جستجو کردن
Close this search box.

فهرست مطالب

امکان چاپ صورت حساب خرید در ووکامرس

امکان چاپ صورت حساب خرید در ووکامرس با افزونه WooCommerce PDF Invoices

با سلام، در راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی باید خیلی از موارد و مباحث را پیگیری و عملی کنید تا در رشد و فروش بیشتر محصول موفق تر باشید ما در سری آموزش های ووکامرس به صورت تصویری به همه ی این موارد پرداخته ایم که شامل سئو ی خوب و … می باشد که مطالب شما را در نتایج گوگل در جایگاه خوبی قرار خواهد داد و مواردی دیگر که می توانید از سایت آپ تم آنها را مطالعه و عملی کنید.پس اگر تمامی نکات را در یک فروشگاه رعایت شود به خوبی خواهید توانست به کسب کار خود رونق دهید.در این مطلب هم قصد داریم تا یک امکان کاربردی و حتی ضروری را برای شما ارائه کنیم با ما همراه باشید….

وجود امکان چاپ صورت حساب که مشتری پس از خرید بتواند از آن یک پرینت بگیرد اگر دقت کرده باشید برخی از افراد قصد خرید یک محصول را برای فرد دیگری انجام می دهد و اگر این امکان یعنی پرینت صورت حساب  برای وی فراهم باشد به راحتی میتواند از آن یک پرینت و به فرد دیگر بدهد و یا خیلی چیز های دیگر … وجود چنین امکانی در یک فروشگاه به اعتبار آن اضافه خواهد کرد.

حال چگونه این امکان را به صورت کاملا تجاری به همراه آرم و علاعم فروشگاه به مشتریان ارائه کنیم؟با ما همراه باشید و این آموزش ووکامرس را به خوبی مطالعه کنید…

افزونه WooCommerce PDF Invoices

با استفاده از این افزونه ی کاربردی ووکامرس قادر خواهید بود یک برگه تجاری به همراه آرم و علاعم فروشگاه اینترنتی خود جهت دریافت صورت حساب بعد از تکمیل خرید از سوی مشتری را فرارهم کنید و به صورت فایل دانلودی و همچنین پرینت در اختیار آنها قرار دهید.

ابتدا افزونه را از انتهای همین آموزش دریافت کنید و مراحل نصب و فعال سازی را پیش بروید و از قسمت پیشخوان وردپرس و زیر منوی ووکامرس گزینه ی اضافه شده با عنوان nvoices را انتخاب کنید تا تنظیمات افزونه را با هم پیش برویم.

تب General

چاپ صورت حساب در ووکامرس 1

 • Attach to Email: در این قسمت مشخص کنید که در چه زمانی صورت حساب خرید برای مشتری ایمیل شود؟ برای مشخص کردن می توانید از فیلد ها ی موجود انتخاب کنید.به نظر ا به محض خرید ایمل شود بهترین زمان می باشد.
 • View PDF: در این فیلد هم می توانید مشخص کنید که آیاد صورت حساب در قالب pdf چگونه باشد؟ آیا می خواهید با کلیک روی آن دانلود ، چاپ و یا قابل مشاهده کردن باشد.می توانید خود سفارسی کنید.
 • Email It In account: در این قسمت یک ایمیل وارد کنید تا فایل pdf با آن به مشتری ارسال شود ( البته در حالت پیش فرض ایمیل سایت قرار دارد می توانید یک ایمیل جداگانه برای ان در نظر بگیرید.)

تب template

چاپ صورت حساب در ووکامرس 2

 • Template: با توجه به این که این نسخه افزونه رایگان می باشد فقط یک نوع قالب وجود دارد اما اگر پولی باشد میتوانید از بین چندین قالب یکی را به عنوان قالب اصلی انتخاب کنید.
 • Color theme: در این فیلد رنگ بندی قالب را مشخص کنید.
 • Date format: و همچنین این فیلد هم مختص فرمت و نحوه نمایش تاریخ می باشد.

چاپ صورت حساب در ووکامرس 3

 • Type: در این قسمت نوع شماره بندی صورت حسای ها را مشخص کنید.
 • Next: در صورت تمایل برای ایجاد صورت حساب از نو به آن شماره بدهید و در غیر این صورت رها کنید.
 • Digits: در این قسمت می توانید شماره هایی را در نظر بگیرید.

چاپ صورت حساب در ووکامرس 4

 • Company name: در یا نقسمت نام برای فروشگاه اینترنتی خود تعیین کنید به صورت دلخواه.
 • Company logo: در این بخش هم یک لوگوی تجاری قرار دهید.
 • Company address: آدرس فروشگاه را می توانید در این قسمت وارد کنید.اختیاری
 • Company details: در این قسمت می توانید توضیح مختصر از فروشگاه خود وارد کنید تا خریداران از شما اطلاعاتی داشته باشند.

چاپ صورت حساب در ووکامرس 5

کاربران گرامی این بخش هم همانند بالا پر کنید.مواردی چون عنوان فروشگاه ، تشکر و .. می باشد.

چاپ صورت حساب در ووکامرس 6

 • Left footer column: اظلاعات خرید که در ستون سمت چب قرار خواهد گرفت را پر کنید.
 • Right footer column: مورد سمت راست
 • … Enable or disabl: در این قسمت مشخص کنید که چه تعداد ستون و چه ستون هایی در فایل صورت حساب که در قالب pdf خواهد بود قرار بگیرد.

خب کار ما به پایان رسید شما این موارد را ذخیره سازی کنید و از این به یعد هر مشتری که از فروشگاه شما خرید انجام دهد یک صورت حساب در قالب pdf برای وی ارسال خواهد شد.

 

دانلود افزونه از مخزن وردپرس 1

در این رابطه بخوانید:

دانلود و آموزش ووکامرس

افزونه های ووکامرس

 

لینک کوتاه: https://uptheme.ir/?p=1988

منبع: آپ تم  مرجع: آموزش ووکامرس

اولین نفری باش که به این مقاله امتیاز میدی 🙂
اشتراک
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات
0
نظر خود را به اشتراک بگذاریدx
عضو شوید و همه محصولات را رایگان دانلود کنید!!!