جستجو کردن
Close this search box.

فهرست مطالب

سئو سایت به روش کاملا اصولی | بهبود سئو سایت تضمینی

نگه داشتن سایت در صفحه اول با یک کلمه کلیدی در موتور جستجوگر گوگل یک کار زمان بر است و بحث سئو و بهینه سازی سایت از نظر موتور های جستجو گر همچون گوگل با توجه به فعالیت های مداوم و با داشتن تخصص بالا امکان پذیر میشود. مانند زمانی که میخواهید سایت را با یک کلمه مانند سئو حرفه ای سایت یا لوازم جانبی ماشین و … در صفحه اول نگه دارید باید زمان و تلاش های بسیاری را مانند تولید محتوای خوب انجام داد. متاسفانه برخی افراد سود جو با دادن وعده هایی همچون سئو تضمینی یا بهینه سازی سایت  در مدت کوتاه با کلمات کلیدی در صفحه اول گوگل ، هزینه های بسیار زیادی را میگیرند وافراد را گول میزنند در حالی که آن ها با روش سئو سیاه که با روش های نا معتبری همچون خرید بک لینک سایت را با کلمات خاص سئو میکنند در حالی که این وبسایت های سئو شده برای مدت کوتاهی در صفحه اول باقی میمانند و پس از مدتی کاربر و مدیر وبسایت شاهد افت شدید میشود.همچنین گوگل با فهمیدن این موضوع برای سایت هدف جریمه های بسیار سنگینی در نظر میگیرد و شاید برای همیشه سایت مورد نظر را از لیست موتور جستجوی خود حذف کند که این موضوع جبران ناپذیراست. پس در نتیجه سئو تظمینی زمانی امکان پذیر است که فرایند آن بر پایه اصول و دانش خاص خود انجام گیرد درواقع باید این موضوع را درک کرد که سئو تظمینی دست یافتن به صفحه اول گوگل در مدت کم امکان پذیر نیست. پس اگر بهینه سازی و سئو بر اساس اصول فنی صورت گیرد که فرایندی زمان بر است می توان آنرا سئو تضمینی نام برد ، اما اگر منظور از سئو تضمینی دست یافتن به صفحه اول گوگل در مدت اندکی است رویایی بیش نیست .

افزایش فروش ، برندینگ و معرفی خدمات و کالا هایی که یک سایت در نظر میگیرد از طریق سئو حرفه ای سایت فراهم میشود و سئو حرفه ای باعث افزایش ترافیک وبسایت و بالا رفتن ورودی های بسیار میشود.

سئو چیست؟

سئوتعداد بیشماری وبسایت در دنیا وجود دارد که همین امر منجر به رقابت شدید در اینترنت میشود ، از همین لحاظ وقتی که به تجارت الکترونیک و کسب درامد از اینترنت فکر میکنیم این موضوع بیان میشود که چطور میشود از میان این همه رقابت به یک برند معروف تبدیل شد.

زمانی که این تفکر پیش بیاید در نگاه کلی رقابت با این همه وبسایت کاری سخت به نظر میاید در واقع بدون اینکه از متخصصان در این زمینه کمک گرفته شود همینطور هم میشود.ولی باید این را در نظر گرفت که استراتژی های بسیاری برای رشد سایت وجود دارد تا فرد های متخصص از آن بهره گیرند و رتبه سایت ها را بالا ببرند و در نتیجه به اعتبار و برندینگ سایت کمک کنند تا کسب و کاری سودمند را برای خود رقم بزنند. به این استراتژی و فرایند ها برای بهبود رتبه سایت از نظر موتور های جستجو گر سئو گفته میشود.

همانطور که میدانید در میان تمامی موتور های جستجو گر گوگل تا به امروز بزرگترین و معتبر ترین موتور جستجوی دنیاست و اکثر کاربران در اینترنت از آن برای جستجو استفاده میکنند زیرا الگوریم هایی که تو سط آن نوشته شده است قابلیت های بزرگی را برای کاربران از لحاظ سئو و بهینه سازی رقم زده اند ، سئو وبهینه سازی شامل تمامی مراحلی است که موتور های جستجوگر برای کاربران خود در نظر گرفته اند و طی مراحلی که کاربران برای سئو انجام میدهند اعتبار سایت خود را بالا میبرند و چنانچه به نتیجه مقبولی در سئو دست یابند ورودی بسیاری را از طریق موتور های جستجو گر خواهند گرفت ، حال اگر این نتایج برای گوگل باشد ورودی ها و ترافیک ها چندین برابر بیشتر از موتورهای جستجوی دیگر خواهد بود ، چرا که میلیون های کاربر در سرتاسر دنیا اعم از هر جستجویی از آن استفاده میکنند مانند جستجو برای خرید ، مطالب آموزشی ، بورس و موارد دیگر. امروزه تجارت از طریق اینترنت صورت میگیرد و دیده شدن در صفحه گوگل بزرگترین شانس برای سایت ها است ، زیرا کمتر کاربری را مشاهده میکنیم که برای یک محصول یا نوشته به سایت خاصی مراجعه کند و در همان لحظه آن را از طریق سرچ جستجو میکند ، مراجعه کردن به سایت خاصی زمانی صورت میگیرد که سایت به برند معتبر و شناخته شده ای تبدیل شده باشد که آن هم فقط از طریق موتور های جستجو همراه با زمان امکان پذیر میباشد چرا که کاربران با سرچ با سایت های مختلف آشنا میشوند و بازدید از سایت ها را انجام میدهند تا با موارد خوب آشنا شوند پس از اولین گام باید از طریق موتورهای جستجو شناخته شد. برخلاف نظر کاربران سطح پایین در اینترنت سئو وبهینه سازی  شامل فرایند ساده ای نیست و این امر شامل مراحل و دانش بسیار بالا میباشد و تخصص بسیار بالایی را میطلبد و دیده شدن در اینترنت یعنی سئو که شامل الگورینم ها و فرایند های خاص است. پس اگر شما به این فکر هستید که سایت خود را سئو کنید توصیه ما این است که این کار را خودتان انجام ندهید زیرا امکان این وجود دارد که فعالیت های اشتباه شما ضربه های جبران ناپذیری را از نظر سئو به سایت وارد کند که در ادامه مطلب در مورد این امر بحث خواهیم کرد پس بهترین گزینه سپردن سئو سایت به یک شرکت معتبر میباشد.موتورهای جستجو گر برای رقابت کاربران خود در اینترنت الگوریتم های سخت و زیادی را وارد کرده اند و روز به روز به این الگوریتم ها  اضافه میشود و الگوریتم های قبلی بروز تر میشوند یا جایگزینی مناسب برای آنها انتخاب میشود. اما از نظر گوگل این امر کمی متفاوت تر است زیرا گوگل معیار های الگوریتم های خود را سنجیده و 200 معیار مهم را از بین آنها برای کاربران خود انتخاب کرده است و ابزار هایی را در اختیار آن ها قرار داده است تا مراحل بهینه سازی را با سرعت بیشتری انجام دهند. متخصصان سئو در مرحله های اولیه محتوای یک سایت را مورد بررسی قرار میدهند و مقایسه ای بین آن با معیار های گوگل انجام میدهد تا مهمترین معیار ها را انتخاب میکند و با استفاده از تمامی ابزار هایی که گوگل در اختیار آنها قرار داده است کار سئو وبهینه سازی را در بلند مدت انجام دهد ، در واقع این مراحلی که توسط یک متخصص سئو سپری میشود و هر بار هم احتیاج به آنالیز و بروز رسانی دارد کمک میکند به دیده شدن یک وبسایت و این فرایند های سئو تضمینی است که میتواند یک سایت را از لحاظ کاربرد خود برند کند و به افزایش کاربر کمکی شایان کند و رتبه سایت را از نظر الکسا بالا ببرد و سایت را در صفحه اول نشان دهد.

سئو وبهینه سازی وبسایت به کاربران کمک خواهد کرد که به سمت درست در اینترنت راهنمایی شوند و موتور های جستجو گری نظیر گوگل ارزش بالایی را برای کاربران خود در اینترنت قائل هستند و این موضوع را با سئو و بهینه سازی سایت ها در نظر دارند. کاربر در ایترنت با یک کلمه کلیدی خاص جستجو را انجام میدهد ، سایت هایی که با آن کلمه کلیدی مرتبط هستند در رده های اول میایند اما این موضوع را چطور به گوگل یا موتور های جستجو گر بفهمانیم !

این موضوع زمانی امکان پذیر میشود که موارد مهمی را مانند تولید محتوای سالم و قابل مفهوم – فید و خوراک ها – استفاده از نقشه سایت – بک لینک های مرتبط با موضوع و … انجام گیرد. سئو وبهینه سازی سایت خود را به ما بسپارید تا یک سئو تظمینی را برای شما عزیزان انجام دهیم و با استفاده از متد های بروزی که تیم توسعه سئو ما آن را فرا گرفته اند به صورت روشن سالم ترین سئو را برای شما رقم بزنیم تا شاهد روز افزون رنک و رتبه سایت خود از هر نظر باشید.

 

هدف از سئو سایت

سئو وبسایتهدف های اصلی سئو و بهینه سازی وبسایت ها این است که به یک برند تبدیل شوند تا کاربران با اعتماد ببشتر به آن وبسایت مراجعه کرده و آن سایت را هدف خود قرار دهند ، حال این برند شدن یعنی یک وبسایت از نظر رنک بالاتر از بقیه وبسایت ها قرار گیرد مانند کلمه های کلیدی ، ارتباط بین صفحه های به صورت سالم و منظم که این موارد هم جزئی از سئو میباشند و بسته به نوع این ارتباط صفحات و کلمه های کلیدی سایت های فراوانی وجود دارد که طی ماه های پیاپی این عمل به موفقیت و سرانجام میرسد تا به برندی معتبر و شناخته شده برای کاربران اختصاصی خود تبدیل گردد ، پس نتیجتا کاربران برای رفع نیاز های خود به وبسایت مرجع مراجعه میکنند یعنی وبسایتی که از نظر سلامت حرف اول را میزند. اگر فردی میخواهد از طریق وبسایت خودش خدماتی ارائه دهد یا محصولی را به فروش برساند میتواند از طریق سئو سالم این موفقیت را برای خود رقم بزند و اهدافی که در سر دارد را مرتبط با اهداف سئو انجام دهد زیرا تمامی اهدافی که یک سئو در نظر دارد فروش یا ارائه خدمت و تبلیغ به بهترین نحو ممکن است که میتواند یک کاربر را راضی نگه دارد و همین باعث میشود موتور های جستجو نیز عملکرد بهتری را انجام دهند.

سئو وبهینه سازی هدف بزرگتری را نیز در بر دارد یعنی بالا بردن فروش و ساده تر کردن ارائه خدمت برای کاربران خود با ساده ترین هزینه ، نتیجه نهایی کار سئو اطلاعات مفید برای کاربران سودی ارزشمند برای مدیران وبسایت ها خواهد بود ، بهتر است بدانید که سئو سالم و طبیعی دنیای اینترنت را روز به روز وسیع تر میکند و کاربران را به سمت خود میکشد به طور مثال یک کاربر در برنامه های اندرویدی نیاز خود را به صورت واضح نمیتواند برطرف کند حال برای رفع نیاز و پیدا کردن آن کافی است در موتور های جستجو یک سرچ کوتاه و ساده بزند تا به بهرتین نتیجه های دلخواه دست پیدا کند. با توجه به نحوه مدیریت سایت و کاربرد آن ها ، سئو و بهینه سازی به مراحل مختلفی صورت میگیرد و تقسیم بندی های مختلفی صورت میگیرد به طور مثال سئو و بهینه سازی با یک سایت بورس بسیار متفاوت است و همین  امر تاکید بیشتری بر تخصص را میطلبد.

 

سئو حرفه ای را تجربه کنید!

سئو سایت به روش کاملا اصولیسئو وبهینه سازی حرفه ای بک فرایند است در میان تمامی فرایند هایی که برای سئو وجود دارد و این فرایند بهترین روش از میان تمامی روش ها برای سئو وبسایت میباشد که وبسایت را به صفحه گوگل هدایت میکند. سئو حرفه ای  ایمن ترین روش در میان تمامی روش هاست که ما آن را برای مشتریان خود انتخاب کرده ایم پس با خیالی آسوده سئو سایت خود را به ما بسپارید تا سالم ترین سئو روی سایت شما انجام گیرد و شما را به صفحه اول گوگل برساند تا فروش و خدمات شما نیز چند برابر شود و به موفقیتی چشم گیر دست پیدا کنید و از موفقیت های بیشمار خود لذت ببرید.

سئو حرفه ای چیست؟

در این مقاله پیش تر تعریف کردیم که سئو روش های گوناگون و مختلفی دارد و در میان این روش ها سئو حرفه ای یعنی مطمئن ترین و ایمن ترین روشی که در میان روش های دیگر وجود دارد انتخاب میشود تا در کمترین زمان ممکن با سالم ترین روش سایت ها سئو شوند ، اما این سوال پیش می آید که چطور وچگونه !در اوایل مقاله نیز اشاره کردیم که سه روش برای سئو وجود دارد که شامل سئو سفید – سئو سیاه و سئو خاکستری میباشد.

در سئو سیاه شخصی که میخواهد وبسایت را با توجه به کلمه کلید یا به طور کلی سئو کند از روش ها و استراتژی های غلطی استفاده میکند یعنی به عبارتی در این کار تقلب میکند و سایت را سئو میکند و گوگل را فریب میدهد. در نگاه اول شاید گوگل را فریب داده و سایت سئو خوبی دارد فقط کافی است پس از مدت کوتاهی سایت آنالیز شود تا شاهد وقایع جبران ناپذیری شد ، زیرا این وبسایت با بدترین مجازات ها از سمت گوگل روبرو میشود. گوگل موتور جستجویی است که بهترین ربات های را در حال حاظر در اختیار دارد و هیچ فردی تا به حال نتوانسته الگوریتم های آن را بفهمد. در این حالت سایت هدف یا به طور کلی از نتایج گوگل حذف خواهد شد یا در صفحه های پایین تر قابل مشاهده میباشد و مدیر وبسایت باید اول خسارت ها را پاک کند و از اول شروع به سئو کند که این امر  تقریبا نشدنی است.

 

سئو کلاه سفیدبزرگترین مشکلی که در روش سئو سیاه وجود دارد این است که الگوریتم های گوگل مانند پاندا و پنگوئن و مرغ مگس خوار اجازه این را نخواهند داد که شما در یک مکان مشخص باقی بمانید یعنی دائما در صفحات گوگل جابجا میشوید تا به آخرین صفحات گوگل کشیده شوید و این امر بزرگترین مشکلات را برای وبسایت رقم میزنند زیرا زمانی که اعتبار شما پیش گوگل از بین میرود به سختی و پس از مدت های طولانی و تلاش های بسیار باید این اعتبار را باز پس گیرید که از نظر ما سالها طول خواهد کشید ، پس بهترین مسیر این است که از سئو سیاه اصلا استفاده نشود زیرا امکان این وجود دارد که سایت به طور کلی از بین برود.

بعد از سئو سیاه سئو خاکستری بدترین روش ممکن است این روش ترکیبی از روش سئو سفید با سئو سیاه است که هم خطرات را و هم خوبی هایی را در بر دارد. در واقع اگر این روش برای سئو یک وبسایت استفاده شود دو حالت ممکن به طور رندوم و شانسی اتفاق میافتد یعنی با توجه به کاربردی که سایت دارد و تاکتیک هایی که برای سئو خاکستری اتفاق میافتد سایت هم امکان دارد به نتیجه برسد و امکان این هم وجود دارد که به نتیجه نرسد که ما در این مقاله از باز کردن این موضوع اجتناب میکنیم. در این روش چون از سئو سفید هم استفاده میشود امکان بلاک شدن توسط گوگل کم میشود و خطرات بسیار کمتری را نسبت به سئو سیاه برای سایت دارد چرا که سئو سفید مزیت هایی را برای وبسایت رقم میزند و گوگل به مزیت هایی که برای وبسایت اتفاق میافتد امتیاز میدهد و این امتیاز ها جلوی بلاک کردن وبسایت را میگیرند.

به توضیح اولین روش و سالم ترین روش میپردازیم یعنی سئو سفید که گوگل بیشتر از همه چیز به اتفاقات این سئو اهمیت میدهد و امتیاز های ویژه ای برای آن در نظر میگیرد. در این روش محتوای وبسایت مهمترین عامل ممکن است زیرا از نظر گوگل رضایت مخاطب مهمترین عامل است ، زمانی که حرف از سئو تظمینی میشود یعنی همین روش که سئو سفید نام دارد و از زمانی که این روش استفاده شود وبسایت شما برای گوگل ازشمند میشود و به ان امتیاز میدهد تا در بالاترین رتبه ها قرار گیرد و به عنوان سایت مرجع و معتبری شناخته شود.

 

پایه و اساس بهینه سازی سایت

از میان تمامی روش های بهینه سازی سایت دو روش کلی بهینه سازی وجود دارد که پایه و اساس آن میباشد ، قدم اول بهینه سازی شمال درون صفحه بودن سئو میشود مانند تغییراتی که روی محتوای کلی درون صفحات یک وبسایت صورت میگیرد مثل متن ، عکس ، فیلم ، کد ، لینک و موارد دیگر که برروی محتوای یک وبسایت اثر گذار است. یعنی با افزودن ، حذف کردن و ویرایش محتوای یک وبسایت نتیجه های جستجو خوب و بد میشود و این به طور مستقیم و ثانیه ای روی سایت لحاظ میشود. این امر بسیار رضایت بخش است زیرا میتوان سئو را با این روش کنترل کرد و تسط بیشتری را به افراد میدهد. روش دوم کلی سئو و بهینه سازی سئو بیرون صفحه ای است ، در این روش مراحل نامحدود و پیچیده ای وجود دارد یکی ازاین روش های ورودی هایی است که با کلمه کلیدی خاص از خارج وبسایت و از سایت دیگر به سایت هدف هدایت میشوند ، ارتباط خارجی صفحات با وبسایت کمک میکند تا گوگل سایت شما را به عنوان کاربرد سایت شما بشناسد و برای کاربران نمایش دهد. این روش بسیار زمان بر است و کار یک متخصص بسیار حرفه ای میباشد زیرا ممکن است به عنوان یک سئو سیاه شناخته شود ، سئو بیرون صفحه ای روش های بسیار دارد که میتواند به عنوان سئو سیاه شناخته شود و بسیار حساس است این کار ممکن است رتبه سایت را از هر لحاظ ارتقا دهد ولی در آخر با شکست مواجه میشود ، البته این روش ممکن است که به عنوان استراتژی های غلط از طرف گوگل شناخته شود ولی اگر توسط یک فرد کاملا متخصص انجام شود نتیجه خوبی داشته باشد. خب همانطور که گفتیم این روش از نظر یک موتور جستجو گر قانونی به حساب نمی آید و پس از مدتی به ته جدول جستجو ها هدایت میشود یا به طور کلی از پایگاه داده جستجو ها پاک میشود و این جریمه بسیار جبران ناپذیر است ولی این نکته حائز اهمیت است که باید به طور صحیح و سالم سئو انجام پذیرد.

پایه و اساس سئو

 

فرایند افزایش رتبه سایت

افزایش ترافیک سایتتا به اینجا توضیحات بیانگر این بوده اند که سئو وبهینه سازی وبسایت بسیار پیچیده و نیازمند دانش بسیار بالایی میباشد و متخصصان خاص خود را میطلبد. شما نیز در صورتی که میخواهید وبسایت خود را به دست یک سئو کار بسپارید باید شرایطی را در نظر بگیرید که روی سئو بسیار تاثیر گذار است . در واقع دو مرحله نیازمند سئو میباشد که شما باید بدانید. مراحل اولیه ای برای سئو وجود دارد که شما باید آن را انجام داده باشید زیرا در صورتی که شما هیچونه از آن ها را انجام نداده اید سئو بیرون صفحه ای هیچگونه تاثیری نخواهد داشت و متخصص سئو در مرحله اول باید سایت شما را بررسی کند ومشخص میشود که مراحل اولیه طی شده است یا خیر و همچنین مشخص شود که چه معیار هایی از سایت شما باعث پایین آمدن رنک و رتبه میشود. در کمی قبل این موضوع را بیان کردیم که کد ها و الگوریتم های خاصی توسط هر موتور جستو گر هست که هیچ کس تا به کنون نتوانسته به این کد ها دست پیدا کند اما روش ها و ابزار هایی برای کاربران فراهم شده است تا با استفاده از آن راهنمایی های لازم برای سئو انجام گیرد و به سمت بهترین رتبه هدایت شود. پس تا به اینجا دریافتیم که بررسی هر سایتی قبل از اینکه کار سئو و بهینه سازی شروع شود مهمترین قدم است و همین عامل و علت میتواند مشخص کند که رتبه سایت شما بالا میرود یا خیر و در برخی اوقات میتواند به تنهایی رتبه سایت شما را بالا ببرد. نقطه هدف سایت دومین گزینه از سمت مدیر سایت است و بر پایه آن استراتژی و فرایندهای کلی کار تعیین شود. بعد از اینکه مراحل بالایی انجام گرفت باید کار کلی شروع میشود یعنی سئو که توسط متخصص خود انجام میگیرد ، اگر به طور مثال بخواهیم تمامی این بخش را توضیح دهیم یعنی اینکه باید تغییرات در ساختار کلی سایت و همچنین محتوا از طرف سئو کار تایید شود تا در زمانی که تخمین زده میشود کار سئو انجام شود و به نتیجه دلخواه دست یافت.

 

 

طراحی وب سایت با رعایت کامل اصول سئو

حتما شما هم به فکر این هستید سایتی که طراحی میکنید از نظر رتبه بالا باشد و اگر میخواهید این اتفاق بیافتد قبل از اینکه به طراحی وبسیات فکر کنید بهتر است از همان اول با یک سئو کار حرفه ای مشورت کنید و توضیه های لازم را از آن بگیرید. زمانی که یک سایت طراحی میشود اگر اصول های اولیه سئو و بهینه سازی وبسایت در آن لحاظ شود بسیار قدرتمند تر برای سئو شکل میگیرد و این مورد از نظر هزینه برای شما صرف بسیاری خواهد داشت و همچنین ساختار هایی که از نظر موتور های جستجوگر در نظر گرفته شده اند نیز شکل میگیرد. بحث بالا بیانگر آن است که یک وبسایت در زمان طراحی باید تمامی المان های انتخابی یک سئوی خوب را در بر داشته باشد و از این ویژگی و المان ها طراحی سایت هایی است که در تمامی دستگاه ها قابل نمایش هستند و کاربران با هر دستگاهی که وارد سایت شما میشوند بتوانند کار کنند ، زیرا زمانی که کاربران وارد سایت شوند و شکل نافرمی را از وبسایت شما ببیند به زودی از آن خارج شده و به سایت دیگری مراجعه میکنند. بحث کارایی سایت بحث بسیار مهمی است که باید به آن پرداخت نحوه کلیک ها در سایت بسیار مهم است ، زیرا این کلیک ها باعث میشوند که گوگل بفهمد سایت زنده و پویا است و کاربر با این سایت دارد کار میکند. فایده هایی که اصول طراحی سئو برای یک سایت در بردارد بسیار مهم است از این اصول ها میتوان  به صرفه جویی کردن در زمان و همچنین هزینه های دوباره اشاره کرد. صرفه جویی در کد ها میتوان از این اصول ها باشد زیرا برخی از کد ها در وبسایت اضافه هستند که باید پاک شوند سرعت وبسایت نیز از جمله اصول سئو میباشد که کد ها رابطه مستقیم با آن دارند.

آموزش سئو سایت

در آموزش سئو سایت ، بحث هایی مانند سئو کلاه سفید ، سئو درون صفحه و بیرون صفحه وجود دارد که هریک از آنها به بخش های تئوری و عملی تقسیم میشوند و در ابتدا باید بحث های تئوری را پشت سر گذاشت و به بحث عملی و کار با سایت ها رسید که هر یک نیازمند تجربه خاصی میباشند زیرا باید برای هر یک استراتژی های خاص خود را بچینیم ، بحث کار با ابزار ها نیز جزء آموزش سئو میباشد و هر عاملی که در سئو وجود دارد گفته میشود ، در اوایل آموزش باید 100 تا از عواملی که روی سئو از نظر موتور جستجوی گوگل تاثیر گذارند گفته شود بعد از آن باید بحث انتخاب نام وبسایت ها و همچنین ارتباط بین آن را گفت ، سپس به مراحلی اصلی که شامل بهینه سازی و بالا بردن سایت است را مطرح کرد. سپس در آموزش سئو استفاده از ابزار هایی که مرتبط با سئو هستند گفته میشود که گوگل آن را در اختیار کاربران خود گزاشته است مانند موارد معروف (گوگل آنالیز یا گوگل آنالیتیک – گوگل وبمستر). این دوره آموزش شامل آموزش سئو سفید است که یک سئو طبیعی و قانونی را در بر میگیرد و تمامی استراتژی های سالم در آن گفته خواهد شد و فرایند هایی که برای سئو لازم است گفته میشود این مباحث شامل تمامی موارد قانونی میباشد که فرد آموزش دیده پس از آموزش میتواند به سادگی به کار سئو بپردازد. همچنین در بحث سئو سیاه برخی از موارد که برروی وبسایت به صورت مستقیم تاثیر گزار است گفته میشود که میتواند رنک سایت را به شدت کاهش دهد. ابزار هایی که در سئو وجود دارد حتما باید در آموزش گفته شود و سایت هایی وجود دارند که میتوان در آنها عضو شد و با استفاده از آمار و ارقم که در اختیار شما قرار میدهند میتوان سایت را با رقبای خود مشاهده و مقایسه کرد که در آموزش سئو جزئی از موارد الزامی است.

آموزش سئو

مزایای سئو

سئو و بهینه سازی وبسایت شامل مزایای مهمی میباشد به طور مثال  بررسی شده است که 80 درصد از کاربران اینترنت با استفاده زا موتور های جستجو به وبسایت هدق سر میزنند و 20 درصد دیگر با دامین وارد سایت میشوند یا از طریق بک لینک ها همین عامل بزرگترین عاملی است که نشان میدهد بحث سئو چقدر ارزشمند است و باید موتور های جستجو را مهمترین عامل موفقیت در اینترنت در نظر گرفت و از آنجایی که در اینترنت رقابت به شدت سخت و نزدیک است بسیاری از کاربران برای موفقیت زمان زیادی را سپری نمیکنند به همین دلیل شکست میخورند. پس در این همه وبسایت که در دنیای اینترنت وجود دارد وبسایت هایی که در صفحه های اول گوگل هستند قدرت رقابت با بقیه وبسایت ها را دارند و گام های بلندی از سایت های دیگر جلو هستند. این موضوع کاملا روشن است که سایت هایی که در صفحه های اول وجود دارند ورودی های بیشتری میگیرند و همین موضوع باعث شناخته شدن آنها میشود این موضوع برای مدیران وبسایت ها اهمیت دارد زیرا در این گام های بلند میتوانند با بقیه وبسایت ها رقابت کنند و با کمترین هزینه کار سئو را پیش میگیرند و توسط کاربران زیادی دیده میشوند.

سئو سایت خود را به تیم متخصص آپ تم بسپارید!!

چرا ما سئو را تضمین می کنیم؟

استراتژی هایی که در این چند ساله پس از سئوی سایت های مختلف توسط ما اتجام شده است این اطمینان را به مامیدهد که یک سئو خوب را ضمانت کنیم و کار سئوی تظمینی را برای کاربران خود به بهترین شکل ممکن انجام دهیم. عملکرد های خوبی که ماپشت سر گذاشته ایم تجربه های مفیدی را برای ما رقم زده است و ما امروزه میتوانیم به بهترین نحو توسط فقط سئوی سفید هر سایتی را سئو کنیم و رتبه سایت شما را بالا ببریم. همین عوامل باعث میشوند تا سایت شما پس از سئو توسط تیم ما هیچ گاه با اخطار از سمت موتور های جستجو گری نظیر گوگل با خطا مواجه نشود. سئو بحث بسیار مهمی میباد که  سپردن آن دست افراد کم تجربه و کم دانش میتواند سایت شما را از صفحات گوگل محو کند و تجربه ای تلخ را برای شما رقم بزند. پس در سپردن کار سئوی سایت خود به ما اعتماد کنید تا بهترین ها برای شما اتفاق بیافتد و روز به روز شاهد بالا رفتن رتبه وبسایت خود باشید و همچنین شاهد بیشترین ورودی ها از سمت موتور های جستجو و مهمترین آنها یعنی گوگل باشید.

 

منبع: آپ تم | قالب وردپرس

5/5 - (1 امتیاز)
اشتراک
اطلاع از
guest
2 نظرات
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین آرا
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات
reza ebraheme
reza ebraheme
4 سال ها پیش

سلام چرا تیکت نمیشه ارسال کرد
درخواست انتقال محصولات از پنل قدیم دارم ولی ارور میده

2
0
نظر خود را به اشتراک بگذاریدx
عضو شوید و همه محصولات را رایگان دانلود کنید!!!