جستجو کردن
Close this search box.

فهرست مطالب

تصویر چگونه مطالب وردپرس را بطور خودکار به توییتر ارسال کنیم؟

چگونه پست وردپرس را بطور خودکار به توییتر ارسال کنیم؟

سلام به کاربران گرامی ، همانطور که می دانید امروزه شبکه های اجتماعی نقش مهمی را در تبلیغات ایفا می کنند که یکی از آن ها پیام رسان توییتر می باشد. توییتر یکی از پیام رسان های پر طرفداری می باشد که می توانید به راحتی سایت خود را در آن با بازدهی بالا تبلیغ کنید و مطالب را بطور خودکار به آن ارسال کنید. ما امروز می خواهیم در این آموزش به شما یاد بدهیم که چگونه پست وردپرس را بطور خودکار به توییتر ارسال کنیم؟ تا بتوانید به راحتی مطالب سایت را به توییتر ارسال کنید پس در ادامه با وب سایت آپ تم همراه باشید.

تصویر چگونه مطالب وردپرس را بطور خودکار به توییتر ارسال کنیم؟
چگونه مطالب وردپرس را بطور خودکار به توییتر ارسال کنیم؟

آموزش ارسال پست به توییتر

فعال سازی افزونه wp to twitter

اولین کاری که باید انجام دهید نصب و فعال سازی افزونه wp to twitter میباشد. پس از فعال سازی برای پیکربندی تنظیمات افزونه به تنظیمات>wp to twitter بروید.

 

تصویر چگونه مطالب وردپرس را بطور خودکار به توییتر ارسال کنیم؟

درست کردن یک برنامه توییتر برای وب سایت

برای استفاده از API توییتر,توییتر نیاز به احراز هویت با استفاده از پروتکل oauth دارد. بمنظور استفاده از این افزونه شما نیاز به ایجاد برنامه توییتر برای وب سایت خود دارید. به صفحه ثبت نام برنامه توییتر رفته و با حساب توییتر وارد شوید. سپس برای ثبت نام برنامه روی گزینه create new app کلیک کنید. در صفحه بعد یک نام برای برنامه و یک توصیف کوتاه و آدرس وب سایت را وارد کنید و سپس از همان آدرس بعنوان مخاطبین آدرس برای برنامه استفاده کنید.

تصویر چگونه مطالب وردپرس را بطور خودکار به توییتر ارسال کنیم؟

اکنون توییتر برای شما برنامه ایجاد کرده و شما را به صفحه برنامه هدایت میکند. اکنون برای دسترسی به حساب توییتر خود به این برنامه نیاز دارید. برای این کار روی تب settings کلیک کنید و اسکرول را پایین آورده و به بخش application type بروید. زیر فیلد دسترسی خواندن و نوشتن را انتخاب کرده و تنظیمات برنامه توییتر را آپدیت کنید. سپس نیاز است به صفحه جزییات برنامه توییتر بازگردید و در انتهای صفحه روی گزینه create my access token کلیک کنید.

اکنون شما تمام کلیدهای مورد نیاز برای اعتبار دادن به سایت با توییتر را دارید. کلید مصرف کننده,رمز مصرف کننده,دکمه دسترسی و کلید رمز دکمه دسترسی را در تنظیمات وردپرس به توییتر کپی کنید. پس از انجام برای اعتبار دادن به سایت خود روی connect to twitter کلیک کنید.

فعال سازی wp to twitter

پس از اعتبار دادن به سایت گام بعدی پیکر بندی وردپرس به تنظیمات توییتر برای توییتر شما میباشد. در صفحه تنظیمات افزونه به بخش تنظیمات پایه بروید.

تصویر چگونه مطالب وردپرس را بطور خودکار به توییتر ارسال کنیم؟

اولین گزینه در بخش تنظیمات پایه,انتخاب آدرس سرویس ارائه دهنده در صورت استفاده از آن میباشد. همچنین به شما گزینه ها را برای هر نوع پست نشان میدهد. اگر شما از نوع پست سفارشی استفاده میکنید سپس این نوع پستها بخوبی در اینجا ظاهر میشوند. بطور پیش فرض به شما پستها,صفحات و لینکها را نشان میدهد سپس شما میتوانید برای نوع پستی که میخواهید توییت کنید روی جعبه check کلیک کنید.

وردپرس به توییت میتواند بصورت خودکار زمان انتشار پست جدید یا آپدیت توییت کند و شما میتوانید پیام مورد نظر خود برای توییت را تنظیم کنید. پس از انجام پیکربندی نیاز است تنظیمات خود را ذخیره کنید. این تمام کاری است که برای توییت خودکار نیاز به انجام دارد. با این حال افزونه با توصیه هایی که به شما اجازه ی استفاده از تگ وردپرس بعنوان هشتک برای توییت را میدهد می آید.

تصویر چگونه مطالب وردپرس را بطور خودکار به توییتر ارسال کنیم؟

در زیر بخش تنظیمات نویسنده باید جعبه کنار authors have individual twitter accounts را که به نویسندگان دیگر روی سایت شما اجازه ی افزودن گزینه توییت کردن در پروفایل خوشان را میدهد را تیک بزنید. در زیر بخش تنظیمات نویسنده میتوانید نقش کاربران را انتخاب کنید که اجازه ی افزودن اطلاعات توییتر,ارسال توییتر و لغو تنظیمات پیش فرض توییت را دارند.

 

تصویر چگونه مطالب وردپرس را بطور خودکار به توییتر ارسال کنیم؟

مرحله انتخاب توییت کردن یا نکردن

پس از راه اندازی ارسال خودکار توییت شما میتوانید تنظیمات را برای پستهای فردی در صفحه ویرایش پست لغو کنید. میتوانید انتخاب کنید که پست را توییت کنید یا توییت نکنید یا حتی قالب پیش فرض را با توییت سفارشی برای پست جایگزین کنید.

تصویر چگونه مطالب وردپرس را بطور خودکار به توییتر ارسال کنیم؟

توییت کردن چه مشکلاتی را می تواند داشته باشد؟

مشکل انتشار خودکار توییت این است که گاهی ممکن است بخواهید پست را حذف کنید یا تغییر دهید. گاهی حتی ممکن است بصورت تصادفی پستی را که آماده ی انتشار نیست را منتشر کنید و سریعا توییت ارسال میشود. برای جلوگیری از این مشکل توصیه میکنیم پستهای وردپرس را برای رسانه های اجتماعی با استفاده از برنامه ی بافر زمان بندی کنید که این کار به شما اجازه ی اشتراک گذاری پست هنگام  انتشار پست جدید را میدهد. همچنین میتوانید از نوار شناور اجتماعی استفاده کنید و پست را پس از انتشار به اشتراک بگذارید.

در نهایت ، امیدواریمس سوال اینکه چگونه پست وردپرس را بطور خودکار به توییتر ارسال کنیم برای شما حل شده باشد و مورد توجه و استفاده شما کاربر گرامی قرار گرفته باشد.

 

منبع : آپ تم | قالب وردپرس شرکتی

4.5/5 - (2 امتیاز)
اشتراک
اطلاع از
guest
4 نظرات
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین آرا
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات
4
0
نظر خود را به اشتراک بگذاریدx
عضو شوید و همه محصولات را رایگان دانلود کنید!!!