bbPress چیست؟

نرم افزاری رایگان و Open Source جهت ایجاد انجمن در وردپرس است.این افزونه را می توان در وبسایت هایی که با وردپرس ایجاد شده اند اضافه کرد.برخلاف دیگر نرم افزار های قدیمی انجمن،این نرم افزار سنگین نیست و از منابع زیادی استفاده نمی کند.این یعنی با نصب این افزونه می توانید بدون اینکه سادگی و انعطاف پذیری وردپرس را از دست دهید یک انجمن به وبسایت اضافه کنید .این افزونه از قابلیت ایجاد تالار نیز برخوردار است.دارای قالب های قابل تنظیم است و از پشتیبانی خوبی برای جلوگیری از ورود Spam برخوردار است. در ادامه با موضوع bbpress چیست ؟ چه کاربردی دارد همراه  آپ تم باشید.

Advertisements

دلایل ایجاد bbpress چیست ؟

bbPress به این دلیل ایجاد شد که miniBB برای وبسایت هایی که از انجمن پشتیبانی می کردند بسیار سنگین بود. در سال ۲۰۰۴ تیم وردپرس تصمیم گرفت تا کد جدیدی برای انجمن های وردپرس بنویسد.برای اولین بار در WordPress.org منتشر شد و پس از آن نیز محبوبیت بسیاری پیدا کرد. امروزه از آن به عنوان افزونه استفاده می شود.

به دلیل اینکه bbPress یک افزونه است، به راحتی می توان از طریق آدرس وبسایت هایی که با وردپرس ایجاد شده اند یک انجمن اضافه کرد.این افزونه با بسیاری از قالب های استاندارد وردپرس سازگار است.محبوب ترین نرم افزار های Open Source معمولاً منابع زیادی می طلبند و نصب آنها روی وبسایت هایی که با وردپرس ایجاد شده اند آسان نیست و از سازگاری خوبی برخوردار نیستند. اما bbPress این مشکل را برطرف کرده است.بسیار سبک است و به راحتی با قالب های وردپرس سازگار است.توسط تیم وردپرس ایجاد شده است و از همان سیاست های وردپرس استفاده می کند، سبک و کم حجم .بسیار توسعه پذیر و انعطاف پذیر است و از انجمن های سفارشی شده پشتیبانی می کند.از پشتیبانی بسیار خوبی برخوردار است چرا که با افرادی کار می کنند که تمایل به همکاری در زمینه ی رفع مشکلات و ایرادات این افزونه را دارند.

امیدواریم مفهوم bbpress چیست ؟ چه کاربردی دارد را به خوبی متوجه شده باشید.

 

در همین رابطه بخوانید :

افزونه انجمن ساز بی بی پرس bbpress

 

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (2 رای - میانگین: 3٫00 از 5) | به راستی!! در صفحه اینستاگرام آپ تم عضو شوید، ( آموزش وردپرس ، تخفیفات و بروز رسانی ها )
Loading...
مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *