آپ تم مرجع ارائه خرید قالب وردپرس فروشگاهی | شرکتی | تجاری | خبری و... , افزونه وردپرس , آموزش وردپرس
همیشه کیفیت محصول + پشتیبانی حرفه ای + جلب رضایت مشتریان اولویت های ماست

خانه / آموزش وردپرس / آموزش های وردپرس / افزونه wp-jalali و آموزش تبدیل تاریخ میلادی به شمسی
تخفیف نوروزی آپ تم
افزونه wp-jalali

افزونه wp-jalali و آموزش تبدیل تاریخ میلادی به شمسی

روشی آسان و نحوه تبدیل تاریخ میلادی به هجری شمسی و بلعکس در وردپرس با افزونه wp-jalali

با سلام،در این مطلب از سلسه آموزش های وردپرس کنار شما هستیم تا آموزش تبدیل تاریخ میلادی به شمسی و همچنین شمسی به میلادی را آموزش دهیم.خب طبیعتا برای بسیار از کاربران این مسئله پیش آمده که قصد این را داشته باشن ساعت و تاریخ که در گوشه سایت قرار بدهین یا اینکه تاریخ انتشار مطلب سایتتون به میلادی باشه و قصد داشته باشین این تاریخ ها را به شمسی تبدیل کنین.ایین کار بسیار راحت هستش با ما همراه باشید.

افزونه wp-jalali و آموزش تبدیل تاریخ میلادی به شمسی

برای تغییر تاریخ پستها و مطالب سایت از میلادی به هجری شمسی باید مواردی که ما در اینجا عرض میکنیم را به خوبی انجام دهید اول اینکه باید قبل از هرکاری افزونه وردپرس تقویم جلالی wp-jalali را از انتهای همین مطلب دریافت و فرایند نصب آن را دنبال کنید و در نهایت یک بار تاریخ های میلادی سایت که گفتیم در کجا می شود دید را مشاهده کنید  که تغییر کرده یا خیر اگر تبدیل صورت گرفته باشه که دیگر تمام و نیازی به انجام کار های دیگه نیسا و اگر هم تاریخ تغییری نکرد بدانید باید کار دیگه ای رو که الان به آن می پردازیم رو انجام بدهید.البته امکان این هم هست پس از نصب و فعال کردن افزونه wp-jalali بعضی قسمت ها به هجری سمشی تبدیل و برخی جاها در تاریخ میلادی باقی بماند با این کاری که خواهیک گفت به طور کامل کارتون حل میشه با ما باشید.

برای این کار از قسمت پیشخوان سایت وارد قسمت افزونه های نصب شده و تنظیمات افزونه wp-jalali را ویرایش تا کدهای این افزونه نمایان شود.در این قسمت بگردید و دوخط کد زیر را پیدا کنید.


//add_filter("get_the_date","mps_the_jdate",10,4);

//add_filter("get_the_time","mps_the_jtime",10,4);

اگر پیدا کردن این دوخت کد مشکله براتوت از کلید ترکیبی ctrl+f را بزنید تا بخش سرچ در داخل مرورگر ظاهر میشود در این قسمت کدهای بالا را کپی و داخل این جستجوگر بریزید و find رابزنید با این کار به راحتی می توانید به کد ها دسترسی داشته باشید.حال پس از پیدا کردن // ها رو از اول این کد ها بردارید تا به شکل زیر شوند.
add_filter("get_the_date","mps_the_jdate",10,4);
add_filter("get_the_time","mps_the_jtime",10,4);
خب در این جا کار تمام هستش و به این راحتی یتوانید تغییرات را انجا و از این به بعد با تقویم هجری شمسی کارکنید و لذت ببرید.
آموزش تبدیل تاریخ میلادی به شمسی
امید واریم این آموزش موردپرسند شما واقع قرار گرفته باشه.
دانلود افزونه
 لینک کوتاه این مطلب: https://uptheme.ir/?p=489
یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (امتیاز اول را شما ثبت کنید.) | به راستی!! در کانال تلگرامی آپ تم عضو شوید، ( آموزش وردپرس ، تخفیفات و بروز رسانی ها )
Loading...

باکس دانلود

  • کاربران گرامی از ارسال دیدگاه جهت پشتیبانی محصولات ویژه ( خریداری شده) خود داری کنید برای این امر از قسمت پشتیبانی اقدام کنید.
  • لطفا از تایپ فینگلیش پرهیز کنید در غیر این صورت دیدگاه شما برسی نخواهد شد.
  • لطفا هدفتان از ارسال دیدگاه بک لینک نباشد.

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد

    یكی از عوامل مهم توسعه تجارت الكترونیكی، ایجاد اعتماد و اطمینان در میان كاربران خدمات الكترونیكی می باشد که آپ تم توانسته با رعایت شرایط و قوانین در راستای ارائه خدمات الکترونیکی مجوز های نهاد و ارگان ها ذیصلاح را اخذ نماید تا کاربران با خیالی راحت از خدمات وردپرسی ما استفاده کنند.


    تخفیف نوروزی آپ تم 99 درصد