آپ تم مرجع ارائه خرید قالب وردپرس فروشگاهی | شرکتی | تجاری | خبری و... , افزونه وردپرس , آموزش وردپرس
همیشه کیفیت محصول + پشتیبانی حرفه ای + جلب رضایت مشتریان اولویت های ماست

خانه / آموزش وردپرس / آموزش های وردپرس / آموزش بهینه سازی قالب وردپرس بخش پنجم
تخفیف نوروزی آپ تم
آموزش بهینه سازی قالب وردپرس 5

آموزش بهینه سازی قالب وردپرس بخش پنجم

اطلاعات

کانال تلگرامی: تخفیفات ، جدیدترین اخبار وردپرس،آموزش وردپرس،اطلاع رسانی بروزرسانی ها فقط در کانال تلگرامی آپ تم جهت عضویت کلیک کنید.

دسته بندی: آموزش های وردپرس, آموزش وردپرس, سئو و بهینه سازی سایت

برچسب ها:

با سلام و عرض ادب خدمت شما کاربران گرامی ، اگر مطالب ما را دنبال کرده باشید در چهار پست به بهینه سازی قالب وردپرس پرداختیم که ادامه آن را در این مطلب و مطلب بعدی به پایان خواهیم رساند تا به راحتی با استفاده از این آموزش وردپرس و سئو پوسته ورپرسی بتوانید یک سایت حرفه ای و بهینه داشته باشید و به کسب کار خود رونق بخشید با ما همراه باشید …

و اما در ادامه بخش چهارم در این مطلب به ۲ مورد دیگر از ۱۰ مورد خواهیم پرداخت و شما می توانید با استفاده از این موارد قالب خود رابهینه سازی کنید.

۷. نحوه ی نمایش دادن محتوا فقط به مشترکان rss

همان طور که از عنوان این مورد مشخص است قصد داریم محتوا را فقط به مشترکان rss نمایش دهیم،خب کابران گرامی اگر دوست دارید تا بازدید کنندگان سایت وردپرسی خود را افزایش دهید تا بتوانید محصولات زیاد و … را به فروش برسانید و به کسب کار خود رونق بخشید باید مشترکان فید سایت شما افزایش یابد با این کار آن ها مشترک وبسایت شما خواهند شد.

برای این کار باید از یک شورت کد جدید استفاده کنیم که کار این shortcode به گونه است که محتوا را از کاربران سایت مخفی و به کاربران مشترک نمایش می دهد با این کار کابران و بازدیید کنندگان مجبور هستند تا مشترک فید سایت شما شوند.شما برای انجام این کار ی توانید از کد زیر استفاده کنید.


add_shortcode(‘feedonly’, ‘uptheme_feedonly’);
function uptheme_feedonly($atts, $content = null) {
if(is_feed()) return ‘

‘ . $content . ‘

‘;
else return;
}

۸. امکان نمایش محتویات وبسایت به کاربران لاگین شده

در مورد هشتم از بهینه سازی قالب وردپرس می پردازیم به نمایش محتوا به کابران لاگین شده در سایت.امروزه در سایت های زیادی دیده ی شود که برخی از مطالب مهم سایت فقط برای اعضای سایت نمایش داده می شود و کاربران میهمان قادر به دیدن این محتوا نیستند که این کار هم برای برخی از زمینه کاری ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است اگر دویت دارید چنین امکانی را به وبسایت خود اضافه کنید با ما هراه باشید…

برای این کار همانند مورد ۷ بایداز یک شورتکد استفاده کنیم این shortcode محتویان سایت را به کابران وارد شده نمایش نخواهد داد و برای دیدن محتوا باید در سایت عضو شوند و پیامی که به کابران وارد نشده نمایش می دهد ( لطفا برای مشاهده محتوا وارد سایت شوید ) می باشد.

برای این کار و اضافه کردن این امکان از کد زیر راستفاده کنید.


add_shortcode(‘loggedin’, ‘uptheme_loggedin’);
function uptheme_loggedin($atts, $content = null) {
if(is_user_logged_in()) return ‘

‘ . $content . ‘

‘;
else return ‘لطفا برای مشاهده محتوا وارد سایت شوید’;
}

به پایان آموزش سئو و بهینه سازی قالب وردپرس و بخش پنجم رسیدیم امید واریم مورد استفاده شما واقع قرار گرفته باشد.

در این رابطه بخوانید:

آموزش بهینه سازی قالب وردپرس بخش چهارم

 

منبع: آپ تم  مرجع: آموزش وردپرس | قالب وردپرس فروشگاهی | قالب وردپرس تجاری | قالب وردپرس شرکتی

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (امتیاز اول را شما ثبت کنید.) | به راستی!! در کانال تلگرامی آپ تم عضو شوید، ( آموزش وردپرس ، تخفیفات و بروز رسانی ها )
Loading...

باکس دانلود

  • کاربران گرامی از ارسال دیدگاه جهت پشتیبانی محصولات ویژه ( خریداری شده) خود داری کنید برای این امر از قسمت پشتیبانی اقدام کنید.
  • لطفا از تایپ فینگلیش پرهیز کنید در غیر این صورت دیدگاه شما برسی نخواهد شد.
  • لطفا هدفتان از ارسال دیدگاه بک لینک نباشد.

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد

    یكی از عوامل مهم توسعه تجارت الكترونیكی، ایجاد اعتماد و اطمینان در میان كاربران خدمات الكترونیكی می باشد که آپ تم توانسته با رعایت شرایط و قوانین در راستای ارائه خدمات الکترونیکی مجوز های نهاد و ارگان ها ذیصلاح را اخذ نماید تا کاربران با خیالی راحت از خدمات وردپرسی ما استفاده کنند.


    تخفیف نوروزی آپ تم 99 درصد