جستجو کردن
Close this search box.

فهرست مطالب

آموزش دریافت بازدید کننده بالا در یک ماه

آموزش دریافت بازدید کننده بالا سایت در یک ماه

با سلام خدمت وردپرس کاران عزیز، با مقاله آموزشی دیگر در مورد جذب بازدید کننده و بهینه سازی وردپرس در خدمت شما هستیم ما در این آموزش شما را با اصول اساسی که موجب شود ترافیک سایت افزایش یابد آشنا می سازیم.
به جملات زیر دقت کنید:
من صاحب یک وب سایت هستم و برای تولید محتوا بسیار زحمت کشیده ام، من ساعت ها تلاش می کنم تا محتوایی جامع، منحصر به فرد و با کیفیت بالا در سایت خود قرار دهم، من برای تولید محتوا از حساسیت های خاصی تبعیت می کنم تا بتوانم یک محتوای خوب و کامل داشته باشم من تمام سعی خود را می کنم تا تمام قوانین لازم را در محتوای خود به کار ببرم تا کاربر بیشتر از محتوا خوشش بیاید ولی با تمام این کار ها باز هم هیچ ترافیکی را برای سایت خود به دست نیاورده ام.
این روند به اندازه ای ادامه یافته است که دیگر سایت در حوزه کاری خسته کننده شده است و هنوز هم نمیدانم چرا سایت من دارای چنین شرایطی است و نمیدانم چگونه محتوایی را ایجاد کند که افراد دوست داشته باشند و آن را با دیگران به اشتراک بگذارند؟
چگونه می توانم در کلید واژه های مخصوص سایت در نتایج اول جستجو گوگل قرار گیرم؟
چگونه می توانم از رقبای خود پیشی بگیرم؟
این امر که سایت من هیچ تأثیر مثبتی نداشته است و به همان صورت اول راکد و ثابت است و نميدانم چگونه سایت خود را از این وضعیت نجات دهم و این چنین شرایطی برای من ناامید کننده و ناراحت کننده شده است.
حالا ما از شما می پرسیم شما با توجه به جملات بالا آیا دارای چنین حسی می باشید؟ اگر پاسخ شما مثبت است پس با ما و این مقاله همراه باشید.
بیایید با هم رو راست باشیم و واقعیت ها را با هم در میان بگذاریم همه ما تا حدودی می دانیم که تمریناتی که سئو کاران انجام می دهند بسیاری از آنها اشتباه و غلط است و آنها ممکن است کاری را انجام دهند که به جای تاثیر مثبت، تاثیر منفی داشته باشد و حتی گاهی چنین روش هایی سهو و ناخواسته به وجود می آید و همین روش های ناخواسته موجب ميشد که به جای آنکه سایت بالا رفته و در نتایج اول گوگل قرار گیرد افت کند. جمله ای که ممکن است بسیار شنیده شود: رمز اصلی تولید ترافیک بیشتر از طریق موتورهای جستجو، منتشر کردن منظم محتوای جامع، با کیفیت و تازه است، این جمله اشتباه نیست ولی در واقع برای گوگل مهم نیست که شما چند وقت یکبار محتوای سایت خود را به روز می کنید همین مورد می توان نظر و عقيده خیلی از سئو کاران و یا حتی شما را عوض کند چرا که اگر منتشر کردن منظم محتوا برای گوگل با ارزش و با اهمیت بود، سایت ها و دایرکتوری هایی که مقالات بی کیفیت تولید می کنند در صدر جدول جستجو گوگل بودند چرا که اکثر این دایرکتوری ها اصلا توسط انسان تولید نمی شود که محتوای با کیفیت در سایت قرار گیرد.
شاید فکر کنید اگر یکی مثل ما که دارنده یک سایت هستیم و برای سئو وردرپرس آن بسیار زحمت کشیده ایم اگر به مدت دو ماه بر روی سایت خود محتوایی منتشر نکنیم یک فاجعه بزرگ رخ خواهد داد و بر روی سئو تاثیر فوق منفی خواهد گذاشت ولی باید بگوییم که واقعیت چنین نیست چرا که ممکن است ما در این دو ماه زمان خود را صرف ترویج و محتوای قبلی سایت کرده باشیم و همین امر موجب خواهد شد که ما در این دوره زمانی بیشتر از مواقع دیگر ترافیک طبیعی از سمت گوگل داشته باشیم.
توصیه های متخصصان سئو به دو دسته تقسیم می شوند:
سئو کاران طبقه اول که کار سئو سایت را در زمانی شروع کرده اند که برای آن سایت هیچ رقابتی وجود نداشته است و در چنین شرایطی انجام کارهای سئو کار بسیار آسانی بوده است به همین خاطر چنین سایتی در این شرایط جایگاه خوبی را به دست آورده و در نتایج ابتدایی گوگل قرار می گیرد.
گروه دوم سئو کارانی هستند که از سخنان و توصیه های دیگران استفاده کرده و همواره به دنبال سایت ها و وبلاگ هایی هستند که در این زمینه به آنها کمک کند و اطلاعات مفیدی را در اختیار آنها قرار دهد.

دست یافتن به 25000 بازدیدکننده در یک ماه

جالب است بدانید که بسیاری از محتواهایی که برای سئو وجود دارند با فعالیت های امروزی سئو منطبق و هماهنگ نیستند و با توجه به آنها نمی توان چنین کار مهمی را انجام داد از همه اینها گذشته دنبال کردن یک پیشنهاد و یا آموزش و یا توصیه نابجا و نادرست می تواند زمان، انرژی و هزینه زیادی را از شما به هدر دهد و چنین ریسکی می تواند به قیمت از دست دادن ترافیک سایت، مشتریان و از دست رفتن و راکد شدن کسب و کار شما باشد.
با همه صحبت هایی که تا به اینجا با هم داشتیم، حالا نوبت به این مورد می رسد که چگونه می توان یک محتوای باارزشی را تولید کرده که ترافیک را هدفمند و افزایش دهد؟ میتوان گفت این سوال دقیقا همان چیزی است که ما از ابتدا در این آموزش به دنبال یاد دادن و بحث و بررسی بر روی آن هستیم ما در این آموزش به شما نشان می دهیم که چگونه می توانید حدود 25000 بازدید در هر ماه را به سایت خود اختصاص دهید و از سایت خود لذت ببرید.

بیایید در اینجا یک داستان را با هم مرور کنیم.

من یک سایت کاملا خسته کننده و کلافه کننده داشتم که هیچ ترافیکی برای آن وجود نداشت این امر به شدت مرا اذیت می کرد و باعث ناراحتی و نگرانی من شده بود تا اینکه تصمیم گرفتم کار خود را از صفر شروع کنم جالب بدانید بود از انجام این کار بعد از 4 ماه بازدید سایت من به 60000 نفر دست پیدا کرد و به شدت درآمد بالایی را کسب کردم در اینجا باید بگویم که اگر در آژانس بازاریابی دیجیتال نتوانند با مشتریان و کاربران مختلف تعامل ایجاد کنند با من تماس گرفته میشود و بعد از یک سال من توانستم به سایت بک لینک که جز صد سایت برتر جهان است دست پیدا کنم امروزه نیز سایت بک لینکو برای اکثر کلمات کلیدی رقابتی، در صفحه اول گوگل جز لینک های اول می باشد.
ما تنها افرادی نیستیم که محتوا را مهم ترین عامل برای دست یافتن به رتبه های برتر جستجو گوگل می دانیم بهترین روش انتشار محتوای عالی در گوگل است.

دست یابی به ترافیک سایت

شما برای آنکه بتوانید در یک ماه به ترافیکی بالا در سایت خود دست یابید باید به نکات و مواردی دقت کنید:

 • یافتن کلمات کلیدی های کم رقابتی با قابلیت نرخ تبدیل بالا
 • ایجاد محتوای محبوب و معتبر در مورد کلمات کلیدی
 • ترویج و تبلیغ محتواهای سایت
 • به روز نگه داشتن محتوای سایت
 • زمانی که صحبت بر روی سئو سایت است همه افراد با تمرکز بر روی گزینه های بالا می توانند ترافیک طبیعی بالایی
 • را برای سایت خود به ارمغان آورید.

در سال 2009 اگر یک سایت وجود داشت و با توجه به تمام مشکلات محتوای جامع و عالی نیز تولید میشد با همه اینها ولی هیچ کس از سایت بازدید نمی کرد و شما برای به دست آوردن مثلا 20 بازدید کننده در روز باید حدود 5 ماه به طور مداوم و منتشر کردن محتوای خوب و عالی بتوانیم این تعداد را به دست آوریم یک چنین موردی مربوط به سال 2009 است در آن روزها محتوای زیادی در اینترنت وجود نداشت و رقابت نیز بسیار آسان تر بود ولی امروزه شرایط کاملا رقابتی شده است بخصوص در دنیایی که بر پایه محتوای عالی بنا شده است رقابت بسیار سخت و دشوار تر خواهد بود. امروزه روز حدود دو میلیون پست در روز منتشر می شود.
حالا با این تعداد پست در روز چه اتفاقی باید بیفتد تا کاربران به خواندن محتوای شما علاقمند شوند؟
برخی از کاربران از ما پرسیده اند که اگر منتشر کردن محتوای عالی در سایت نتواند بازدید کننده را جذب کند چه باید کرد؟
من برای پاسخ به چنین سوالی باید برای شما مواردی را که در موفقیت سئو سایت بستگی دارد را برای شما بگوییم :

 • این سه گزینه را قبل تر در بالا نیز برای شما بیان کردیم سه گزینه
 • یافتن کلمات کلیدی های کم رقابتی و با نرخ تبدیل بالا
 • ایجاد محتوای محبوب و معتبر در مورد کلمات کلیدی
 • ترویج و تبلیغ محتوای جدید

این سه گزینه بسیار مهم است همانطور که همه میدانیم کلمات کلیدی در سئو بسیار مهم و ضروری است شاید برای شما جالب باشد که  همین کلمات کلیدی از سئو داخلی، بک لینک ها،محتوا نیز مهم تر و با ارزش تر است ولی با این اوضاع بسیاری از افراد در مورد چنین مورد مهمی یعنی کلمات کلیدی دارای اطلاعات کم و نادرستی هستند و سعی می کنند در کیورد پلنر کلید واژه مدنظر خود را تایپ کنید و این روش برای ابتدای کلمات کلیدی بدترین روش است. حالا شاید بپرسید چرا؟ چون کیورد پلنر دارای دو مشکل بزرگ و اصلی است:

 1. این ابزار تنها کلمات کلیدی را نشان می دهد که مرتبط با کلمه ایست که شما وارد کرده اید.
 2. این ابزار تقریبا پیشنهادات یکسانی را برای همه افراد ارائه می کند پس دقت کنید که ممکن است رقبای شما نیز از این

ابزار استفاده کنند و این مشکل بزرگی است که این ابزار کلمات کلیدی های یکسانی را در اختیار همه کاربران خود قرار می دهد.
جالب بدانید که راه حل ساده ای برای این دو مشکل وجود دارد و می توان کلمات کلیدی اصیل و معتبر با استفاده از کیورد پلنر ایجاد کرد.
ما پیشنهاد می کنیم که کلمات کلیدی مختلف را امتحان کنید تا حداقل بتوانید به کلمه ای دست یابید که تعداد نفرات کمتری آن را پیدا کرده باشند برای انجام این کار و استفاده از تکنیک های قدرتمند برای یافتن بهترین کلمات کلیدی مراحل زیر را دنبال کنید.
ابتدا سری به گوگل کیورد پلنر بزنید بر روی search for new keywords and ad group ideas کلیک کنید سپس در قسمت your landing page آدرس صفحه فرود رقیب را وارد کنید البته از این گزینه می توانید برای وارد کردن صفحه ورود خود نیز استفاده کنید وقتی شما این کار را انجام می دهید به کلمات منحصر به فرد بیشتری دست پیدا می کنید اگر شما بتوانید به سه کلمه کلیدی که افراد بر روی آنها تمرکز ندارند را بیابید سپس می توان به راحتی مقالات هدفمند و صفحات فرود خود را ایجاد کنید و بدون نیاز به بک لینک زیاد می توانید به رتبه خوبی دست یابید.
نکته: عبارت رقابت در کیورد پلنر به رقابت ادوردز اشاره دارد و بر روی رقابت موجود در نتایج گوگل تمرکز ندارد چرا که در مواردی اگر رقابت در ادوردز بالا باشد شاید در گوگل چنین نباشد.
به این مثال توجه کنید:
فرض کنید یک فروشگاه آنلاين گل دارید یک روز متوجه می شوید که بیشتر سفارشات شما از طرف عروس و دوماد هاست برای همین شما تصمیم میگیرید ترفندهایی را در این زمینه در سایت خود قرار دهید. اگر شما نکات مرتبط با عروسی را در کیورد پلنر وارد کنید به نتایجی میرسید.
حالا فرض کنید از سایت پینرتست استفاده می کنید و به دنبال عبارت عروسی هستید. حال در اینجا چه اتفاقی می افتد؟ زمانی که شما آدرس این سایت را در کیورد پلنر وارد می کنید به نتایج خوبی می رسید.
در مراحل بعدی نوبت به تولید محتوا برای کلمات کلیدی شماست شما باید محتوایی را تولید کنید که نتایج خوبی را به همراه داشته باشد. ما معتقدیم یک محتوای خوب تاثیر بسیاری در رتبه سایت دارد و اکتفا به همین محتوا نیز کافی نمی باشد چرا که ممکن است تعدادی از کاربران شما محتوا را دوست داشته باشند و علاقمند به خواندن آن شوند و تعدادی این طور نباشند و هیچ علاقه ای از خود نشان ندهند. چرا که محتوای با کیفیت برای هر کس یک تعریف دارد پس همواره سعی کنید محتوایی را تولید کنید که تعداد کثیری از کاربران آن را بپسندند. توجه داشته باشید این شما نیستید عالی و مفید بودن محتوا را تایید می کنید بلکه مخاطبان شما این موضوع را تعیین خواهند کرد پس همواره به آنها و اینکه چگونه می توان فهمید بازدید کننده ها چه چیزی را دوست دارند و مطالعه می کنند فکر کنید.
اگر مایلید در بازاریابی محتوایی خود موفق باشید که حتما همین طور است باید بدانید بازدید کننده ها به دنبال چه چیزی هستند شما با استفاده از تکنیک skyscraper یا آسمان خراش می توانید موضوعات و فرمت هایی را بیابید که برای شما مفید هستند برای انجام این تکنیک در ادامه با ما باشید.
در مرحله اول محتوای محبوب در حوزه کاری خود را بیابید و لازم نیست محتوای جدید ایجاد کنید چرا که شما دارای محتوای بسیاری هستید و همچنین محتوا های زیادی وجود دارد که در اینترنت موفق بوده اند پس مقالات ناب را بیابید گوگل بهترین مکان این کار است یکی از کلماتی را که پیدا کرده اید را در گوگل وارد کنید به طور مثال اگر کادوی عروسی را وارد کنیم: بیشتر نتایج، ایده های خاص در مورد کادو عروسی لیست می شوند، و هیچ یک توصیه و پیشنهادات برای ارائه یک کادو خوب در روز عروسی نیستند در واقع محتوای خوب در مورد چنین موضوعی محتوایی است که شما را راهنمایی کند و اطلاعات کافی را در اختیار شما قرار دهد ولی در لیست جستجو متوجه می شوید نتایج دارای تصاویر زیادی هستند.

ما در اینجا می توانیم دو نتیجه را بدست آوریم :

1_ افرادی که به دنبال لیستی از ایده های مرتبط با کادوی عروسی هستند و علاقه ای به مطالعه و آموزش ندارند.
2_ افرادی که ممکن است بخواهند مقداری مطالعه کنند ولی بیشتر ترجیح می دهند از فایل ویدئویی بهره مند شوند.

بعد از فهمیدن چنین مواردی باید محتوای خود را تولید کنید و بعد آن را بهینه و به یک محتوای کامل و باارزش تبدیل کنید.
به طور مثال اگر کاربران ما به محتوا لیست شده با تصاویر زیاد علاقه مند باشند هر چقدر در یک محتوا ایده های بیشتری وجود داشته باشد با ارزش تر می باشد بعد از تولید محتوای خود در یک صفحه واحد باید به سراغ مرحله نهایی یعنی ترویج و تبلیغ محتوا برویم دقت داشته باشید که حوزه سئو بسیار رقابتی است و باید محتوایی تولید کنید که در بین رقبا متمایز باشد پس به یک چارچوب تایید شده نیاز داریم.
برای یک محتوای خوب ابتدا باید محتوایی نوشت که از سایر متن ها بهتر، کامل تر و به روز تر باشد سپس یک عنوان جذاب برای آن تعیین کرد سپس چارچوب های لازم را در آن به کار برد و در انتها بک لینک های لازم را توسط همین متن کسب نمود.

به مثال دیگری در زمینه تکنیک آسمان خراش توجه کنید:

یکی از خوانندگان سایت بک لینکو از یک روش برای بهبود محتوای خود استفاده می کرد او یک لیست کامل ایجاد و سپس آن را منتشر می کرد با انجام این کار توانست رتبه خوبی در گوگل به دست آورد تکنیک آسمان خراش برای او بازدید 10000 نفری را به ارمغان آورد. خب زمانی که شما دارای چنین محتوایی باشید حتما می توانید ترافیک سایت را افزایش دهید این همان متنی است که افراد زیادی به آن علاقمند هستند.
در انتها باید ببینید که چگونه افراد را علاقمند به خواندن محتوای خود کنید پس شما باید تبلیغ کنید به طور مثال می توانید برای کاربران و افرادی که میشناسید یک ایمیل ارسال کنید و آنها را از محتوای خود باخبر سازید.
با تشکر از همراهی شما-شادباشید

 

منبع: آپ تم  مرجع: آموزش وردپرس

5/5 - (1 امتیاز)
اشتراک
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات
0
نظر خود را به اشتراک بگذاریدx
عضو شوید و همه محصولات را رایگان دانلود کنید!!!