کد نمایش آخرین مطالب در وردپرس

نمایش اخرین مطالب در سایت

کد نمایش آخرین مطالب یک دسته خاص در وردپرس ،  نمایش آخرین مطالب دسته ای خاص ، نمایش مطالب دسته خاص وردپرس این خواسته های برخی از کاربران و وبمستران هست که قصد دارند این امکان را در سایت خود به نمایش بگذارند تا دسترسی کاربران خود را به آخرین نوشته ها را آسان کنند و هم یک جلوه زیبا به سایت خود ببخشند با ما همراه باشید تا آموزش نمایش آخرین مطالب در وردپرس را به همراه تصویر پیشخوان و یا بدون ان را ارائه کنیم.لازم به ذکر است وجود چنین امکانی در هر سایتی از ضرورت هاست.

همان طور که میدانید برای این کار چند روش وجود دارد یا با افزونه وردپرس و یا با کد های php حال ما این امکان را در این مطلب با کد انجام می دهیم اگر شما دوست دارید از افزونه استفاده کنید از طریق لینک های ابتدایی مطلی می توانید مراجعه کنید.

خب برای نمایش جدیدترین و آخرین مطالب وردپرس به همراه تصویر شاخص و یا بدون آن باید کار های گفته شده را به دقت انجام دهید.اگر قالب وردپرس سایت شما از تصویر شاخص پشتیبانی میکنه که هیچ اگر نه باید ابتدا کد زیر را به فایل Functions,php پوسته اضافه کنید.این کار را می توانید از هاست و یا مسیر پیشخوان » نمایش » ویرایشگر انجام دهید.


dd_theme_support('post-thumbnails');
if ( function_exists('add_theme_support') ) {add_theme_support('post-thumbnails');}

 

حال نوبت به نمایش آخرین مطالب سایت است برای این کار جایی را تعیین کنید که دوست داید در آنجا نمایش داده شود بعد کد زیر را در آن قسمت قرار دهید.


<ul>
<?php
global $post;
$myposts = get_posts(array('numberposts' => 5, 'offset' => 0,'post_status'=>'publish'));
foreach($myposts as $post) :
setup_postdata($post);
?>
<li>
<?php
if(has_post_thumbnail()) {
echo '<a href="'.get_permalink().'">';
echo get_the_post_thumbnail($post->ID, array(50,50) );
echo '</a>';
} ?>
<h2><a href="<?php the_permalink(); ?>">
<?php the_title(); ?></a></h2>
</li>
<?php endforeach; ?>
<?php wp_reset_query(); ?>
</ul>

حال ذخیره سازی کنید و نتیجه کار را ببینید.نکته ای که در این کد باقی ست که باید گفته شود این است در داخل کد تصویر شاخص با سایز ۵۰*۵۰ تعریف شده که می توانید آن را به هر سایزی که دوست دارید تغییر بدید همچنین در این کد عددی با رقم ۵ نشان داده شده این به معنی تعداد مطالب جهت نمایش هست این عدد را هم می توانید تغییر دهید.به همین راحتی.

پایان آموزش هک وردپرس نمایش آخرین و جدیدترین نوشته در سایت به وسیله کد.

در این رابطه بخوانید:

کد مطالب تصادفی وردپرس

افزونه نمایش آخرین مطالب دسته ای خاص

افزونه نمایش آخرین مطالب سایت با تصویر شاخص

 

منبع: آپتم  مرجع: آموزش وردپرس

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (امتیاز اول را شما ثبت کنید.) | به راستی!! در صفحه اینستاگرام آپ تم عضو شوید، ( آموزش وردپرس ، تخفیفات و بروز رسانی ها )
Loading...
مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *