چگونه محتوای معتبری تولید کنیم ؟

چگونه محتوای معتبری تولید کنیم ؟

ما زمانی که سایت خود را در دست داریم در برابر آن مسئولیم و باید خود را به هدفی که برای آن سایت ایجاد کرده ایم برسانیم و بدانید که هیچ زمانی دیر نیست و می توان هر زمان با گوگل سرشاخ شد و رتبه سایت خود را بالا برد البته نباید فراموش کرد که قوانین سخت گوگل خود به عنوان یک سرعت گیر عمل می کند و تصمیم دارد شما را از رقابت باز نگه دارد. اولین و بهترین گام انتخاب سیستم مدیریت محتوای وردپرس است برای ایجاد یک محیط و رابطه دوستانه و بی تنش با کاربران و گوگل و در عین حال کسب جایگاه بهتر بین سایت های دیگر و دست یافتن به یک کسب و کار اینترنتی خوب و مناسب شغل خود شما.
با این همه صحبت باید بدانیم که تنها انتخاب وردپرس کافی نیست بخش مهم دیگری نیز،وجود دارد بخشی به نام تولید محتوای معتبر و قابل قبول از نظر گوگل که ایجاد آن یعنی خود را به رخ گوگل کشاندن.
ایجاد یک متن معتبر و مناسب که باعث تکان خوردن سئو سایت شود و گوگل آن را بپسندد بسیار سخت و دشوار شده است و اگر بتوان چنین کاری را انجام داد یعنی،به یک گنج دست پیدا کرده ایم.
ما ۶ گنج کلیدی را که باید در محتوا به کار برد را در اختیار شما قرار می دهیم شما جهت آشنایی با آنها تا انتها ما را همراهی کنید.

ارتقای رتبه سایت با تولید محتوا

تا حالا برای شما هم پیش آمده است که تمام موارد و راه های بهینه سازی تصاویر را انجام می دهید ولی با مشاهده می کنید که تصاویر سایت شما در نتایج اول گوگل نیستند، چرا؟
شما تمام تنظیمات حرفه ای افزونه سئو خود را انجام داده اید ولی تاثیری را ندیده اید؟
۱_ نمایش نمونه کارها، مطالعات موردی
یکی از بهترین روش ها، در انواع محتوا که مورد قبول گوگل نیز هست مطالعات موردی شما در مورد یک مسئله خاص و مهم است که مانند یک اعتبار و تخصص است که موجب افزایش اعتبار سایت شما می شود. این نوع محتوای با آنکه دارای اهمیت بسیاری است ولی باز هم نیازمند فرمول اساسی برای پاسخگویی بهتر می باشد
ورود هیجان به اصل موضوع
نتیجه گیری
اشتراک گذاری نتایج و…
از جمله نمونه های مهم در متون مطالعات موردی است که باید مورد توجه قرار گیرد.
گاهی اوقات نتایجی که از اشتراک گذاری محتوا به دست می آید از هزاران خبرنامه که برای مشتریان خود ارسال کرده ایم تاثیر گذار تر خواهد شد و حتی ترافیک سایت را چندین برابر می کند و همچنین اشتراک گذاری محتوا را توسط کاربران در شبکه های اجتماعی افزایش می دهد و همین مورد خود یک نوع بازاریابی محسوب می شود.
۲_ آنالیز
دقت کرده اید زمانی که می خواهید به سوال خود که در ذهنتان به وجود آمده است پاسخ دهید اولین راه در ذهن شما آنالیز آن سوال است همین آنالیز ها خود برای ایجاد یک محتوای خوب و مناسب و البته کامل کافی است فقط کافی است شما کمی بیاندیشید و یک موضوع را انتخاب و کار خود را شروع کنید موضوعی که مورد استقبال کاربران قرار گیرد.
۳_ ایده های مبتنی بر درک و تحریک اختلاف نظر
یک نمونه دیگر از محتوا آن است که در آن کاربران را تشنه تر به ادامه مطالعه محتوای خود کنیم یعنی در آن از شواهد و دلایلی بهره بگیریم که آنها را کنجکاو تر کنند.
در سایت های خبری و سیاسی این مورد ها بیشتر دیده می شوند فقط شما باید به دنبال راه ها و ایده هایی مبنی بر درک کاربر و تحریک اختلاف نظر کاربران باشید.
بطور مثال می توان نتایج تست یک افزونه را در سایت خود قرار داد و کاربران با قرار دادن نتایج خود در آن موجب تحریک اختلاف نظرهای مختلف در سایت خواهد شد.
۴_ سرگرمی و تفریح
زمانی که به دنبال سایت های سرگرمی و تفریح هستیم با چیزی حدود ۱۵۶۰۰۰۰ سایت مواجه می شویم. بنظر شما این همه سایت برای سرگرم کردن مردم لازم است؟ درست است که تمایل به تفریح در مردم به صورت ذاتی است ولی دارای خواص و ویژگی هایی است. دانستن همین مورد موجب شده است که درخواست و تعداد این گونه سایت ها زیاد باشد و ظرفیت این گونه سایت ها بالا تر رفته و با قرار دادن مطالب سرگرم کننده در سایت ترافیک را بالا برد.
۵_ نگاه از زوایای مختلف
بیشتر اوقات محتوای سایت ها دچار یکنواختی و تکرار می شوند که همین مورد موجب کلیشه ای شدن متون سایت خواهد شد که همین موضوع رضایت کاربران را به دنبال ندارد پس باید سعی کنید از زاویه های مختلف به متن ها و موضوعات خود بنگریم و از جهات مختلف در مورد آنها بنویسیم.
۶_ تولید محتوای ویدیویی
بسیاری از مدیران سایت از ایجاد محتوای ویدئویی فراری هستند و تصور می کنند این کار به تکنیک ها، تجربیات و امکانات زیادی نیاز دارد که بصرفه نیست ولی باید بدانیم که برای این کار به امکانات زیاد و هزینه های بالا نیازی نداریم پس کار را راحت ببینید و سعی کنید جلوه های بصری سایت خود را بالا برده و تاثیر آن را مشاهده فرمایید.
با تشکر از شما. امیدواریم با بهره گیری از این ۶ عنصر بتوانید در زمینه سئو و تولید محتوای مناسب و معتبر موفق باشید و رتبه سایت خود را بهبود ببخشید.

با تشکر از همراهی شما – شادباشید.

 

منبع: آپ تم  مرجع: آموزش وردپرس | قالب وردپرس نمونه کار

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (1 رای - میانگین: 5٫00 از 5) | به راستی!! در صفحه اینستاگرام آپ تم عضو شوید، ( آموزش وردپرس ، تخفیفات و بروز رسانی ها )
Loading...
مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *