آموزش اجرای دستورات SQL با افزونه HLC_sql_window

اجرای دستورات SQL با افزونه

با سلام ، در سری آموزش و ارائه افزونه های کاربردی وردپرس امروز و در این مطلب قصد داریم به نحوه اجرای دستورات SQL با استفاده از افزونه HLC_sql_window پردازیم شما با کمک این پلاگین قدرتمند و حرفه ای خواهید توانست به سورت مستقیم تمامی دستورات  sql را در سایت اجرا کنید که کار آن بسیار ساده و بی دردسر می باشد همچنین این کار بسیار جذاب و کاربردی به نظر می رسد و برای هین دلیل تصمیم گرفتیم مطلبی با چنین عنوانی تدارک ببینیم و شما را با آن آشنا کنیم با ما همرا باشید …

خب نکته ای که باید ذکر کنم از این افزونه اجرای دستورا sql در وردپرس فقط مدیران یک سایت خواهند توانست استفاده کنند یعنی سایر کاربران برای کار با آن محدود خواهند بود و نخواهند توانست دسترسی داشته باشند. این کار هم در نوع خود قابل توجه می باشد.

افزونه حرفه ای HLC_sql_window دارای کاربردی راحت و آسان است به طوی که شما بعد از دریافت و نصب آن خواهید دید بخشی یا صفحای در کنترل پنل باز و شما قادر هستید در /ان دستورات را اجرا نمایید.

خب شما کابران گرامی می توانید این پلاگین را از انتهای همین مطلب دریافت و روی وردپرس خود نصب کنید چنانچه با نصب افزونه وردپرس مشکل دارید می توانید مطالعه کنید.بعد از نصب باید آن را فعال سازی کنید از بخشی که در پیشخوان اضافه شده می توانید دستورات وردپرسی را به سادگی اجرا کنید.

خب به پایان این آموزش و ارائه افزونه HLC_sql_window رسیدیم امید واریم مورد استفاده شما کابران گرامی سایت آپ تم قرار گرفته باشد.

 

 

 

منبع: آپ تم  مرجع: افزونه وردپرس | قالب وردپرس گرافیکی | قالب وردپرس چند منظوره | قالب وردپرس هاستینگ

 

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (امتیاز اول را شما ثبت کنید.) | به راستی!! در صفحه اینستاگرام آپ تم عضو شوید، ( آموزش وردپرس ، تخفیفات و بروز رسانی ها )
Loading...
مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *