جستجو کردن
Close this search box.

فهرست مطالب

ابزارک ایجاد اسلایدر محصولات

ابزارک ایجاد اسلایدر محصولات در ووکامرس

ابزارک ایجاد اسلایدر محصولات در ووکامرس با افزونه WooCommerce Widget Product Slider

با توجه به این که برخی از سایت ها چند منظوره می باشند یعنی هم سایت به شمار می روند و هم یک فروشگاه اینترنتی که از فروشگاه ساز ووکامرس استفاده می کنند در این سایت ها و قالب های آنها طوری طراحی شده که دارای سایدبار و ابزارک های مختلف جهت دسترسی سریع کاربران وجود دارد.اگر آموزش های ووکامرس ما را دنبال کرده باشید در یک مطلب درباره اسلایدر محصولات در ووکامرس توضیحاتی ارائه کردیم. که در آن یک جعبه می ساختیم و چندین محصول را به همراه تصاویرشان در کنار هم و در جای مناسب قرار می دادیم و اما در این آموزش برای ایجاد اسلایدر در ووکامرس قصد داریم یک افزونه ی حرفه ای با امکانات ویژه را معرفی کنیم که به وسیله ی آن خواهید توانست در قسمت سایدبار و یا هر جا که مدنظر شما است اسلایدر های زیبا اضافه کنید و همچنین این اسلاید ها از سوی ابزارک می باشد که کار را بسیار راحت و کاربردی می کند.

ابزارک ایجاد اسلایدر محصولات در ووکامرس

با استفاده از اسلایدر های که توسط شما ایجاد می شود یک جلوه ی زیبا به فروشگاه خواهید بخشید و هم با این امکان محصولات مهم و پرفروش را در معرض دید مشتریان و کاربران قرار خواهد داد.با اینکار نسبتا دسترسی کاربران به محصولات راحت و از همه جا می تواند آنها را پیدا و خریداری کنند.با ما همراه باشید تا بریم سراغ آموزش ووکامرس امروز که قرار است به صورت تصویری و کامل ارائه کنیم ….

افزونه WooCommerce Widget Product Slider

ابتدا افزونه ی حرفه ای که نام آن را در بالا آوردیم را از انتهای همین مطلب دریافت و مراحل نصب و فعال سازی را پیش بروید اگر با نصب افزونه وردپرس مشکل دارید می توانید مطالعه کنید.بعد از انجام این عملیات خواهید دید یک گزینه ی جدید با عنوان product slider در پیشخوان وردپرس شما اضافه شده که دارای چهار گزینه در زیر منو می باشد ما به تک تک این گزینه ها اشاره و توضیح مختصری خواهیم داشت ( تصویر زیر)

ابزارک ایجاد اسلایدر در ووکامرس 1

گزینه ی widget skin

در تصویر بالا این گزینه را مشاهده می کنید این بخش دارای چندین قسمت برای تنظیمات قالب های مختلف برای نمایش در فروشگاه و سایت می باشد. این تب ها شامل:

تب Skin settings

ابزارک ایجاد اسلایدر در ووکامرس 2

از این قسمت شما قادر هستید تا افزونه اسلایدر را به حالت ریسپانسیو در آورید در واقع با این کار به صورت موبایلی خواهد شد.

تب Dimensions

ابزارک ایجاد اسلایدر در ووکامرس 3

از این تب جهت تنظیم ابعاد اسلایدر که به نمایش گذاشته خواهد شد می باشد.

تب Controls

ابزارک ایجاد اسلایدر در ووکامرس 4

از این تب می توانید دو فلشی که در دو طرف اسلایدر قرار دارد را فعال و یا آنها را غیر فعال کنید و همچنین می توانید از این قسمت نوع اسلایدر و شکل آن را با استفاده از بارگذاری تصائیر دلخواه خود تغییر دهید.

تب Pager

ابزارک ایجاد اسلایدر در ووکامرس 5

در این قسمت از تنظیمات افزونه قادر هستید تا تنظیمات برگه ای را که اسلاید را در آن قرار می دهید را سفارشی سازی کنید. این تنظیمات شامل مواردی چون رنگ بندی ، فونت و … می باشد

تب product name

ابزارک ایجاد اسلایدر در ووکامرس 6

در ادامه و در این قسمت از تنظیمات عنوان محصولی که در اسلایدر و در زیر تصاویر قرار می گیرد را سفارشی کنید و همچنین نکته ی مهم این که به دلخواه جایگاه عنوان محصولات را مشخص کنید که در پایین باشد و یا در بالا

تب Price

ابزارک ایجاد اسلایدر در ووکامرس 7

در این بخش هم قادر هستید تا تنظیمات نمایش مبلغ محصول را که در اسلایدر قرار می گیرد را سفارشی کنید برای مثال میتوانید رنگ آن را مشخص کنید.در صورت این که میخواهید این بخش در اسلایدر نمایش داده نشود از کلید بالا استفاده کنید.

تب view product

ابزارک ایجاد اسلایدر در ووکامرس 8

در پایین اسلایدر و زیر هر یک از محصولات یک گزینه ای وجود دارد با عنوان (مشاهده محصول) در این قسمت از تنظیمات می توانید آن سفارشی سازی کنید.لازم به ذکر است که این عنوان در حالت پیشفرض به صورت لاتین می باشد که می توانید آن را به فارسی برگردانید (همانند تصویر بالا)

تب view all

ابزارک ایجاد اسلایدر در ووکامرس 9

در این صفحه از تنظیمات گزینه های متعددی وجود دارد که قادر هستید آن را سفارشی سازی کنید برای مثال قادر به مشاهده تمامی محصولات موجود در برچسب و دسته بندی و … را مشاهده کنید .همان طور که در بالا گفتیم تمامی موارد به صوذت لاتین می باشند شما به قارسی برگردانید (همانند تصویر بالا)

تا اینجا تمامی تب هایی که در گزینه ی widget skin وجود داشت را توضیح دادیم حال می پردازیم به گزینه های دیگر این افزونه:

گزینه ی Card skin

ابزارک ایجاد اسلایدر در ووکامرس 10

در این قسمت از تنظیمات گزینه ی Card skin می توانید تنظیمات قالب سبد خرید را سفارشی سازی کنید و سار تب ها هم به همین شکل می باشد باید تنظیم شوند.

سایر گزینه ها که در ادامه ی  Card skin می باشند به صورت پیشفرض تنظیم شده اند و نیازی به تنظیمات خاصی ندارداما اگر دوست دارید مقداری تغییرات ایجاد کنید در این صورت وارد این قسمت ها شوید و آن را تغییر دهید.

بعد از انجام تمامی تغییرات افزونه و سفارشی سازی آنها باید وارد بخش ابزارک ها شوید و ابزارک این افزونه را بیابید با عنوان woo products slider موجود است بعد از انتخاب آن را در یک قسمت مشخص از فروشگاه قرار دهید برای مثال در سایدبار بگذارید. همانند تصویر زیر

ابزارک ایجاد اسلایدر در ووکامرس 11

بعد از اعمال این تنظیمات و جای گذاری ابزارک اسلایدر محصولات ووکامرس در فروشگاه میتوانید نتیجه را ببینید.

ابزارک ایجاد اسلایدر در ووکامرس 12

با توجه به تنظیمات ما که بر روی افزونه اعمال کرده بودیم اسلایدر ساخته شده به صورت تصویر بالا به نمایش گذاشته شده شما هم به این گونه عمل کنید.

دانلود افزونه WooCommerce Widget Product Slider

دانلود افزونه از مخزن وردپرس 1

در این رابطه بخوانید:

ووکامرس

افزونه های ووکامرس

 

لینک کوتاه: https://uptheme.ir/?p=1654

منبع: آپ تم  مرجع: آموزش ووکامرس

اولین نفری باش که به این مقاله امتیاز میدی 🙂
اشتراک
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات
0
نظر خود را به اشتراک بگذاریدx
عضو شوید و همه محصولات را رایگان دانلود کنید!!!