جستجو کردن
Close this search box.

فهرست مطالب

تکنیک های هک رشد برای تاثیر بر روی وردپرس

تاکتیک بازاریابی هک رشد برای تاثیر بر روی وردپرس

همه ما به خوبی می دانیم که امروزه روز همه می توانند با استفاده از وردپرس یک وب سایت را برای خود ایجاد کنند چرا که این پلتفرم در این زمینه بسیار قدرتمند و انعطاف پذیر و ابتکاری می باشد و روند کار کردن با آن بسیار ساده و آسان است البته این سادگی نشانه عدم برخورداری از امکانات ویژه نیست.
ولی باید بدانیم که ساخت هر وب سایتی متفاوت خواهد بود ما در این مقاله تصمیم داریم تکنیک های هک رشد برای تاثیر روی وردپرس را با کمک افزونه در اختیار شما قرار دهیم.

تکنیک های هک رشد برای تاثیر بر روی وردپرس

به زبان ساده یک سایت شامل هدف مشخص و ترافیک و محتوای مناسب و…. می باشد. پس رشد موثر وردپرس با افزونه ها چگونه انجام می شود؟ و یا چگونه شما به آنجا می رسید؟ و چگونه از یک سایت تا موفقیت آنلاين رشد می کنید؟
جواب تمام این سوالات پیاده سازی تکنیک های هک برای رشد می باشد هک رشد به تعدادی از شرکت ها و شرکت های شناخته شده کمک میکند تا به سطح بالایی از موفقيت دست یابند از جمله توییتر، Dropbox و airbnb و…

هک رشد چیست؟

چگونه می توان تکنیک های هک را به وب سایت اعمال کرد؟

ما در این مقاله به تمام این پرسش ها پاسخ خواهیم داد.
در ابتدایی ترین سطح،هک کردن یک رویداد بازاریابی اینترنتی را توصیف می کند که از تکنیک های جدید برای دستیابی به رشد پایدار و مقیاس پذیر کمک گرفته و بیشتر برای وب سایت ها استفاده می شود ما در اینجا تکنیک های هک رشد برای تاثیر بر روی وردپرس را مطرح می کنیم. اولین بار اصطلاح هک رشد در سال 2010 توسط شخصی به نام سین الیس ابداع شد او نتایج بسیار خوب و باورنکردنی برای شرکت های اینترنتی از جمله Dropbox به دست آورد.
هکرهای رشد بر روی رشد و پیشرفت تمرکز دارد در واقع فردی است که رشد می بخشد.
تکنیک های هکر رشد برای تاثیر روی وردپرس یک استاندارد است که برای موفقیت سایت ها قدم بر می دارد.
رشد یعنی توجه و رسیدگی به موارد ریز و درشت که ما را به سمت پیشرفت، روابط با کاربران، درآمد و بازدهی، موفقیت و… سوق می دهد.
تکنیک های هک رشد برای تاثیر بر روی وردپرس هیچ محدودیتی را ندارد و شما با استفاده از آن نیز می توانید به راحتی به هدف های خود دست یابید. این تکنیک ها برای تاثیر گذاری بر روی وردپرس با بازاریابی کلاسیک متفاوت است امروزه هک رشد، کاربر و محصول محور شده است و همچنین هیچ مرز مجزا بین محصول و بازاریابی وجود ندارد چرا که محصولات اولین گام بازاریابی هستند و بدون داشتن محصولات و تولیدات هک رشد هیچ فایده ای ندارد و سقوط خواهد کرد و باید بدانید که هک رشد براساس نیاز و پسند کاربران و چگونگی ارائه محصولات مانور می دهد.
محصولات بخشی از دستگاه بازاریابی می شود به جای تکیه بر فضای تبلیغاتی هکر های رشد تلاش می کنند تا به بازار کالاهای خود کمک کنند.
هکرهای رشد دارای مهارت های مختلفی می باشند، با توجه به روش های رشد غیرخطی و متنوع هکرهای رشد نیازمند مهارت های گسترده و طیف متنوعی از دانش هستند چرا که کار آنها در زمینه های متفاوتی نظیر تجزیه و تحلیل داده ها، توسعه محصول و بازاریابی می باشد و همین گستردگی موجب شده است تا افراد مختلف که در این رشته فعالیت دارند بین کد نویسی و بازاریابی سرگردان شوند آنها باید از خلاقیت، تفکر، تحلیل، تکنولوژی و ابزار های بازاریابی برای رسیدن به هدف های خود استفاده کنند و همین مورد باعث میشود که هکر های رشد برای تاثیر روی وردپرس فرآیندی باشد که برای هر محصول متفاوت جلوه کند.

ماهیت هک رشد

هک در اینجا به معنی هک کردن نیست بلکه به معنی تسریع بخشیدن به روند پیشرفت وب سایت می باشد و به دنبال هنجارهایی و یا فرآیندهایی برای اتصال به یک ارتباط مدرن می باشد.
سوالی که در اینجا مطرح میشود این است که چگونه میتوان از این روش بر روی سایت ها استفاده کرد و آن را اعمال نمود؟
هک رشد و اصل های آن
هک رشد دارای اصل هایی است که در اینجا با هم آنها را بررسی می کنیم.
1_ تمرکز بر داده ها
ردیابی نتایج برای به دست آوردن و کشف روابط به منظور تصمیم گیری های آگاهانه و به دست آوردن موفقیت و در انتها پیش بینی درست از آینده و رسیدن به اهداف خود.
2_ تمرکز بر روی خلاقیت و تجربه
آزمایش و سعی و تلاش برای انجام کارهای جدید و گوناگون و اندیشیدن در مورد چیزهای مختلف ولی کارساز و خارج از چارچوب
3_ محصول محوری
تفکر و تمرکز برای ایجاد و تولید چیزی ارزشمند و مهم قبل از سایرین و توسعه و گسترش محصولات و توسعه و اندیشیدن و انتخاب روش های بهتر در روند توزیع.
4_ تفکر بین رشته ای
محدود نکردن خود به یک کانال ارتباطی و برخورداری از یک رویکرد چند گانه برای تبلیغات و بازاریابی.
5_ تمرکز کم هزینه
استفاده از نوآوری و خلاقیت بجای پرداختن به مسائل مالی و بودجه با استفاده از ابزارهای موجود و کارآمد.
برای اعمال این اصول ابزارهایی دراختیار ما قرار دارد ولی نباید محدود به آنها شد.

  • سیستم های مدیریت محتوا cms ها
  • طراحی و ديزاين سایت
  • بازاریابی محتوا
  • بهینه سازی و سئو محتوا
  • شبکه های اجتماعی
  • ایمیل مارکتینگ یا بازاریابی ایمیل
  • بازاریابی ویروسی

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوای قوی و مناسب برای تمام هکرهایی است که مايلند رشد کنند به همین خاطر موارد گفته شده برای وبلاگ نويسان و صاحبان سایت ضروری و مورد استفاده است.

چرا وردپرس ابزار پیشرفته برای هک رشد می باشد؟

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوای و یک پلتفرم بسیار عالی برای کسانی است که مایل هستند تکنیک های هک رشد را برای تاثیرات بیشتر در وردپرس انجام دهند چرا که این سیستم مدیریت محتوا دارای کنترل و انعطاف پذیری زیادی دارد.
مهم ترین اصل موفقیت وردپرس این است که شما با استفاده از آن می توانید هر سایت و فروشگاه اینترنتی را به وجود آورید. شما به راحتی می توانید در رقابت های بازاریابی تلاش کرده و از تست های A/B عناصر سایت را بررسی کنید و هر چیزی که باعث پیشرفت شما می شود را بهبود بخشیده و در نهایت موجب ایجاد یک رابط کاربری جذاب خواهد شد چرا که وردپرس seo friendly می باشد.

جذب ترافیک و استفاده از پلاگین ها

شما همیشه باید به این مورد توجه فرمایید که چگونه می توان ترافیک سایت را افزایش داد به طور مثال امروزه یکی از این روش ها جستجو سایت به وسیله موبایل است چرا که در بسیاری از مناطق جستجو با موبایل فراگیر تر از دسکتاپ شده است، همچنین استفاده از قالب های ریسپانسیو یکی از مواردی است که موجب میشود کاربران شما از طریق موبایل سایت شما را دیده و جذب آن شوند. از طرف دیگر هزاران پلاگین وجود دارد که به شما اجازه می دهد سایت خود را بهینه سازی کنید و آن را ارتقا بخشیده و به هدف خود برسید.

پلاگین های مناسب هک رشد

ما در اینجا برای هر هدفی  تعدادی پلاگین معرفی خواهیم کرد تمام این افزونه ها کارآمد و مفید هستند اما یکی از آنها یک راه کامل برای تکنیک های هک رشد می باشد که باید به آن توجه ویژه ای کرد نام این افزونه sumome می باشد که دارای امکاناتی از جمله اشتراک گذاری،تجزیه و تحلیل و…که تمام این ابزار در یک بسته تعبیه شده است این افزونه رایگان است ولی شما برای دست یافتن به موارد پیشرفته تر می توانید نسخه پریموم آن را تهیه کنید.
نکته: هک رشد به شدت به اطلاعات متکی می باشد بنابراین اطمینان از جمع آوری اطلاعات اولین پله از کار می باشد.
Google analytics by monsterinsights این مورد گوگل انالیتکس را به راحتی تنظیم می کند و در واقع چند ثانیه طول خواهد کشید که سایت شما به گوگل وصل شود و همچنین این افزونه مهم ترین داده های شما را در داشبورد نشان خواهد داد.

Jetpack analytics

شبیه مجموعه sumome است این مورد از پلاگین های مختلف است که در یک پکیج قرار دارد و از افزونه های برجسته تجزیه و تحلیل برای داشبورد وردپرس است.

Clicky

این مورد برای افرادی که از analytics استفاده می کنند کارآمد می باشد و باعث می شود تا سایت خود را با سرویس مرتبط سازید. با اینکه این پلاگین سنگین شده ولی باز هم دارای رتبه خوب و بالایی است.

Hotspots analytics

این افزونه به شما کمک می کند تا بدانید که کاربران چگونه با سایت شما ارتباط برقرار می کند و اقدامات آنان را در سایت خود مورد بررسی قرار دهید.

Feedback reactions

شما میتوانید بازخورد کاربران خود را به طور مستقیم جمع آوری کنید چرا که feedback به شما اجازه می دهد تا بازدید کنندگان احساسات خود را در مورد محتوا های مختلف از طریق شکلک نشان دهند و همین کار موجب می شود میزان رضایت و نارضایتی کاربران خود را مشاهده فرمایید.
رسانه های اجتماعی
فيس بوک، توییتر و دیگر پلتفرم ها دارای میلیون کاربر می باشند. این رسانه ها در بخش تکنیک های هک رشد برای تاثیر گذاری روی وردپرس بسیار مفید هستند. پس سعی کنید از آنها حتما در زمینه تبلیغات سایت خود استفاده کنید.

 

منبع: آپ تم  مرجع: آموزش وردپرس | بازار یابی اینترنتی

5/5 - (1 امتیاز)
اشتراک
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات
0
نظر خود را به اشتراک بگذاریدx
عضو شوید و همه محصولات را رایگان دانلود کنید!!!