جستجو کردن
Close this search box.

فهرست مطالب

افزایش حجم آپلود در وردپرس

افزایش حجم آپلود در وردپرس تا 100 مگ و بیشتر

آموزش کامل نحوه افزایش حجم آپلود در وردپرس به صورت گام به گام و نکته به نکته اضافه کردن مقدار آپلود در وردپرس

با ساو و عرض ادب،در این آموزش و خطا های وردپرس قصد داریم تا اینبار نحوه افزایش مقدار حجم آپلود در وردپرس را ارائه کنیم تا از این به بعد بتوانید به هر مقدار که دوست دارید این محدودیت آپلود را ارتقاع دهید.اگر کار شما هم به گونه ای است که می خواهید فایل های با حجم بالا در وردپرس آپلود کنید خب این کار ایرادی نداره با ما همراه باشید و این مقاله را به خوبی بخوانید و همچنین عملی کنید ….

افزایش حجم آپلود در وردپرس تا 100 مگ و بیشتر

این نکته رو هم باید عرض کد در این آموزش با استفاده از قطفه کد های کاربردی باید این کار را انجام دهید یعتی باید این کد ها را در فایل های وردپرس اضافه کنید تا حجم آپلود افطایش پیدا کنه (در ادامه توضیح خواهیم داد) و همچنین یک آموزش آپلود بیش از مقدار تعیین شده در وردپرس با نرم افزار smartFtp در سایت قار دادیم که میتوانید از این آموزش هم استفاده کنید.

روش های زیادی برای انجام این کار و بیشتر کردن مقدار حجم آپلود در وردپرس وجود دارد که ما در این آموزش قصد داریم با چند قطعه کد کوتاه این محدودیت را درهم بشکنیم.

روش اول برای افزایش حجم آپلود در وردپرس:

در این روش ابتدا وارد فایل های وردپرس شوید و فایل  php.ini را از داخل پوشه  wp-admin پیدا کنید اگر دیدید وجود نداره باید خودتان بسازید خب در اینجا این فایل را در حالت ویرایش در آورید و کد های زیر را به آن اضافه کنید. با این مقدار کد قادر خواهید بود 64 مک افزایش دهید.


upload_max_filesize = 64M
post_max_size = 64M
max_execution_time = 300

روش دوم افزایش حجم آپلود در وردپرس:

خب در این روش باید ابتدا دنبال فایل htaccess. در داخل فایل های وردپرس شوید این فابل معمولا در روت هاست قرار داره در صورت اینکه روش اول بدردتون نخورد از این روش استفاده کنید خب فایل htaccess. را ویرایش کنید و مقدار کد زیر را به ان اضافه و ذخیره کنید.این مقدار کد قادر است تا 100 مگ حجم اپلود را افزایش دهد البته متغییر است خود میتوانید کم و زیاد کنید.


php_value upload_max_filesize 100M
php_value post_max_size 100M
php_value max_execution_time 300
php_value max_input_time 300

و اما روش سوم افزایش حجم آپلود در وردپرس:

این روش در تمامی وردپرس ها قابل اجرا نمی باشد بنا بر این امتحان کنید شاید یک سانس کوچکی هم شما داشتید و کار کرد برای این کار فایل فانکشن functions.php قالب وردپرس خود را ویرایش کنید وم قدار کد زیر را به ان اضافه و ذخیره کنید .با این کد هم خواهید توانست مقدار آپلود را به 64 مگ تغییر و افزایش دهید این روشها موثرترین روش برای افزایش مقدار حجم آپلود در وردپرس می باشد.


@ini_set( 'upload_max_size' , '64M' );
@ini_set( 'post_max_size', '64M');
@ini_set( 'max_execution_time', '300' );

امید وارد مورد استفاده شما کاربران خوب و همیشگی آپ تم قرار گرفته باشه!!!

 

لینک کوتاه این مطلب: https://uptheme.ir/?p=927

منبع: آپ تم  مرجع: آموزش وردپرس ، خطاهای وردپرس

اولین نفری باش که به این مقاله امتیاز میدی 🙂
اشتراک
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات
0
نظر خود را به اشتراک بگذاریدx
عضو شوید و همه محصولات را رایگان دانلود کنید!!!