جستجو کردن
Close this search box.

فهرست مطالب

نحوه ی نصب قالب وردپرس رایگان آپ تم

نحوه ی نصب قالب وردپرس رایگان آپ تم

برای نصب قالب های وردپرسی ارائه شده از سوی آپ تم چند راه وجود دارد.قالب های تجاری و حرفه ای آپ تم به صورت بسته نصبی + فایل درون ریزی xml و پکیج قالب ارائه می شود که نحوه نصب بسته نصبی پیشنمایش فارسی ( شامل وردپرس ، قالب وردپرس ، افزونه های وردپرس ، محتوای دیتابیس یا پایگاه داده ، تنظیمات قالب و … می باشد ) برای نصب این نمونه از بسته نصبی ما دو روش داریم که برحسب ایجاد بسته از سوی ما می باشد و ما در داخل پکیج اشاره کردیم که برای نصب این قالب باید از کدام روش استفاده کنید.در زیر لینک نحوه نصب قالب وردپرس به دو روش قرار گرفته است.

آموزش ایجاد و نصب بسته نصبی با افزونه duplicator

آموزش نصب قالب وردپرس با بسته نصبی

توجه: چنانچه قالب های وردپرس رایگان ما دارای بسته نصبی باشند باید از روش اول با استفاده duplicator برای نصب اقدام کنید.

نکته : نصب بسته نصبی قالب وردپرس مختص سایت هایی می باشد که قرار است تازه راه اندازی می شوند اگر سایت شما از قبل راه اندازی شده و محتوا درون آن است نباید از بسته نصبی استفاده کنید بلکه باید فقط قالب را جایگزین و به صورت دستی صفحات را طراحی کنید.

نصب قالب وردپرس رایگان با استفاده از محتوای درون ریزی xml

روش اول:

در این روش اگر شما قبلا سایت داشتید و قصد دارید قالب آن را با Newspro جایگزین کنید نیاز به نصب آسان ( بسته نصبی نیست ) کافیست قالب را از طریق هاست و یا پیشخوان وردپرس جایگزین کنید و از بخش پیشخوان » نمایش » ابزارک ها صفحه اصلی سایت را با استفاده از المنت ها طراحی کنید.

نکته: تمامی تنظیمات صفحه ای اصلی این پوسته از طریق المنت هایی که در ابزارک ها قرار دارد اجام می شود کافیست المنتها را در بخش مورد نظر گشیده و تنظیمات آن را اعمال کنید.

توجه کنید اگر از روش اول برای نصب قالب استفاده کردید می توانید فایل درون ریزی ابزارک ها با فرمت wie که داخل پکیج درون ریزی قرار گرفته را درون ریزی کنید تا ابزارک ها روی سایت اعمال شوند.

روش دوم:

در این روش اگر سایت و وردپرس شما خام می باشد یعنی هنوز مطالب روی  سایت نیست و تازه قصد دارید راه اندزای کنید و این قالب مدنظر شماست ابتدا قالب را روی سایت خود نصب کنید و افزونه های درون ریزی ابزارک ها و محتوا را نصب کنید و سپس فایل دانلودی درون ریزی که در زیر قرار گرفته را با استفاده از این دو افزونه اعمال کنین.

بعد از درون ریزی فایل xml دموی فارسی از بخش فهرست ها فهرست را جهت نمایش در سایت تیک بزنید. و همچنین حتما از بخش پیشخوان وردپرس » تنظیمات » خواندن برگه اصلی یا هر برگه ای که برای نمایش در صفحه ی اصلی طراحی شده رابرگزینید و ذخیره کنید.حال می توانید نتیجه کار را ببینید. خواهید دید سایت شما همانند دمو ی فارسی راه اندزای شده و میتوانید کار خود راشروع کنید.

نحوه ی درون ریزی قالب وردپرس از طریق xml

درون ریزی ابزارک های قالب وردپرس

امید وارم مورد استفاده شما واقع قرار گرفته باشد موفق باشید.

 

منبع: آپ تم  مرجع: آموزش وردپرس | قالب وردپرس رایگان

5/5 - (1 امتیاز)
اشتراک
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات
0
نظر خود را به اشتراک بگذاریدx
عضو شوید و همه محصولات را رایگان دانلود کنید!!!