جستجو کردن
Close this search box.

فهرست مطالب

اثرگذاری محتوا در بخش های مختلف سایت

محتوای اثر بخش چه تاثیری بر بخش های مختلف سایت دارد ؟

محتوا در سایت یکی از مهم ترین بخش ها می باشد که باید به آن به طور ویژه اهمیت داد و در تولید آن کوشا بود. فرض کنید شما یک پروژه بزرگ وب سایتی دارید یک سایت زیبا با طراحی و ظاهری فوق العاده که یک کار شگفت انگیز است و حالا زمان تولید محتوا و متون سایت و انتشار آن می باشد. برای همین می باشد که در موضوع آموزش سئو و بهینه سازی وردپرس به محتوا بسیار اهمیت داده می شود.

اثرگذاری محتوا در بخش های مختلف سایت

با توجه به این که شما از اهمیت محتوا آگاهید ولی ممکن است بعد از اتمام سایت به این مورد برسید که هنوز محتوایی آماده نیست ما بعنوان یک تیم توسعه یا بعنوان یک مدیر در بخش ایجاد سایت فعالیت بسیاری کرده ايم ولی به فکر محتوا نبودیم.
از اینجا ببعد باید به فکر محتوا باشید و به آن توجه فراوان داشته باشید.
با ادامه مقاله آموزش سئو و بهینه سازی وردپرس همراه ما باشید.
اثر گذاری محتوا در سایت
یکی از مهم ترین مسئله هایی که در مورد محتوا و اثر گذاری محتوا در سایت ها رخ می دهد این می باشد که انتظارات مشتریان را نمیدانند و آن را مشخص نمی کنند بهترین زمان تولید و انتشار محتوا، آخرین مهلت تحویل، تاریخ شروع پروژه و… رعایت نمی شود و تلاش های انجام شده برای تولید محتوا شفاف و مرتبط نیست.
سعی کنید همه چیز را واضح و کامل در سایت خود قرار دهید از پیچیدگی های زیادی اجتناب کنید و برای محتوای خود از یک فرآیند و برنامه ریزی خوب و جذاب پیروی کنید و طبق زمانبدی متون را منتشر سازید.
ما در این مقاله چندین مرحله را برای انجام پروژه های مختلف را به،شما معرفی خواهیم کرد:

1_ کیفیت محتوا

ما روی کیفیت محتوا تاکید بسیاری داریم پیاده سازی انتظارات اولیه برای موفقیت پروژه شما در اولویت می باشد. شما برای داشتن یک سایت دارای هدف یا اهداف مختلفی هستید که برای رسیدن به آن اهداف سعی و تلاش می کنند و محتواهایی در جهت اهداف خود تولید و در سایت قرار دهید ولی بسیاری از آنها اثرگذاری محتوا را به خوبی نمی دانند.
برای محتواهای خود زمان کافی را در نظر بگیرید و سعی کنید نیازهای کاربران خود شناسایی و متونی در جهت رفع آن در سایت قرار دهید و بدین ترتیب مشتریان خود را جذب و آنها را راضی نگه دارید و با تدبیر از تولید محتوا های ساده خودداری کنید.

2_ توجه به عوامل موثر در طراحی

اگر چه برای رسیدن به هدف باید صبور بود و یکباره دست یافتن به اهداف امکان پذیر نیست ولی قرار دادن و تولید محتوا در سایت موجب می شود شما راحتتر و روان تر به سمت هدف خود پیش روید و با مشتریان خود ارتباط برقرار کرده و عوامل تاثیر گذار را بشناسید. در صورت عدم ارتباط عمیق با محتوا می تواند یک چالش واقعی برای شما به شمار آید.
توجه کنید که طراحی بیشتر از محتوا پیشرفت خواهد کرد پس بعد از تایید طرح دلخواه سایت خود با تیم خود همکاری کنید تا متن های ویژه و مناسبی را برای پیشرفت سایت خود به وجود آورده و در اختیار عموم قرار دهید.

3_ دقیق باشید

با وجود اینکه شما تلاش بسیاری برای متون خود انجام می دهید ولی ممکن است در ابتدا موثر نباشند و این مورد دلیل توقف شما نمی باشد در اینجا شما باید بخش های کلیدی سایت را که برای رسیدن به هدف شما کاربردی تر هستند را بیابید و موارد اثر گذاری را در این صفحات با دقت انجام دهید توجه داشته باشید موارد لازم در متن های خود را به طور قابل قبول و قانع کننده ایجاد و حتما مطمین باشید که کاربر با مرور سایت شما تصمیمی آگاهانه خواهد گرفت. با صرف زمان لازم اهداف صفحات خود را تعیین کنید و سعی کنید این فرصت را،  یعنی اثر بخش بودن سایت را به راحتی از دست ندهید.

4_ قالب بندی صفحات

استفاده از قالب های ساختار یافته و آماده برای صفحات سایت وقت زیادی را از شما نمی گیرد و در زمان شما صرفه جویی خواهد شد و به راحتی شما را در یک مسیر طولانی به سمت ایجاد یک چهار چوبی برای جزییات صفحه های مختلف سایت هدایت خواهد کرد.
ساختارهای صفحات یکی از موارد اثر گذاری در سایت می باشد و فرایند رضایت و انجام کار ها را به راحتی به مشتریان منتقل می کنید. این خیلی خوب است که در یک سایت هر چیزی را که نیاز دارید به شکل مناسب و در یک مکان نگهداری شود. قالب وردپرس می تواند به عنوان یک لیست در اختیار کاربران شما قرار گیرد.

 

منبع: آپ تم  مرجع: آموزش وردپرس

اولین نفری باش که به این مقاله امتیاز میدی 🙂
اشتراک
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات
0
نظر خود را به اشتراک بگذاریدx
عضو شوید و همه محصولات را رایگان دانلود کنید!!!