افزونه چت نویسندگان یک سایت وردپرسی

افزونه author chats

با سلام و عرض ادب خدمت شما کاربران گرامی آپ تم ، در این مطلب قد داریم شما را با افزونه حرفه ای وردپرس برای چت نویسندگاه یک سایت وردپرسی آشنا کنیم تا به راحتی نویسسندگان یک سایت در بخش پیشخوان بتوانند با یک دیگر ارتباط داشته باشند و چت کنند.با ما همراه باشید واین مطلب را تا انتها دنبال کنید و در نهایت افزونه را دریافت و استفاده نمایید.

شاید برای شما هم این اتفاق افتاده باشد و یا ضمنینه کاری شما به گونه ای باشد که نیاز به استخدام نویسنده برای نوشتن مقالات در سایت نیاز داشته باشید و یا این کار را کرده اید و در حال حاضر تعدادی نویسنده دارید حال به این فکر هستید تا امکانی را برای آنها فراهم کنید با یکدیگر در ارتباط باشند و نظرات ، تفکرات ، پیشنهادات و … خود را به یکدیگر انتقال دهند این امر برای چنین سایت هایی بسیار مقید است.برای این کار ما افزونه ی Author Chat را معرفی می کنیم که در ادامه برای دانلود و آن را برسی خواهیم کرد.

افزونه ای که دریافت و نصب خواهید کرد بخشی برای نویسندگان فراهم خواهد شد که به راحتی آنها قادر خواهند بود در پیشخوان وردپرس با یکدیگر ارتباط برقرار کنند و با یکدیگر تعامل داشته باشند.

خب ابتدا افزونه را از انتهای همین مطلب دریافت و مراحل نصب و فعال سازی را پیش بروید تا بخشی برای چت در پیشخوان اضافه می شود شما و سایر نویسندگان از این طریق می توانند با یکدیگر در تماس و چت کنند.

به پایان این آموزش وردپرس و ارائه افزونه وردپرس رسیدیم و امید واریم مورد استفاده شما قرار گرفته باشد.

 

 

منبع: آپتم  مرجع: آموزش وردپرس | قالب وردپرس فروشگاهی | قالب وردپرس شرکتی | قالب وردپرس تجاری

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (امتیاز اول را شما ثبت کنید.) | به راستی!! در صفحه اینستاگرام آپ تم عضو شوید، ( آموزش وردپرس ، تخفیفات و بروز رسانی ها )
Loading...
مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *