کد روزشمار مطالب در وردپرس

روزشمار مطالب

با سلام ، کاربران گرامی در سری آموزش های وردپرس امروز و در این مطلب خدمت شما هستیم تا آموزش قرار دادن روز شمار مطالب در وردپرس با استفاده از کد را ارائه کنیم که شما می توانید این قابلیت را به وردپرس خود اضافه و از آن لذت ببرید.همان طور که می دانید بعد از انتشار یک مطلب و گذشت زمان در سایت وردپرسی و هم غیر وردپرسی از اهمیت خاصی برخوردار است برای مثال می توان به سایت های خبری پرداخت که یک خبر منتشر می شود پس از گذشت یک مدت زمان برای کابران بسیار مهم است که بدانند این خبر برای چه زمانی می باشد و …

اما ما در این مطلب قصد داریم آموزشی را در این راستا ارائه کنیم تا بتوانید این روز شمار را به سایت ورپرس خود اضافه و کاربران را از زمان انتشار مطالب سایت آگاه کنید.برای این که به راحتی بتونید این امکان را به سایت خود اضافه کنید تا کاربران در هر جای سایت بتوانند از زمان انتشار مطالب باخبر شوند باید کد دستوری زیر را در فایل فانکشن قالب وردپرس خود اضافه کنید.


function days_ago() {
$days = round((date('U') - get_the_time('U')) / (60*60*24));
if ($days==0) {
echo "امروز";
}
elseif ($days==1) {
echo "دیروز";
}
else {
echo "" . $days . " روز پیش";
}
}

خب با اضافه کردن کد فوق به فایل مذکور قالب وردپرس خود آن را ذخیره سازی کنید تا این امکان به خوبی رو مطالب سایت شما اضافه شود اما در درجه بعدی باید مشخص کنید که این اطلاعیه ها در چه قسمتی از سایت نمایش داده شود برای این کار هم باید از کد زیر استفاده کنید یعنی در هر جای پوسته که دوست دارید این کد را قرار دهید.


<?php days_ago(); ?>

خب با انجام کار بالا و قرار دادن کد در محل مناسبی از پوسته وردپرس هک به پایان می رسد و این قابلیت را به خوبی روی وب سایت خود اضافه اضافه می کنید حال می توانید نتیجه کار را با یک رفریش کردن سایت ببینید و از آن لذت ببرید.

نکته: دوستان عزیز پیشنهاد می کنیم قبل از اقدام به ویرایش فایله ای قالب و اعمال تغییرات از سایت و فایل ها یک پستیبان تهیه کنید تا در صورت بروز هر گونه مشکل بتواندی به حالت اولیه خود بر گردانید.

به پایان این آموزش و هک وردپرس رسیدیم امید واریم مورد استفاده شما واقع قرار گرفته باشد.

 

 

منبع: آپ تم مرجع: آموزش وردپرس | قالب وردپرس رایگان | قالب وردپرس پزشکی | قالب وردپرس مجله خبری | قالب شخصی

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (امتیاز اول را شما ثبت کنید.) | به راستی!! در صفحه اینستاگرام آپ تم عضو شوید، ( آموزش وردپرس ، تخفیفات و بروز رسانی ها )
Loading...
مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *