آپ تم مرجع ارائه خرید قالب وردپرس فروشگاهی | شرکتی | تجاری | خبری و... , افزونه وردپرس , آموزش وردپرس
همیشه کیفیت محصول + پشتیبانی حرفه ای + جلب رضایت مشتریان اولویت های ماست

خانه / آموزش وردپرس / آموزش های وردپرس / آموزش بهینه سازی قالب وردپرس بخش ششم
بهینه سازی قالب وردپرس 7

آموزش بهینه سازی قالب وردپرس بخش ششم

اطلاعات

کانال تلگرامی: تخفیفات ، جدیدترین اخبار وردپرس،آموزش وردپرس،اطلاع رسانی بروزرسانی ها فقط در کانال تلگرامی آپ تم جهت عضویت کلیک کنید.

دسته بندی: آموزش های وردپرس, آموزش وردپرس, سئو و بهینه سازی سایت

برچسب ها:

با سلام و عرض ادب ، در ادامه سری آموزش های وردپرس و بهینه سازی قالب وردپرس امروز و در این مطلب که بخش آخر می باشد به دو مورد دیگر خواهیم پرداخت تا با استفاده از این آموزش بتوانید بهینه سازی قالب خود را به بهترین نحو انجام دهید و یک وبسایت وردپرسی سئو شده داشته باشید.

اگر درجریان باشید ما این آموزش سئو پوسته وردپرسی را در ۵ جلسه قبل و به همراه این جلسه که آخرین جلسه می باشد پرداختیم و با دو مورد دیگر یعنی ۹ و ۱۰ می پردازیم با ما همراه باشید…

۹. امکان تغییر لوگو صفحه ورود به لوگو وبسایت

در مورد نهم قرار است تا لوگو صفحه ورود را به لوگو ی وبسایت خود تغییر دهید زیرا لگوی پیشفرض صفحه ورود تصویر وردپرس می باشد که بسیار جالب به نظر نمی رسد.منظور از صفحه ورود همان صفحه ی ورود به پیشخوان وردپرس و پنل کاربری می باشد برای تغییر کار سختی نخواهید داشت کافیست طبق گفته های ما عمل کنید تا به نتیجه برسید.

برا این کار باید از هوک login_head استفاده کرد لازم به ذکر است که تمامی توابع که در صفحه ورود و در بخش  head قرار گرفته اند به این هوک وصل هستند و همچنین باید گفت این کد همانند کد زیر می باشد و شما با استفاده از کد زیر و تغییر عکس مورد نظر از داخل کد می توانید تصویر لوگوی سایت خود را قرار دهید.


add_action(‘login_head’, ‘uptheme_custom_login’);
function uptheme_custom_login() {
echo ‘
h1 a {background-image:url(‘. get_stylesheet_directory_uri() . ‘/images/login-logo.png’ . ‘) !important; margin-bottom: 10px;
padding: 20px;}
‘;
}

خب شما با استفاده از کد بالا قادر هستید تصویر ورود را به تصویر مورد نظرو یا تصویر لوگوی اصلی وبسایت خود تغییر دهید تنها نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که تصویر باید در پوشته قالب وردپرس قرار داده شود/images/login-logo.png را به محل قرار گیری تصویر مورد نظر تغییر کند.

۱۰. حذف نوار عنوان وردپرس و نمایش فقط برای مدیران سایت

در مورد انتهایی و آخر قصد داریم به نحوه حذف نوار مدیریت وردپرس و نمایش دادن فقط به مدیران سایت را برسی کنیم و به آن بپردازیم وجود نوار و نمایش انبه کاربران عادی از نظر امنیت سایت بسیار هائز اهمیت است بنابر این بهتر است این امکان را برای اعضای عادی و کابران معمولی حذف شود و فقط برای مدیران نمایش داده شود.برای حذف این امکان و نمایش فقط برای مدیران سایت از کد زیر استفاده کنید.


add_action(‘after_setup_theme’, ‘uptheme_remove_admin_bar’);
function uptheme_remove_admin_bar() {
if (!current_user_can(‘administrator’) && !is_admin()) {
show_admin_bar(false);
}
}

به پایان آموزش وردپرس و بهینه سازی قالب وردپرس بخش ششم و ۱۰ مورد رسیدیم امید واریممورد استفاده شما واقع قرار گرفته باشد.

در این رابطه بخوانید:

آموزش بهینه سازی قالب وردپرس بخش پنجم

 

منبع: آپتم  مرجع: آموزش وردپرس | قالب وردپرس خبری | قالب وردپرس مجله خبری | قالب وردپرس چند منظوره

 

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (امتیاز اول را شما ثبت کنید.) | به راستی!! در صفحه اینستاگرام آپ تم عضو شوید، ( آموزش وردپرس ، تخفیفات و بروز رسانی ها )
Loading...

باکس دانلود

  • کاربران گرامی از ارسال دیدگاه جهت پشتیبانی محصولات ویژه ( خریداری شده) خود داری کنید برای این امر از قسمت پشتیبانی اقدام کنید.
  • لطفا از تایپ فینگلیش پرهیز کنید در غیر این صورت دیدگاه شما برسی نخواهد شد.
  • لطفا هدفتان از ارسال دیدگاه بک لینک نباشد.

یكی از عوامل مهم توسعه تجارت الكترونیكی، ایجاد اعتماد و اطمینان در میان كاربران خدمات الكترونیكی می باشد که آپ تم توانسته با رعایت شرایط و قوانین در راستای ارائه خدمات الکترونیکی مجوز های نهاد و ارگان ها ذیصلاح را اخذ نماید تا کاربران با خیالی راحت از خدمات وردپرسی ما استفاده کنند.


x بستن این بنر