرا اگر سایت شما دچار تخلفی شود قطعا گوگل مانند قبل نمیتواند به آن وبسایت اعتماد داشته باشد ، پس توصیه ما به شما این است که در خرید بک لینک های بی کیفیت صرفه نظر کنید و کار سئو را با اصول بیشتری ادامه دهید.

رپورتاژ آگهی

رپورتاژ آگهی چیست و چگونه به توسعه برند شما کمک می کند؟

برای توسعه برند چرا به ریپورتاژ آگهی نیاز داریم؟

ریپورتاژ های آگهی با هدف تبلیغ و توسعه و برندینگ ساخته میشوند و سایت های خبری معتبری آن ها را انتشار میدهند.

در متن ریپورتاژ های آگهی علاوه بر آشنا کردن افراد با وبسایت به طور مختصر و مفید در رابطه با برند آن ، متن ها طوری تنظیم میشود که کلمه های کلیدی از وبسایت هدف نیز در آن باشد که به صورت فالو است.

در سئو وبهینه سازی یکی از استراتژی ها در مورد برند ها ، ساختن لینک های فالو در سایت های معتبر میباشد ، ریپورتاژ های آگهی یک فرصت برای نوشتن متن هایی است که میتواند سایت شما را در وبسایت های دیگر معرفی کند و میتوانید در این متن کلمه های کلیدی که مد نظرتان است را قرار دهید. البته باز هم دقت کنید که در سایت های بسیار معتبر ریپورتاژ های آگهی خود را قرار دهید تا بک لینک های زیادی را دریافت کنید.

انتخاب ریپورتاژ مناسب برای سئو سایت

ازنکات مهم در بخش ریپورتاژ آگهی این است که شما برای خرید لینک و بک لینک ها باید به مدت زمان مشخص آن دقت کنید اما در بحث ریپورتاژ ها و آگهی این موضوع اهمیتی ندارد چون به صورت دائم میباشد و در صورتی که سایت مذکور هک شود ریپوتاژ شما نیز حذف خواهد شد.

پس اگر از این روش در تبلیغ و بسایت و گرفتن بک لینک ها استفاده شود قطعا پاسخ خوبی گرفته میشود و از جمله مهمترین روش های سئو و دیجیتال مارکتینگ ریپورتاژ های آگهی میباشد که کاربر میتواند به صورت همیشگی از وبسایت ها ورودی دریافت کند و در سایت های بزرگ دیده شود و لینک آن به صورت تصاعدی پخش شود.

نکته بعدی که قابل اهمیت میباشد اعتماد کاربران است یعنی زمانی که در یک وبسایت بزرگ ، ریپورتاژ آگهی شما توسط کاربران زیادی دیده میشود قطعا در دنیای وب هم از نظر برند و هم از نظر اعتماد کاربران زیادی را جذب خودش میکند و در زمانی که کاربران چندی بعد با وبسایت شما روبرو شوند آشنایی قبلی خواهند داشت و در خرید و استفاده از خدمات شما تردید نمیکنند.

رپورتاژ آگهی در جذب مخاطبان جدید و همچنین افزایش رنک گوگل وب سایت شما تاثیر گذار می باشد

مراحل انتشار یک ریپورتاژ آگهی

در مراحل انجام و انتشار ریپورتاژ های آگهی باید متنی در زمینه فعالیت وبسایت شما و انجام خدمات به طور منظم و گفتار صحیح تولید شده و لینک های مناسبی را در داخل آن بسازید .

مرحله بعدی شامل انجام و قرار دادن این متن منظم وآماده شده در وبسایت های خبری میباشد که دارای بازدید های بالایی میباشند و به شکل یک ریپورتاژ آگهی منشتر شود.

اما بعد از اینکه متن آگهی را به همراه عکس و فالو در سایت ها گذاشتید باید دقت کنید که محل دیده شدن آن برای کاربران به چه صورت است و کاربران به راحتی بتوانند آن را ببینند.

وپس از تمامی این مراحل در ابتدا ریپورتاژ آگهی شما در صفحه اول وبسایت ها میماند و پس از مدتی به قسمت آرشیو انتقال داده میشود و برای همیشه تا زمان مرگ سایت باقی خواهد ماند.

توجه: پس از اینکه ریپورتاژ آگهی شما انتشار یافت توسط در گوگل ایندکس میشوند و زمانی که توسط یک کاربر جستجو شوند در قسمت سرچ به نمایش درخواهند آمد.

ریپورتاژ های آگهی باعث اعتبار در سایت های خبری بزرگ میشوند و این آگاهی را برای کاربر میسازند تا با خیال راحت تر از خدمات استفاده کند.

چرا رپورتاژ آگهی تاثیر بسیار زیادی در ایجاد آگاهی برند دارد؟

رپورتاژ آگهی با کیفیتدر دنیای امروزه اینترنت هرروزه کاربران بسیاری در جستجوی سایت هایی با کاربرد های مختلف میباشند و از همین رو ریپورتاژ های آگهی اهمیت بیشتری نسبت به قبل پیدا کرد و همین امر باعث میشود تا برند ها خیلی زود تر از قبل شناخته شوند و ریپورتاژ در سئو و تبلیغات تاثیر بسزایی پیدا کرده است.

 • ریپورتاژ اگهی نسبت به تبلیغات اینترنتی دیگر چه مزایایی دارد؟
 • ریپورتاژ های آگهی مانند یک خبر جدید عمل میکنند و میتوانند باعث اعتماد سازی شوند.
 • قابلیت این را دارند که در سایت های خبری بزرگ دیده شوند.
 • یک ریپورتاژ آگهی به صورت دائم و همیشگی میباشد و تاثیر آن بر معرفی همیشگی خواهد بود.
 • پس از انتشار هر ریپورتاژ در گوگل ایندکس میشود تا بعد از سرچ سریعا در نتیجه های جستجو دیده شود.
 • دادن لینک های داخلی به شکل فالو و دائمی
 • بهترین روش در سئو وبهینه سازی وبسایت ها که کاملا طبیعی میباشد

 

آپ تم با دارا بودن تیم های بزرگ و متخصص در زمینه های تجارت الکترونیک سئو و بهینه سازی ، تولید محتوا آماده خدمت رسانی در زمینه خرید ریپورتاژ آگهی و خرید بک لینک قوی از وبسایت های خبری ، شرکتی ، فروشگاهی و … است که با مناسب ترین قیمت ها می توانید از آن برای کمک به رشد و پیشرفت سئوی وبسایت های خود استفاده کنید. کافیست با ما در تماس باشید.

زمانی که میخواهید کسب و کار خود را گسترده کنید و در وبسایت های بزرگ به معرفی آن بپردازید کافی است تا با ما در ارتباط باشید.آپ تم در کنار شماست تا با خدمات ارزشمند خود به شما در جهت دیده شدن در سایت های معتبر خبری برای برندیگ سایتتان کمک کند.

 

» کابران گرامی جهت مشاهده تعرفه ها و سفارش تبلیغ بنری + متنی + رپورتاژ آگهی در وبسایت آپ تم با PA-52 و DA-42 می توانید از منوی بالایی وبسایت و منوی تبلیغات اقدام کنید

تعرفه و خرید بک لینک

بک لینک ها

توجه: لیست وبسایت ها در این مطلب به صورت تصویر درج شده و امکان کپی آدرس سایت ها وجود ندارد بر همین اساس ما در زیر لیست وبسایت ها را در قالب فایل pdf برای دانلود شما عزیزان قرار دادیم تا با دانلود و اجرای این فایل بتوانید آدرس وبسایت ها را به راحتی کپی و در مرورگر خود باز و برسی کنید.

دانلود لیست وبسایت ها برای بک لینک

 

تعرفه و خرید رپورتاژ آگهی

رپورتاژ آگهی

 

دانلود فایل وبسایت ها برای رپورتاژ آگهی

توجه: کاربران گرامی وب سایت های ما جهت درج لینک و رپورتاژ کاملا با کیفیت و مناسب هستند و درصد اسپم بودن این سایت ها برخلاف بک لینک هایی که سایت های مشابه برای فروش قرار دادند صفر می باشد.

 • سایت ها کاملا با کیفیت و قوی
 • از نظر قیمت کاملا ارزان + تخفیف
 • درصد اسپم بودن سایت ها صفر
 • تاثیر قوی در رتبه و قدرت وبسایت شما
 • و …

توجه: چنانچه قصد دارید فقط در برخی از وبسایت های ما بک لینک و یا رپورتاژ سفارش دهید کافیست از طریق راه های ارتباطی ما که در زیر درج شده اطلاع رسانی کنید تا هزینه آن به شما اطلاع داده شود.

همچنین اگر قصد خرید و سفارش بک لینک و یا رپورتاژ آگهی به صورت کلی در تمامی وبسایت ها را دارید از طریق ایمیل و یا شماره تماس زیر با ما در ارتباط باشید.

خرید بک لینک

 

منبع: آپ تم | قالب وردپرس

5/5 - (3 امتیاز)
اشتراک
اطلاع از
guest
2 نظرات
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین آرا
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات
محمد محمدزاده
محمد محمدزاده
3 سال ها پیش

سلام خسته نباشید

سوالم این هست که آیا میتونیم توی سایتتون برای برای سایت خودمون دسکداب رپورتاژ به زبان انگلیسی هم اقدام کنیم یا خیر و اینکه چه قیمتی هست این رپورتاژ ها

2
0
نظر خود را به اشتراک بگذاریدx
عضو شوید و همه محصولات را رایگان دانلود کنید!!!