جستجو کردن
Close this search box.

فهرست مطالب

بالابردن امنیت سایت

بالابردن امنیت سایت وردپرسی

بالابردن امنیت سایت وردپرسی

سلام خدمت دوستان عزیز وردپرسی در مطالبی که تا کنون در آپ تم منتشر شده است در رابطه با امنیت سایت وردپرسی وفایل ها و اطلاعاتمان و ایمن سازی آن ها به وفور صحبت کردیم و گفته شده است.در این نوشته نیز قصد آموزش ایمن سازی پوشه ی wp-includes سایت وردپرسی را داریم.در وردپرس بالابردن امنیت فایل هایی نظیر پوشه ی wp-admin و wp-includes از اهمیت بالایی برخوردارند و از جمله مواردی است که بعد از راه اندازی سایت وردپرسی خودمان باید آن ها را مد نظر قرار دهیم.

در این آموزش نیز قصد داریم تا کدی را معرفی کنیم که با آن می توانید امنیت پوشه ی wp-includes سایت خودتان را بالا ببرید. در این پوشه فایل های جاوا اسکریپتی قالب شما قرار دارد.

برای انجام این کار ابتدا وارد هاست سایت خودتان شوید و از پوشه ی روت(محلی که در ان وردپرس خودتان را نصب کرده اید) سایتتان فایل htaccess را باز کنید.

بعد از آن می بایست کدهای زیر را به آن ضافه کنید اما قبل از آن به این نکته توجه داشته باشید که از کدهای این فایل یک نسخه ی پشتیبان تهیه کنید تا در اثر بروز مشکل کدهای قبلی را جایگزین کنید.

# Block the include-only files.
RewriteEngine On
RewriteBase /
RewriteRule ^wp-admin/includes/ - [F,L]
RewriteRule !^wp-includes/ - [S=3]
RewriteRule ^wp-includes/[^/]+\.php$ - [F,L]
RewriteRule ^wp-includes/js/tinymce/langs/.+\.php - [F,L]
RewriteRule ^wp-includes/theme-compat/ - [F,L]

توجه داشتیه باشید که کدها را در خارج از برچسب های وردپرس اید قراردهید چرا که تمامی فایل های موجود در برچسب های زیر توسط وردپرس بازنویسی می شوند.

# BEGIN WordPress
  
# END WordPress

موفق باشید…

منبع: آپ تم مرجع: آموزش وردپرس | امنیت وردپرس | قالب وردپرس تفریحی

5/5 - (1 امتیاز)
اشتراک
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات
0
نظر خود را به اشتراک بگذاریدx
عضو شوید و همه محصولات را رایگان دانلود کنید!!!