جستجو کردن
Close this search box.

فهرست مطالب

محتواهایی که باعث جذب ترافیک می شوند

بررسی محتوا هایی که ترافیک بیشتری جذب می کنند

با سلام خدمت کاربران و مدیران وب سایت های وردپرسی. با آپ تم همراه باشید تا برای شما بررسی محتوا هایی که باعث جذب ترافیک می شوند را انجام دهیم .
همه ما که با سایت سروکار داریم به خوبی می دانیم که محتوا و مطالب در سایت از اهمیت بالایی برخوردارند و همین محتوا می باشد که موجب میشود یک سایت به موفقیت برسد و یا نه در همان ابتدای کار زمین خورده و هیچ کار مثبتی را برای ما انجام ندهد و هیچ گونه منفعتی به حال ما نداشته باشد محتوای جذاب و جالب در سایت خود باعث جذب ترافیک و محتوای نامناسب باعث از دست دادن ترافیک خواهد شد.
نکته ای که در زمینه محتوا بسیار مهم می باشد این است که پست های معمولی نمی توانند چندان تاثير گذار باشد و یا پاسخگوی چنین چیزی باشد ما در ادامه محتوای خود عواملی را که باعث جذب ترافیک می شوند را برای شما بازگو می کنیم تا شما نیز با آنها آشنا شوید.
محتوا هایی که موجب جذب ترافیک می شوند:
موضوع را به گونه ای تصور کنید که انگار این شما هستید که در حال مطالعه و یا بررسی محتوایی هستید که در حال تولید آن می باشید یعنی به صورتی که بتوانید خود را جایگزین کاربر کنید و نیاز های آنان را ببینید .اینکه ما بتوانید یک محتوایی را تولید کنیم که بتواند ترافیک سایت را بالا ببرد نشانه قدرت و هوش ما دارد چرا که امروزه همه می کوشند تا محتواهای خوب و عالی را در اختیار کاربران خود قرار دهند و تمام سعی خود را می کنند هر چه بیشتر ترافیک خود را افزایش دهند و باعث می شود هر چه سریع تر سایت به هدف خود برسد.از عناصری استفاده کنید که برای مخاطبین جذاب هستند ، خود شما تا چه حد زمان مطالعه یک موضوع به عناصری که در آن استفاده شده است توجه می کنید ؟ با بررسی ها و تجربیات به عمل آمده بهترین محتوا ها آنهایی هستند که ترکیبی از چند عنصر در کنار همدیگر برای کاربران منتشر شده است .

لیست ها

مردم علاقه خاصی به لیست ها دارند و نسبت به کلماتی مانند بهترین، راه ها، انواع و… حساس هستند و همین کلمات موجب می شود نسبت به محتوا عکس و العمل نشان دهند و همین موجب افزایش ترافیک خواهد شد پست هایی که دارای محتوای لیستی هستند برای مردم مهم و جذاب است و همین امر موجب می شود تا این محتوا بین افراد مختلف به اشتراک گذاشته شود و این محتوا اطلاعات بسیار جذاب و کاملی را در اختیار شما قرار می دهد.
یک پست لیستی ایجاد کنید و برای آن یک عنوان جالب در نظر بگیرید به طوری که کاربران آن را دوست داشته باشند.

پست های چگونه

همه افراد برای یادگیری و رفع نیاز خود وارد اینترنت می شوند به همین دلیل پست های چگونه بسیار مهم است و همین موجب افزایش ترافیک سایت خواهد شد.
شما باید تعیین کنید که از پست خود چه می خواهید و به آموزش چه چیزی بپردازید سپس عنوان پست را مشخص و در مورد آن اطلاعات کاملی را بنویسید و بعد از تصاویر و ویدئو های مرتبط برای جذابیت پست خود استفاده کنید.

ایده ها

شما زمانی که تصمیم گرفتید که سایتی را طراحی کنید حتما ایده هایی را در سر داشته اید باید ایده های خود را در محتوای خود به کار گیرید و اطمینان داشته باشید که اگر ایده شما خوب باشد بسیاری به سمت آنها جذب شده و محتوای شما را مطالعه خواهند کرد و این را بدانید که کاربران شما از ایده های خوب استقبال می کنند و توجه داشته باشید که این پست ها نظرات زیادی را به خود اختصاص می دهند.

ویدئو

هیچ وقت نباید در سایت خود قدرت رسانه را بخصوص ویدئو را دست کم نگیرید چرا که مخاطب را مشغول خود می کند و این مورد در سایت شما بسیار خوب و عالی است و افراد زیادی نیز هستند که ویدئو را وسیله ی بهتری برای یادگیری می دانند به همین خاطر بهتر است که در پست های خود بخصوص پست های آموزشی از ویدئو نیز استفاده کنید.

بررسی

همیشه به موضوع سایت خود دقت داشته باشید و چنانچه محصول جدید وارد بازار شد که با موضوع سایت شما مرتبط بود حتما آن را بررسی کنید و در صورت لازم آن را در سایت خود قرار دهید چرا که پست های بررسی کاربران را جذب می کند و ترافیک را بالا می برد در چنین پست هایی شما تمام ویژگی ها و امکانات آن محصول و ابزار را مورد نقد و بررسی قرار می دهید و به طور کلی ارزیابی کرده و در اختیار کاربران قرار می دهید.

پست های خلاصه

یکی از بهترین پست ها در سایت می تواند همین پست های خلاصه باشند هدف این پست ها ارائه بهترین و با کیفیت ترین محتوای لازم در زمینه محصولات است که به طور خلاصه گفته می شود و معمولا این گونه پست بیشتر به اشتراک گذاشته می شوند. برای ایجاد پست خلاصه باید یک عنوان خاص که در اینترنت جستجو که شود را انتخاب و بعد یکی از بهترین موضوعات سایت و یا محصولات که بیشترین بازدید را داشته انتخاب و نکات مهم و کلیدی آن را بطور خلاصه بیان کنیم.

سخن پایانی

سعی کردیم در این مقاله انواع محتوا که در سایت بسیار با ارزش است را برای شما بگوییم تا با استفاده از آنها بتوانید به راحتی ترافیک سایت خود را بالا ببرید و با محتوای خود مخاطبان خود را سرگرم کرده و آنها را به هدفشان برسانید و به مرور خود نیز به هدف مورد نظر خود برسید. باتشکر.

منبع: آپ تم  مرجع: آموزش وردپرس | قالب وردپرس شخصی

اولین نفری باش که به این مقاله امتیاز میدی 🙂
اشتراک
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات
0
نظر خود را به اشتراک بگذاریدx
عضو شوید و همه محصولات را رایگان دانلود کنید!!!