جستجو کردن
Close this search box.

فهرست مطالب

انتقال به صفحه ی خاص در وردپرس

انتقال کاربران به صفحه ای دلخواه پس از عضویت در سایت

با سلام و عرض ادب ، امروز ودر این مطلب قصد داریم تا به آموزش انتقال کاربران به صفحه ای دلخواه پس از عضویت در سایت وردپرسی بپردازیم یعنی با استفاده از این امکان وقتی کاربران در سایت ثبت نام کردند در آن لحظه به صفحه ای که مد نظر است انتقال یابند.در اصل برای هر وبسایتی این امر بسیار مهم به نظر می رسد تا مشخص کنند وقتی کاربران در سایت نام نویسی می کنند بعد از پایان به کدام صفحه هدایت شوند در برخی از مواقع برخی از سایت ها قصد دارند به صفحه اصلی و برخی به برگه های دیگری که مد نظر آنهاست هدایت شوند.

همان طور که میدانید به صورت پیشفرض در وردپرس و قتی کاربری ثبت نام می کند به بخش ورود وردپرس هدایت می شوند که کمی ناخشایند و به نظر می رسد و واقعا این کار هم حرفه ای نیست همچنین خود کاربران هم راضی نیستند بعد از نام نویسی در سایت به بخش ورد به پیشخوان منتقل شوند و برای مدیران سایت هم از نظر امنیتی مهم به نظر می رسد پس باید مسیر هدایت عوض شود.

خب در ای مطلب کنار شما هستیم تا به شما آموزش دهیم که چگونه این مسیر را خود به سلیقه انتخاب تا کاربران پس از ثبت نام به صفحه ی تعیین شده انتقال داده شوند.برا این کارا ز یک قطعه کد php کمک خواهیم گرفت یعنی شما با قرار دادن این دستور در فایل function.php قالب وردپرس و مشخص کردن مسیر هدایت به نتیجه خواهید رسید.

کد به شرح زیر است:


function __my_registration_redirect(){
return home_url( ‘https://www.uptheme.ir’ );
}
add_filter( ‘registration_redirect’, ‘__my_registration_redirect’ );

به کد بالا توجه کنید می بینید آدرسی https://www.uptheme.ir وجود دارد یعنی مشخص کردیم کاربران پس از ثبت نام در سایت به این آدرس هدایت شوند که شما می توانید این آدرس را به هر قسمتی از سایت که مد نظرتان است تغییر دهید.

توجه کنید که قبل از هر کاری سعی کنید یک پشتیبان از قالب وردپرس و وب سایت خود بگیرید تا در صورت بروز هر نوع مشکلی بتوانید سایت را به حالت اولیه برگردانید.

به پایان این آموزش و هک وردپرس رسیدیم امید واریم مورد استفاده شما واقع قرارگرفته باشد.

 

 

منبع: آپ تم  مرجع: آموزش وردپرس | قالب وردپرس فروشگاهی | قالب وردپرس تفریحی | قالب وردرپس گرافیکی

اولین نفری باش که به این مقاله امتیاز میدی 🙂
اشتراک
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات
0
نظر خود را به اشتراک بگذاریدx
عضو شوید و همه محصولات را رایگان دانلود کنید!!!