آپ تم مرجع ارائه خرید قالب وردپرس فروشگاهی | شرکتی | تجاری | خبری و... , افزونه وردپرس , آموزش وردپرس
همیشه کیفیت محصول + پشتیبانی حرفه ای + جلب رضایت مشتریان اولویت های ماست

خانه / افزونه وردپرس / افزونه پیش نمایش برای وردپرس
تخفیف نوروزی آپ تم
افزونه پیش نمایش وردپرس 2

افزونه پیش نمایش برای وردپرس

اطلاعات

کانال تلگرامی: تخفیفات ، جدیدترین اخبار وردپرس،آموزش وردپرس،اطلاع رسانی بروزرسانی ها فقط در کانال تلگرامی آپ تم جهت عضویت کلیک کنید.

دسته بندی: افزونه وردپرس, افزونه وردپرس رایگان

برچسب ها:

با سلام به کاربران و دوستان عزیزم، موضوع این جلسه ما در باره افزونه WordPress Theme Demo Bar است که می توانید آن را در  داخل سایت مودنظر خودتان بگذارید و همچنین با استفاده ازآن می توانید قالبهای دیگر سایت راببینید که به صورت نواری در بالای سایتتون قرار گرفته است این افزونه ی پیشرفته و بسیار کاربردی که طراحان در قالب های وردپرسی خودشان استفاده می کنند دموی آنلاین قالب نام دارد.

بعضی از سایتها برای عمل دموی قالب وردپرس خودشون یک دکمه برای قالبشان قرار می دهند که تا بازدیدکنندگان هنگام بازدید از آن سایت پیشنمایش قالب شما را ببینند اما بعضی ها نمی توانند از این افزونه استفاده کنند به همین دلیل شکل آن را بین مطالبشان قرار می دهند.

اگر شما می خواهید که بازدیدکنندگانی که از سایت و مطالب تان دیدن می کنند با دموی آنلاین یا همان پیش نمایش قالب وردپرسی می توانند به راحتی به از دموی سایر قالب ها استفاده کنند کاربران عزیز توجه کنید اگر شما هم  می خواهید کسانی که از سایت شما دیدن می کنند پیشنمایش قالب تان را ببینند برای ایجاد آن می توانید مانند شکل زیر عمل کنید:

افزونه پیش نمایش وردپرس

بهتر است بدانید نحوه نصب این افزونه وردپرس همانند نصب کردن افزونه دیگر می باشدکه باید بعد از اینکه آن را نصب کردید فعالش نمایید در این هنگام به زیر منوی تنظیمات وردپرس شما گزینه ای به نام WordPress Theme Demo Bar اضافه می شود. البته این افزونه دارای کنترل پنل فوق العاده قدرتمند هست که به راحتی می توانید این پلاگین را کنترل کنید. و توجه داشته باشید که گزینه ای که به قسمت ویرایشگر اضافه می شود از آن برای نمایش دادن قالب دموی همان پست موردنظرتان می توانید استفاده کنید.

 

منبع: آپ تم  مرجع: افزونه وردپرس رایگان | قالب وردپرس هاستینگ

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (امتیاز اول را شما ثبت کنید.) | به راستی!! در کانال تلگرامی آپ تم عضو شوید، ( آموزش وردپرس ، تخفیفات و بروز رسانی ها )
Loading...

باکس دانلود

دانلود افزونه
  • کاربران گرامی از ارسال دیدگاه جهت پشتیبانی محصولات ویژه ( خریداری شده) خود داری کنید برای این امر از قسمت پشتیبانی اقدام کنید.
  • لطفا از تایپ فینگلیش پرهیز کنید در غیر این صورت دیدگاه شما برسی نخواهد شد.
  • لطفا هدفتان از ارسال دیدگاه بک لینک نباشد.

یكی از عوامل مهم توسعه تجارت الكترونیكی، ایجاد اعتماد و اطمینان در میان كاربران خدمات الكترونیكی می باشد که آپ تم توانسته با رعایت شرایط و قوانین در راستای ارائه خدمات الکترونیکی مجوز های نهاد و ارگان ها ذیصلاح را اخذ نماید تا کاربران با خیالی راحت از خدمات وردپرسی ما استفاده کنند.