جستجو کردن
Close this search box.

فهرست مطالب

چگونه محتوای معتبری تولید کنیم ؟

چگونه محتوای معتبری تولید کنیم ؟

ما زماني که سايت خود را در دست داريم در برابر آن مسئوليم و بايد خود را به هدفي که براي آن سايت ايجاد کرده ايم برسانيم و بدانيد که هيچ زماني دير نيست و مي توان هر زمان با گوگل سرشاخ شد و رتبه سايت خود را بالا برد البته نبايد فراموش کرد که قوانين سخت گوگل خود به عنوان يک سرعت گير عمل مي کند و تصميم دارد شما را از رقابت باز نگه دارد. اولين و بهترين گام انتخاب سيستم مديريت محتواي وردپرس است براي ايجاد يک محيط و رابطه دوستانه و بي تنش با کاربران و گوگل و در عين حال کسب جايگاه بهتر بين سايت هاي ديگر و دست يافتن به يک کسب و کار اينترنتي خوب و مناسب شغل خود شما.
با اين همه صحبت بايد بدانيم که تنها انتخاب وردپرس کافي نيست بخش مهم ديگري نيز،وجود دارد بخشي به نام توليد محتواي معتبر و قابل قبول از نظر گوگل که ايجاد آن يعني خود را به رخ گوگل کشاندن.
ايجاد يک متن معتبر و مناسب که باعث تکان خوردن سئو سايت شود و گوگل آن را بپسندد بسيار سخت و دشوار شده است و اگر بتوان چنين کاري را انجام داد يعني،به يک گنج دست پيدا کرده ايم.
ما 6 گنج کليدي را که بايد در محتوا به کار برد را در اختيار شما قرار مي دهيم شما جهت آشنايي با آنها تا انتها ما را همراهي کنيد.

ارتقاي رتبه سايت با توليد محتوا

تا حالا براي شما هم پيش آمده است که تمام موارد و راه هاي بهينه سازي تصاوير را انجام مي دهيد ولي با مشاهده مي کنيد که تصاوير سايت شما در نتايج اول گوگل نيستند، چرا؟
شما تمام تنظيمات حرفه اي افزونه سئو خود را انجام داده ايد ولي تاثيري را نديده ايد؟
1_ نمايش نمونه کارها، مطالعات موردي
يکي از بهترين روش ها، در انواع محتوا که مورد قبول گوگل نيز هست مطالعات موردي شما در مورد يک مسئله خاص و مهم است که مانند يک اعتبار و تخصص است که موجب افزايش اعتبار سايت شما مي شود. اين نوع محتواي با آنکه داراي اهميت بسياري است ولي باز هم نيازمند فرمول اساسي براي پاسخگويي بهتر مي باشد
ورود هيجان به اصل موضوع
نتيجه گيري
اشتراک گذاري نتايج و…
از جمله نمونه هاي مهم در متون مطالعات موردي است که بايد مورد توجه قرار گيرد.
گاهي اوقات نتايجي که از اشتراک گذاري محتوا به دست مي آيد از هزاران خبرنامه که براي مشتريان خود ارسال کرده ايم تاثير گذار تر خواهد شد و حتي ترافيک سايت را چندين برابر مي کند و همچنين اشتراک گذاري محتوا را توسط کاربران در شبکه هاي اجتماعي افزايش مي دهد و همين مورد خود يک نوع بازاريابي محسوب مي شود.
2_ آناليز
دقت کرده ايد زماني که مي خواهيد به سوال خود که در ذهنتان به وجود آمده است پاسخ دهيد اولين راه در ذهن شما آناليز آن سوال است همين آناليز ها خود براي ايجاد يک محتواي خوب و مناسب و البته کامل کافي است فقط کافي است شما کمي بيانديشيد و يک موضوع را انتخاب و کار خود را شروع کنيد موضوعي که مورد استقبال کاربران قرار گيرد.
3_ ايده هاي مبتني بر درک و تحريک اختلاف نظر
يک نمونه ديگر از محتوا آن است که در آن کاربران را تشنه تر به ادامه مطالعه محتواي خود کنيم يعني در آن از شواهد و دلايلي بهره بگيريم که آنها را کنجکاو تر کنند.
در سايت هاي خبري و سياسي اين مورد ها بيشتر ديده مي شوند فقط شما بايد به دنبال راه ها و ايده هايي مبني بر درک کاربر و تحريک اختلاف نظر کاربران باشيد.
بطور مثال مي توان نتايج تست يک افزونه را در سايت خود قرار داد و کاربران با قرار دادن نتايج خود در آن موجب تحريک اختلاف نظرهاي مختلف در سايت خواهد شد.
4_ سرگرمي و تفريح
زماني که به دنبال سايت هاي سرگرمي و تفريح هستيم با چيزي حدود 1560000 سايت مواجه مي شويم. بنظر شما اين همه سايت براي سرگرم کردن مردم لازم است؟ درست است که تمايل به تفريح در مردم به صورت ذاتي است ولي داراي خواص و ويژگي هايي است. دانستن همين مورد موجب شده است که درخواست و تعداد اين گونه سايت ها زياد باشد و ظرفيت اين گونه سايت ها بالا تر رفته و با قرار دادن مطالب سرگرم کننده در سايت ترافيک را بالا برد.
5_ نگاه از زواياي مختلف
بيشتر اوقات محتواي سايت ها دچار يکنواختي و تکرار مي شوند که همين مورد موجب کليشه اي شدن متون سايت خواهد شد که همين موضوع رضايت کاربران را به دنبال ندارد پس بايد سعي کنيد از زاويه هاي مختلف به متن ها و موضوعات خود بنگريم و از جهات مختلف در مورد آنها بنويسيم.
6_ توليد محتواي ويديويي
بسياري از مديران سايت از ايجاد محتواي ويدئويي فراري هستند و تصور مي کنند اين کار به تکنيک ها، تجربيات و امکانات زيادي نياز دارد که بصرفه نيست ولي بايد بدانيم که براي اين کار به امکانات زياد و هزينه هاي بالا نيازي نداريم پس کار را راحت ببينيد و سعي کنيد جلوه هاي بصري سايت خود را بالا برده و تاثير آن را مشاهده فرماييد.
با تشکر از شما. اميدواريم با بهره گيري از اين 6 عنصر بتوانيد در زمينه سئو و توليد محتواي مناسب و معتبر موفق باشيد و رتبه سايت خود را بهبود ببخشيد.

با تشکر از همراهی شما – شادباشید.

 

منبع: آپ تم  مرجع: آموزش وردپرس | قالب وردپرس نمونه کار

5/5 - (1 امتیاز)
اشتراک
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات
0
نظر خود را به اشتراک بگذاریدx
عضو شوید و همه محصولات را رایگان دانلود کنید!!!