قدرت بک لینک و دریافت بک لینک با کیفیت

قدرت بک لینک و دریافت بک لینک با کیفیت

همه ما که با وردپرس سر و کار داریم و در زمینه سئو و بهینه سازی وردپرس دارای اطلاعاتی هستیم و در این زمینه در حال فعالیت هستیم می دانیم که سئو کلاه سیاه مشکلات زیادی را به وجود می آورد ولی امروزه گوگل با کمک الگوریتم و تکنیک های خود توانسته بسیاری از این مشکلات را حل و فصل کند.
سئو کلاه سیاه ممکن است برای یک دوره کوتاه مدت پاسخگوی مثبتی بر روی،سایت داشته باشد ولی بدترین بخش آن مشکلاتی است که بعد از انجام آن با آنها مواجه می شوید، همین که امکان ساخت بک لینک با کیفیت را برای وردپرس و سایت های دیگر غیرممکن می کند از جمله بزرگترین مشکل آن است البته این مشکل به مرور زمان و با گذشت چندین سال توسط الگوریتم های گوگل برطرف خواهد شد.

بک لینک های با کیفیت در وردپرس

راه های مختلفی برای استفاده از لینک ها در بهبود سئو وجود دارد.که بهتر است در این مقاله مواردی را با یکدیگر بررسی کنیم.
لینک های داخلی در یک سایت کاربران را به صفحات مختلف هدایت و متصل می کند و همین امر موجب ماندگاری بیشتر در سایت و استفاده از مطالب بیشتری میشود. لینک های خارجی کاربران را به سایت های مختلف ولی مرتبط هدایت می کند.
حالا در اینجا چرا کاربران را با لینک های خارجی به سایت های دیگر منتقل می کنیم؟
در پاسخ باید بگوییم که با این کار کاربران خود را به منبع اصلی مطالب و اطلاعات می کشانیم و همین مورد موجب اعتبار سایت شما خواهد شد.
به نظر شما کدام یک از این لینک ها برای سایت بک لینک می سازد؟
لینک هایی وجود دارد که در نهایت به سایت شما می رسند در حالی که از نظر ظاهری در سایت شما چیزی دیده نمی شود این گونه لینک ها همان لینک های خارجی هستند که با کمک آنها می توان بک لینک های با کیفیت در وردپرس ایجاد کرد.
لینک های داخلی و خارجی هر دو دارای اهمیت خاصی هستند و در بهینه سازی و قدرت سایت شما تاثیر گذار است ولی باید بدانید که بک لینک ها مهم تر می باشند و در موتورهای جستجو نمایش داده می شود و همین موجب اعتبار سایت شده و ترافیک سایت را افزایش می دهد.

مزایای بک لینک ها

  1. واقعی بودن
  2. مرتبط بودن با لینک ها
  3. دارای نتایج بسیار مطلوب
  4. افزایش ترافیک سایت
  5. نمایش منابع معتبر

مورد آخر برای امور تجاری و برند سازی بسیار مهم است چرا که با همین بک لینک ها می توانید اعتبار خوبی را به دست آورید.
موارد دست یافتن به بک لینک های با کیفیت.
۱_ نوشتن محتوای قابل اجرا در سایت
نوشتن و داشتن محتوای خوب و مناسب در سایت ضروری است و اگر چنین محتوایی را به صورت رایگان در اختیار آنها قرار دهید و سعی کنید در محتوای خود نیاز کاربر را به طور کامل رفع کنید حتما رضایت او را جلب خواهید کرد. محتوا سایتی که قابل اجرا باشد و اگر حالت راهنمای مرحله به مرحله داشته باشد بسیار مفید خواهد بود و می تواند در گرفتن بک لینک ها در وردپرس یک اقدام اساسی باشد.
۲_ نوشتن محتوای مهمان
این مورد تفاوتی با نوشتن محتوا در سایت ندارد فقط تنها تمایز آن این است که توسط شخص دهید نوشته شده و با دستورالعمل های خاص در سایت قرار می گیرد. به عبارت دیگر شما می توانید محتوا را در مکان های دیگر منتشر کرده و تنها در بخش بیوگرافی لینک مربوط به سایت و یا مطلب خود را بگذارید.
۳_ نوشتن محتوا در شبکه های اجتماعی
بهترین مکان برای شناساندن محتوا خود استفاده از آن در شبکه های اجتماعی است البته سایت های اجتماعی مانند linkdin نیز در این زمینه موثر هستند.
۴_ ایجاد آموزش
از روش های دیگر تولید بک لینک های با کیفیت برای ایجاد محتوای مفید آموزشی است که می توان آن را به محتوای معمولی خود لینک کنید.
۵_ نوشتن مطالعات موردی
نوشتن خلاصه ای از موارد آماری و انتشار آن در سایت می تواند موجب همین مطالعه موردی شود پس قبل از نوشتن محتوا ابتدا در مورد شواهد آماری آن جستجو ای داشته باشید چرا که این مورد بسیار با اهمیت است.
۶_ نمایش لوگو تجاری وب سایت های دیگر
این گزینه نیز باعث گرفتن  بک لینک های با کیفیت در سایت می شود شما با قرار دادن لوگو و برند تجاری سایت های دیگر در سایت خود می توانید از آنها نیز درخواست کنید تا لوگو تجاری شما را در سایت خود قرار دهند.
۷_ ارائه نظرات دیگران
برای وبمستران این موضوع جالب نیست ولی قرار دادن نظر مشتریان در سایت به نفع سایت شماست.
۸_ قرار دادن لینک محتوا در شبکه های اجتماعی
محتوای خود را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید سپس مطالب جانبی و لینک سایت خود را در شبکه های اجتماعی قرار دهید تا کاربران این فضاهای مجازی به سایت شما دسترسی داشته باشند.
۹_ تعویض آواتار
اگر شما به سایت گراواتار متصل شوید می توانید آواتار مختص خود را در سایت نمایش دهید با این حرکت می توانید بک لینک دریافت کنید فقط باید هر چند وقت یکبار آن را عوض کنید.
۱۰_ قرار دادن نمونه کارها
می توانید نمونه کارهای خود را در سایتی مانند dribble قرار دهید و بک لینک جمع آوری کنید .

 

سخن پایانی

اگر شما بتوانید از ده روش بالا استفاده کنید و برای آنها زمان بگذارید حتما موفق خواهید شد و علاوه بر گرفتن بک لینک های با کیفیت بلکه برند و سایت خود را نیز مشهور کرده و برای همه شناخته شده خواهد بود و اکثر کاربران شما را خواهند شناخت.

با تشکر از همراهی شما – شادباشید.

 

منبع: آپ تم  مرجع: آموزش وردپرس | قالب وردپرس وبلاگی

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (امتیاز اول را شما ثبت کنید.) | به راستی!! در صفحه اینستاگرام آپ تم عضو شوید، ( آموزش وردپرس ، تخفیفات و بروز رسانی ها )
Loading...
مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *