جستجو کردن
Close this search box.

فهرست مطالب

email-marketing-for-absorption-users

تعاملی بیشتر با مشتریان توسط بازاریابی ایمیلی

سلام و درود خدمت کاربران همیشگی آپ تم اینبار در خدمت شما هستیم با یکی از روش های بهینه سازی وردپرس ، درواقع روشی برای افزایش کارایی وب سایت ، در تجارت الکترونیک و فروشگاه اینترنتی باید بدانید چگونه میتوان با کمک بازاریابی ایمیلی یا Email Marketing باعث جذب مشتریان در این مسیر شد. هدف ما از ارائه دادن این مقالات صحبت راجع به بازاریابی ایمیلی برای داشتن تعاملی بیشتر با مشتریان این مورد است .

 

به محتوای ایجاد شده ارزش ببخشیم

ارزش گذاری محتوای ایجاد شده اساس عملکرد بازاریابی ایمیلی است ، که شما میتوانید با این کار اطلاعاتی اساسی را به مشتریان خود ارسال کنید که اطلاعاتی شامل محتوا و محصولات شماست. یکی از راه هایی که بسیار برای تجارت و محصولات شما توصیه شده است همین مورد است. اما برای جذاب بودن باید بدانید چطور از آن استفاده کنید. برای مثال شما میتوانید کتاب ها الکترونیکی یا ویدئو هایی کوتاه از محصولات خود ساخته وآن ها را ارائه کرده و یا ارسال کنید.

شما میتوانید اطلاعات کامل و به موقعی را با استفاده از بازاریابی ایمیلی در اختیار مشتریان خود بگذارید . اما شما باید به این مورد توجه داشته باشید که وقتی برای اولین از بازاریابی ایمیلی استفاده میکنید باید یک کلیت از محصولات خود را برای مشتریان ارسال کنید.
نباید از این نکته غافل شد که وقتی شما اطلاعاتی از محصولات خود را به صورت رایگان انتشار می دهید باید مطمن باشید در رسیدن به هدف خود که جذب مشتریان است موفق بوده اید.
همچنین شما میتوانید با انتشار اطلاعاتی از محصولات تولید شده خود در شبکه های اجتماعی مقدار زیاد و قابل توجهی از نفرات و ترافیک را به سمت وبسایت و تجارت خود سوق دهید.

ساخت یک باشگاه مشتریان قدرتمند

اکثر مدیران در تجارت خود سعی بسیاری در دریافت ایمیل کاربران و مشتریان خود دارند. باید به این نکته توجه داشت که شما فقط در صورتی قادر به تشکیل باشگاه مشتریان هستید که افراد و مشتریان شما در باشگاه مورد نظر شما ثبت نام کنند.
در مرحله اول باید به همراه خوش آمد گویی به مشتریان خود اطلاعات مورد نیاز را ارسال کنید و در مرحله بعد شما قادر به اضافه کردن مشتری برای ارسال همیشگی ایمیل  در لیست خود هستید. به این صورت شما موفق به راه اندازی بازاریابی ایمیلی و تعامل بیشتر با مشتریان خود خواهید شد.

 

استفاده از محتوای کوتاه اما کامل

یکی از مهم ترین بخش ها این بخش است که شما در بازاریابی ایمیلی خود از مطالب کوتاه اما کامل و یا خلاصه ای از مطالب استفاده کنید. مسلما انتقال مطالب مورد نظر به صورت خلاصه و جذاب تاثیر گذاری بیشتری را دارا است.

 

ابزارها در ایمیل

در بدیهی بودن این موضوع شکی نیست که همه  کسانی که از ایمیل مارکتینگ استفاده میکنند برای ارسال ایمیل از سایت های قدرتمندی مانند mailerlite.com که دارای ابزار های خوب و زیادی برای ساخت یک قالب مناسب برای ایمیل هستند استفاده میکنند تا ایمیل ارسالی آن ها از حالت پیش فرض و یکنواخت خود خارج شده و به یک ایمیل جذاب تر و حرفه ای تبدیل شود.

 

خلاصه…

یکی از راه های فوق العاده تاثیر گذار برای تعامل با مشتریان خود و اتصال به آن ها استفاده از ایمیل که یک کانال اطلاع رسانی آنلاین است میباشد، با استفاده از این راه شما می توانید در تمام مدت مشتریان خود را در جریان تغییرات و رویداد های جدید رخ داده در تجارت وکسب و کار خود قرار دهید. پس به هیچ عنوان به این امکان بی توجهی نکنید!

 

منبع: آپ تم  مرجع: آموزش وردپرس | قالب وردپرس مجله خبری

اولین نفری باش که به این مقاله امتیاز میدی 🙂
اشتراک
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات
0
نظر خود را به اشتراک بگذاریدx
عضو شوید و همه محصولات را رایگان دانلود کنید!!!