آپ تم مرجع ارائه خرید قالب وردپرس فروشگاهی | شرکتی | تجاری | خبری و... , افزونه وردپرس , آموزش وردپرس
همیشه کیفیت محصول + پشتیبانی حرفه ای + جلب رضایت مشتریان اولویت های ماست

خانه / آموزش وردپرس / تخفیف هوشمندانه و فروش فوق العاده محصولات در ووکامرس
تخفیف نوروزی آپ تم
فروش فوق العاده محصولات در ووکامرس

تخفیف هوشمندانه و فروش فوق العاده محصولات در ووکامرس

مقدار تخفیف هر محصول در ووکامرس با افزونه WooCommerce Smart Sale Badge

با سلام و عرض ادب،در این مطلب از سری افزونه های ووکامرس قصد داریم یک افزونه حرفه ای برای تخفیف هوشمندانه محصولات ووکامرس را ارائه کنیم.همان طور که می دانید در طورل یک سال روزهای مختلفی از اعیاد گرفته تا مناسبت های دیگر و در این ایام فروشگاه های اینترنتی جهت کشاندن کاربران و مشتریان به سمت فروشگاه خود و در نهایت فروش بهتر محصولات از تخفیفات متععددی استفاده می کنند با این کار هم مشتریان به فروشگاه شما وفادار خواهند ماند و هم به سایر افراد میتوانند معرفی کنند.

تخفیف هوشمندانه و فروش فوق العاده محصولات در ووکامرس

برای این کار افزونه های مختلفی وجود دارد تا برای محصولات فیزیکی و مجازی خود در فروشگاه تخفیف های ویژه و حرفه ای اضافه کنیم افزونه ای کعه امروز و در این مطلب معرفی خواهیم کرد در نوع خود بی نظیر و در عین حال بسیار کاربردی و ساده است.همان طور که میدانید در تخفیف های عادی که ووکامرس به صورت پیشفرض داراست نمیتوان برای محصولات مقدار تخفیف را نشان داد تا مشتری آن را ببیند اما با استفاده از این افزونه این امکان قابل انجام می باشدبا این کار مشتریان به راحتی با یک حساب کتاب خواهند فهمید که مقدار تخفیف خورده با کلی چقدر اختلاف دارد.خب بریم سراغ معرفی افزونه و توضیح آن ….

افزونه WooCommerce Smart Sale Badge

با توجه به این افزونه حرفه ای شما کاربران عزیر قادر خواهید بود تا برای محصولات خود تخفیف های هوشمندانه ایجاد کنید اگر بخواهیم یک مثال عرض کنیم می توان گفت ما برای یک محصول مشخص ۱۰۰ هزار تومان تخفیف قرار دهیم در حالی که قیمت اصلی ۵۰۰ هزار تومان است با کسر ۱۰۰ هزار از آن مبلغ قابل پرداخت ۴۰۰ هزار تومان خواهد شد خب با استفاده از این افزونه مشتری خواهد فهمید ۱۰۰ هزار تومان محصول تخفیف خورده است.لازم به ذکر است این افزونه کاملا فارسی سازی شده و آپ تم ان را در اختیار شما قرار داده است.
ابتدا افزونه را از انتهای همین مطلب دریافت کنید و عملیات نصب و فعال سازی را انجام دهید اگر با نصب افزونه مشکل دارید بخوانید.بعد از این عملیات هیچ گزینه ای به پیشخوان وردپرس اضافه نخواهد شد بنابر این وارد محصولات ووکامرس شوید (محصولات متغییر)

(همانند تصویر زیر)

تخفیف هوشمندانه محصولات در ووکامرس 1

خب همان طور که در تصویر بالا می بینید یک بخش جدید در متغییر ها با عنوان قیمت فروش فوق العاده اضافه شده در این قسمت میتوانید در این جا تخفیف خود را ایجاد کنید برای مثال ما برای محصولی که قیمت اصلی آن ۱۳۰۰۰۰۰ تومان بود را به ۱۲۰۰۰۰۰ تومان تغییر دادیم یعنی ۱۰۰ هزار تومان تخفیف به این شکل سایر متغیر ها را تنظیم کنید و در نهایت ذخیره سازی کنید.

محصولی که قراربود ما در آن تخفیف ایجاد کنیم ویژگی های ۶۴، ۳۲، ۱۶ و ۸ گیگ داشت برای همه این موارد یک قیمت مشخص شده انتخاب کردیم.نتیجه همانند تصویر زیر خواهد شد.

تخفیف هوشمندانه محصولات در ووکامرس

در تصویر بالا مشاهده میکنید که مقدار تخفیف را در داخل یک بیضی سبز رنگ برای مشتریان نمایش داده شده در اینجا ما برای هریک از ویژگی ها یک تخفیف ایجاد کردیم . دراینجا مجموع آن را نمایش داده.

به همین راحتی قادر هستید برای محصولات خود تخفیف فروش فوق العاده در نظر بگیرید. پایان آموزش

دانلود افزونه WooCommerce Smart Sale Badge

دانلود افزونه 3

در این رابطه بخوانید:

دانلود و آموزش ووکامرس فارسی | آموزش Woocommerce

افزونه های ووکامرس

 

لینک کوتاه: https://uptheme.ir/?p=1456

منبع: آپ تم  مرجع: آموزش ووکامرس

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (امتیاز اول را شما ثبت کنید.) | به راستی!! در کانال تلگرامی آپ تم عضو شوید، ( آموزش وردپرس ، تخفیفات و بروز رسانی ها )
Loading...

باکس دانلود

  • کاربران گرامی از ارسال دیدگاه جهت پشتیبانی محصولات ویژه ( خریداری شده) خود داری کنید برای این امر از قسمت پشتیبانی اقدام کنید.
  • لطفا از تایپ فینگلیش پرهیز کنید در غیر این صورت دیدگاه شما برسی نخواهد شد.
  • لطفا هدفتان از ارسال دیدگاه بک لینک نباشد.

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد

    یكی از عوامل مهم توسعه تجارت الكترونیكی، ایجاد اعتماد و اطمینان در میان كاربران خدمات الكترونیكی می باشد که آپ تم توانسته با رعایت شرایط و قوانین در راستای ارائه خدمات الکترونیکی مجوز های نهاد و ارگان ها ذیصلاح را اخذ نماید تا کاربران با خیالی راحت از خدمات وردپرسی ما استفاده کنند.


    تخفیف نوروزی آپ تم 99 درصد