آپ تم مرجع ارائه خرید قالب وردپرس فروشگاهی | شرکتی | تجاری | خبری و... , افزونه وردپرس , آموزش وردپرس
همیشه کیفیت محصول + پشتیبانی حرفه ای + جلب رضایت مشتریان اولویت های ماست

خانه / اخبار / نحوه ی استفاده از کد تخفیف محصولات آپ تم
آموزش استفاده از کد تخفیف

نحوه ی استفاده از کد تخفیف محصولات آپ تم

اطلاعات

کانال تلگرامی: تخفیفات ، جدیدترین اخبار وردپرس،آموزش وردپرس،اطلاع رسانی بروزرسانی ها فقط در کانال تلگرامی آپ تم جهت عضویت کلیک کنید.

دسته بندی: اخبار

برچسب ها:

با سلام و عرض ادب ، همان طور که می دانید آپ تم به عنوان یکی از بهترین وب سایت های وردپرسی در ایران با ارائه قالب وردپرس ارجینال ، افزونه وردپرس تجاری ارجینال ، ویدیو های آموزشی وردپرس و …. در طول سال و در ایام های مناسبتی و حتی در برخی از روز های عادی اقدام به فروش فوق العاده محصولات خود می کند حال در هر ایامی با درصدی متفاوت برای مثال ما در نوروز ۹۶ تمام محصولات را با ۶۰ درصد تخفیف ویژه به مدت ۲۵ روز ارائه کردیم و …. حال این تخفیفات با استفاده از کد تخفیف مخصوص آن ایام قابل استفاده است که از جانب ما این کد تخفیف در کانال تلگرامی آپ تم ، در سایت و … اطلاع رسانی می کنیم تا کاربران به این کد دسترسی و هنگام خرید از این تخفیف بهره مند شوند.

ما در این مطلب قصد داریم به شما آموزش دهیم که چگونه از این کد تخفیف استفاده کنید یعنی در چه قسمتی باید این کد وارد شود تا مبلغ تخفیف محاسبه و از قیمت واقعی هنگام پرداخت کسر شود با ما همراه باشید واین مقاله تصویری را به دقت مطالعه کنید.

کد تخفیف آپ تم را چگونه استفاده کنیم؟

در جواب این سوال باید عرض کنم شما پس از وارد شدن به نوشته محصول مورد نظر خود و در انتها با دکمه خرید روبرو خواهید شد که قیمت واقعی  ان محصول نیز قابل مشاهده است همانند تصویر زیر:

استفاده از کد تخفیف 1

این مراحل مراحل خرید می باشد که در کنار این مراحل باید کد تخفیف استفاده شود.خب بعد از کلیک روی دکمه خرید وارد صفحه همانند زیر خواهید شد ( سیستم خرید و پشتیبانی حرفه ای آپ تم )

استفاده از کد تخفیف 2

همان طور که در تصویر بالا می بینید بخشی ( توضیحات ) و بخشی ( قیمت ) و در انتها بخشی برای استفاذه از کد تخفیف و در کنار این بخش هم سه گزینه ( تهی کردن ، سفارش دیگر و تکمیل سفارش ) می باشد خب شما باید کد تخفیف خود را که از سوی آپ تم ارائه شده و همان طور که گفته شد این کد ها در مقابل دید کاربران در سایت و کانال تلگرامی قرار داده می شود. باید در فیلد ( شماره ۳ ) وارد و گزینه معتبر سازی کد ( شماره ۳ ) با زدن گزینه شماره ۳ مقدار درصد از هزینه اصلی کسر و قیمت تخفیف خورده نمایش داده خوهد شد و هنگام پرداخت قیمت تخفیف خورده را پرداخت خواهید کرد. برای مثال ما تخفیف  noroze96 را استاده کردیم.همانند تصویر زیر

استفاده از کد تخفیف

در تصویر بابا می بینید که بعد از وارد کردن کد و کلیک روز گزینه معتبر سازی کد تخفیف اعمال و ( شماره ۴ ) نمایش داده می شود. همچنین در بخش قیمت محاسبات قابل نمایش خواهد بود ( شماره ۵ ) مقدار تخفیف و در ( شماره ۶ ) قیمت قابل پرداخت نمایش داده می شود.و در نهایت روی تکمیل سفارش کلیک کنید.و باقی راه را همانند آموزش ویریویی زیر ادامه دهید و پس از پرداخت مبلغ فایل را دریافت خواهید کرد.

آموزش ویدیویی کلیلک کنید

 

منبع: آپ تم  مرجع: اخبار | قالب وردپرس تجاری

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (امتیاز اول را شما ثبت کنید.) | به راستی!! در کانال تلگرامی آپ تم عضو شوید، ( آموزش وردپرس ، تخفیفات و بروز رسانی ها )
Loading...

باکس دانلود

  • کاربران گرامی از ارسال دیدگاه جهت پشتیبانی محصولات ویژه ( خریداری شده) خود داری کنید برای این امر از قسمت پشتیبانی اقدام کنید.
  • لطفا از تایپ فینگلیش پرهیز کنید در غیر این صورت دیدگاه شما برسی نخواهد شد.
  • لطفا هدفتان از ارسال دیدگاه بک لینک نباشد.

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد

    یكی از عوامل مهم توسعه تجارت الكترونیكی، ایجاد اعتماد و اطمینان در میان كاربران خدمات الكترونیكی می باشد که آپ تم توانسته با رعایت شرایط و قوانین در راستای ارائه خدمات الکترونیکی مجوز های نهاد و ارگان ها ذیصلاح را اخذ نماید تا کاربران با خیالی راحت از خدمات وردپرسی ما استفاده کنند.