فهرست مطالب

Attachment چیست ؟ اتچمنت چیست ؟

Attachment چیست ؟

اینکه Attachment چیست یا اتچمنت چیست ؟ شاید سوال خیلی از شما باشد که در وردپرس این کلمه به چه معنا است و در کجا کاربرد دارد، اصطلاح Attachment یعنی چه یا  ضمیمه کردن چیست ؟ به فایل هایی گفته می شود که از صفحه ویرایش پست ها بارگذاری می شود. زمانی که یک فایل از صفحه ویرایش پست در وردپرس توسط دکمه ی Add Media یا همان افزودن پرونده چندرسانه ای بارگذاری می شود، به صورت اتوماتیک به همان پست ضمیمه می شود. در ادامه بهتر با معنی attachment چیه آشنا میشید، با ما همراه باشید.

معنی attachment چیه ؟ فایل هایی که به صورت مستقیم درMedia Library یا همان کتابخانه ی چندرسانه ای بارگذاری می شوند لزوماً به یک صفحه یا یک پست ضمیمه نشده اند. یک ضمیمه می تواند هر فایلی باشد که بتوان آن را از طریق قسمت افزودن پرونده چندرسانه ای بارگذاری کرد.
توسعه دهندگان قالب ها می توانند از ضمیمه ها استفاده کنند و از طریق Template Tag ها و Conditional Template Tag ها ظاهر پست ها را تغییر دهند.

 

یک مثال برای درک بهتر Attachment چیست ؟ : یک نمونه ساده از استفاده ی توسعه دهندگان در این زمینه، می توان به عکس پست ها اشاره کرد.این عکس ها را می توان به صورت پیش فرض تنظیم کرد،یک دسته بندی عکس یا یک عکس جدید برای هر پست.(که می تواند یک ضمیمه برای آن پست باشد که به شکل متفاوتی نمایش داده شده است و قالب وب سایت وردپرس به طریقی تنظیم شده که آن را نشان دهد) پنل کتابخانه ی چندرسانه ای می تواند بعد از اینکه چند رسانه را در کتابخانه ی چندرسانه ای بارگذاری کرد، آن را به یک پست خاص ضمیمه کند.

 

یک چند رسانه ای وقتی در پستی بارگذاری می شود یا در پستی به آن اشاره می شود به صورت اتوماتیک به ضمیمه تبدیل می شود.وقتی پست ها از وبسایت حذف می شوند ضمیمه ها می توانند از پست ها جدا شوند. پست ها نیز جداگانه می توانند با یک پست دیگر ادغام شوند.فایل چند رسانه ای هم می تواند همزمان به چند پست ضمیمه شود و در صورت نیاز می تواند از همه ی پست ها جدا شود. امیدواریم الآن دیگه در مورد مفاهیمی مثل  اتچمنت چیست یا ضمیمه کردن چیست ابهامی برایتان وجود نداشته باشد.

5/5 - (1 امتیاز)
اشتراک
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات
0
نظر خود را به اشتراک بگذاریدx

میتوانید در پلتفرم های زیر با ما ارتباط بر قرار کنید

0938-968-1487

در شبکه های زیر به شماره بالا پیام دهید

ما همیشه در اینجا آنلاین هستیم

میتوانید در اینجا سوالات خودتان را ارسال بفرمایید تا در کمترین زمان ممکن به شما پاسخ دهیم

نکته : بهتر است برای پشتیبانی محصولات از طریق تیکت اقدام کنید مگر در مواقع ضروری.

نکته : تماس تصویری فقط در پیام رسان های داخلی امکان پذیر است.

عضو شوید و همه محصولات را رایگان دانلود کنید!!!