آپ تم مرجع ارائه خرید قالب وردپرس فروشگاهی | شرکتی | تجاری | خبری و... , افزونه وردپرس , آموزش وردپرس
همیشه کیفیت محصول + پشتیبانی حرفه ای + جلب رضایت مشتریان اولویت های ماست

Attachment چیست ؟

اطلاعات

کانال تلگرامی: تخفیفات ، جدیدترین اخبار وردپرس،آموزش وردپرس،اطلاع رسانی بروزرسانی ها فقط در کانال تلگرامی آپ تم جهت عضویت کلیک کنید.

دسته بندی: آموزش های وردپرس, آموزش وردپرس

برچسب ها:

اینکه Attachment چیست ؟ شاید سوال خیلی از شما باشد که در وردپرس این کلمه به چه معنا است و در کجا کاربرد دارد، اصطلاح Attachment یاضمیمه به فایل هایی گفته می شود که از صفحه ویرایش پست ها بارگذاری می شود.زمانی که یک فایل از صفحه ویرایش پست در وردپرس توسط دکمه ی Add Media یا همان افزودن پرونده چندرسانه ای بارگذاری می شود، به صورت اتوماتیک به همان پست ضمیمه می شود.

فایل هایی که به صورت مستقیم درMedia Library یا همان کتابخانه ی چندرسانه ای بارگذاری می شوند لزوماً به یک صفحه یا یک پست ضمیمه نشده اند. یک ضمیمه می تواند هر فایلی باشد که بتوان آن را از طریق قسمت افزودن پرونده چندرسانه ای بارگذاری کرد.
توسعه دهندگان قالب ها می توانند از ضمیمه ها استفاده کنند و از طریق Template Tag ها و Conditional Template Tag ها ظاهر پست ها را تغییر دهند.

 

یک مثال برای درک بهتر Attachment چیست ؟ : یک نمونه ساده از استفاده ی توسعه دهندگان در این زمینه، می توان به عکس پست ها اشاره کرد.این عکس ها را می توان به صورت پیش فرض تنظیم کرد،یک دسته بندی عکس یا یک عکس جدید برای هر پست.(که می تواند یک ضمیمه برای آن پست باشد که به شکل متفاوتی نمایش داده شده است و قالب وب سایت وردپرس به طریقی تنظیم شده که آن را نشان دهد) پنل کتابخانه ی چندرسانه ای می تواند بعد از اینکه چند رسانه را در کتابخانه ی چندرسانه ای بارگذاری کرد، آن را به یک پست خاص ضمیمه کند.

 

یک چند رسانه ای وقتی در پستی بارگذاری می شود یا در پستی به آن اشاره می شود به صورت اتوماتیک به ضمیمه تبدیل می شود.وقتی پست ها از وبسایت حذف می شوند ضمیمه ها می توانند از پست ها جدا شوند. پست ها نیز جداگانه می توانند با یک پست دیگر ادغام شوند.فایل چند رسانه ای هم می تواند همزمان به چند پست ضمیمه شود و در صورت نیاز می تواند از همه ی پست ها جدا شود.

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (1 رای - میانگین: 5٫00 از 5) | به راستی!! در صفحه اینستاگرام آپ تم عضو شوید، ( آموزش وردپرس ، تخفیفات و بروز رسانی ها )
Loading...

باکس دانلود

درباره ی حسن مافی

  • کاربران گرامی از ارسال دیدگاه جهت پشتیبانی محصولات ویژه ( خریداری شده) خود داری کنید برای این امر از قسمت پشتیبانی اقدام کنید.
  • لطفا از تایپ فینگلیش پرهیز کنید در غیر این صورت دیدگاه شما برسی نخواهد شد.
  • لطفا هدفتان از ارسال دیدگاه بک لینک نباشد.

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد

    یكی از عوامل مهم توسعه تجارت الكترونیكی، ایجاد اعتماد و اطمینان در میان كاربران خدمات الكترونیكی می باشد که آپ تم توانسته با رعایت شرایط و قوانین در راستای ارائه خدمات الکترونیکی مجوز های نهاد و ارگان ها ذیصلاح را اخذ نماید تا کاربران با خیالی راحت از خدمات وردپرسی ما استفاده کنند.


    x بستن این بنر