فهرست مطالب

تخفیف برای خرید عمده در ووکامرس

آموزش تخفیف برای خرید عمده در ووکامرس

تخفیف برای خرید عمده در ووکامرس با استفاده از افزونه woocommerce bulk discount

با سلام خدمت همراهان همیشگی آپ تم،تا به این جا هفت جلسه از آموزش ووکامرس را ارائه کردیم که در هفتیمن جلسه آموزش در رابطه با استفاده کردن کوپن تخفیف در ووکامرس صحبت و آموزش های متعددی را هم دنبال کردیم و قرار است در این جلسه هم به آموزش تخفیف برای خرید عمده در ووکامرس بپردازیم،در قسمت قبل آموزش هامون قدم به قدم توانستیم کوپن تخفیف برای فروشگاه و مشتران ایجاد و آن را بر اساس شرایط های مختلف در دست مشتریان برای خرید ویژه قرار دهیم برای مثال کوپنی را ایجاد کردیم تا در بازه ی زمانی تعیین شده مشتری از این تخفیف برخوردار باشد و با اتمام بازه ی زمانی کد دیگر عمل نکند. ویا این که تخفیف ها را به صورت درصدی و … در اختیار مشتری قرار دادیم این کار باعث افزایش فروش در فروشگاه نیز می شد.و امروز هم قرار است آموزشی را در هیمن زمینه و نزدیک به هم را ارائه کنیم البته تفاوت این دو در تعداد خرید ها می باشد که توسط خود شما تعیین خواهد شد.اگر این مقاله را به خوبی دنبال کنید خواهید توانست علاوه بر ایجاد کپن تخفیف برای محصوالات که به صورت تکی خریداری می شوند به صوت عمده هم تخفیف دهید. (این دو مبحث کاملا جدا از هم می باشد) بریم سراغ آموزش

آموزش تخفیف برای خرید عمده در ووکامرس

تخفیف در تعداد محصوالات

تخفیف دهی به صورت عمده چه مزیتی دارد؟
عمده فروشی: اگر فروشگاه شما جهت عمده فروشی محصوالات طراحی شده باشد بنابراین مشتریان متقاضی خرید عمده هستند و این کار باعث فروش بیشتر و تضمین کسب کار خواهد شد.

محصوالات مصرفی: بر خی از محصوالات مصرفی می باشند مانند لوازم بهداشتی – آزایشی و … بنابر این احتمال دارد مشتری پس از گذشت چند مدت دباره به فروشگاه ما بازگردد از این نوع تخفیف در این موضوع هم می توان استفاده کرد که خود دوباره تضمین در کسب کار و رشد درآمد فروشگاه می شود.

بنابر این در این جلسه از آموزش ووکامرس قصد معرفی افزونه جهت ارائه محصوالات به صورت عمده را داریم

نام این افزونه کاربردی ووکامرس woocommerce bulk discount می باشد.

افزونه کاربردی ووکامرس woocommerce bulk discount

شما کاربران گرامی اط طریق این پلاگین ووکامرس قادر خواهید بود برای محصوالات فروشگاه خود تخفیف عمده ایجاد کنید و همچنین قادرید آن را شفارشی سازی نمایید.

افزونه woocommerce bulk discount کاملا فارسی سازی شده است و به راحتی قادر خواهید از آن استفاده کنید.

ابتدا باید افزونه را از انتهای همین مطلب دریافت و مسیر نصب و فعال سازی را پیش بروید اگر با نصب افزونه وردپرس مشکل دارید بخوانید.بعد از نصب خواهید توانست عملیات تخفیف عمده را از قسمت پیکر بندی ووکامرس را شروع کنید.

تب جدید تخفیف در تعداد بعد از نصب افزونه

تخفیف در تعداد

خب همان طور که در تصویر بالا مشاهده می کنید از قسمت بالا و تب تخفیف در تعداد گزینه های متعدد و زیادی وجود دارد که ما به توضیح مختصر در مورد هرکدام بسنده می کنیم.

  • فعال سازی اصلی:انتخاب این گزینه افزونه را فعال می کند.
  • نوع تخفیف: نوع تخفیف برای محصوالات را تعیین می کند (درصدی و عددی)
  • در صورت استفاده از کوپن تخفیف در تعداد غیر فعال شود: اگر قصد دارید تا از تخفیف کوپن استفاده کنید و این بخش را کنار بگزارید باید تیک زده شود.در غیر این صورت تک نداشته باشد.
  • نمایش مقدار جدید … : با انتخاب این گزینه قیمت تخفیف در کنار قیمت اصلی در سبد نمایش داده می شود.
  • نمایش اطلاعات تخفیف … : انتخاب این بخش اطلاعات تخفیف تعداد در سبد مشخص خواهد شد.
  • نمایش اطلاعات تخفیف … : قیمت تخفیف خورده را در هر کجا که مجموع هزینه محصوالات را زده نمایش می دهد.
  • توضیحات اضافی … : در این قسمت هم توضیحاتی را میتوانید بنویسید تا مشتری ببیند.
  • سی اس اس … : تنظیمات اضافی اگر دارید در این قسمت وارد کنید.

بعد از این که تمامی تنظیمات این قسمت را انجام دادید باید روی ذخیره سازی بزنید تا اطلاعات ذخیره شود.

همانند آموزش کوپن تخفیف در ووکامرس باید وارد قسمت محصوالات شوید و یک محصولات را انتخاب کنید بایان کار میتوانید تخفیف در تعداد را برای آنها مشخص کنید خب یک تب جدید با عنوان تخفیف در تعداد در قسمت اطلاعات محصول اضافه شده با این گزیینه کار خواهیم داشت.

تخفیف در تعداد 2

بله همانند تصویر بالا یک تب تخفیف در تعداد اضافه شده و روی آن کلیک کنید تا تنضیمات را با هم پیش برویم.

ابتدا گزینه فعا کردن تخفیف در تعداد را فعال کنید به صورت اتوماتیک خود تیک خورده اما اگر فعال نبود فعال کنید خب متن پیشنهادی خود را بنویسید و در نهایت تعداد فروش عمده را تعیین کنید برای مثال ( ما 2 را انتخاب کردیم با این کار مشتری در صورت خرید بیش از دو محصول از این تخفیف برخوردار خواهد شد در غیر این صورت پوچ)در باکس بعدی هم باید عدد تخفیف را دارد نمایید در تصویر هم مشاهده می کنید ما 10 درصد در نظر گرفتیم حال شما هرچقدر مد نظرتون است وارد کنید.

اگر مشتری قصد داشته باشد بیشتر از دو محصول خرید کند و تخفیف بیشتری را بگیرد باید چه کار کرد؟برای مثال اگر مشتری قصد خرید بیش از دو محصول داشته باشد به جای 10 درصد 30 درصد تخفیف بگیرد.

برای این کار یک بخش با عنوان افزودن سطر تخفیف وجود دارد که با زدن این گزینه یک سطر دیگر اضافه خواهد شد و شما هم در این قسمت عدد و تخفیف دیگری را وارد خواهید کرد مثلا عدد 4 و درصد 30 و الی آخر به همین شکل می توانید اضافه کنید.

 تخفیف در تعداد 3

خب پس از اتمام تنضیمات و تعیین موارد صفحه را ذخیره سازی کنید و وارد فروشگاه  و از نتیجه باخبر شوید.

تخفیف در تعداد 4

در تصویر بالا مشاهده میکنید که محصول ما سامسونگ باشد با فروش ویژه n تومان است و ما دو محصول قرار است بخریم با که بدون تخفیف می شود حدود n تومان اما با احتصاب تخفیف 30 درصدی چقد باید بپردازیم؟برای گرفتن جواب وارد سبد خرید می شویم.

تخفیف در تعداد 6

همان طور که می بینید تخفیف هم به صورت تکی و هم به صورت مجموع اعمال شده است.

توجه: اعمال تخفیفات عمده در فروشگاه را زمانی انجام دهید که مطما باشید در حال حاظر کاربران کمتری در سایت شما هستند و احتمال خرید کم است در غیر این صورت شاید مشتریانی در حال خرید باشند و با این کار شما دچار مشکل شوند.

setion ها چیست که در تنضیمات وجود دارد؟

همان طور که میدانید این بخش در قسمت تنظیمات توضیحاتی وجود دارد setion نام متغیر است که همه ی خرید ها در آن ذخیره سازی می شود پس حواستان را جمع کنید در صورتی که خواستید تنضیمات را تغییر دهید ابتدا این setion ها را پاک کنید بعد اقدام به تنظیم نمایید(setion به طور کلی یک حافظه کوتاه مدت برای فعالیت های مشتریان در فروشگاه می باشد) چرا پاک کنیم؟بدلیل اینک احتمال دارد مشتری در حین خرید بایشد و با مشکل روبرو شود.

حذف setions در ووکامرس

اگر قصد پاک کردن این متغیر ها را دارید از پیشخوان وردپرس * ووکامرس * وضعیت سیستم وارد شوید و از قسمت ابزار setions زا پیدا کنید اگر پیدا نکردید و یا ووکامرس فارسی را نصب کرید باید با عنوان نشست مشتری درج شده باشد.(همانند تصویر زیر)

حذف setions در ووکامرس

خب از این قست قادر هستید متغیر ها را پاک سازی کنید و تنظیمات جدیدی که قرار بود انجام دهید را اعمال و ذخیره کنید.

این هم از آموزش جلسه هشتم با عنوان ایجاد تخفیف عمده در فروشگاه ووکامرس که به پایان رسید امید واریم مورد پسند شما کاربران و همراهان عزیز سایت آپ تم قرار گرفته باشد.

در این رابطه بخوانید:

دانلود و آموزش ووکامرس فارسی

آموزش استفاده کردن کوپن  تخفیف در ووکامرس

نحوه ایجاد فروشگاه با قالب Boemia در ووکامرس

 

دانلود افزونه فارسی woocommerce bulk discount

دانلود افزونه 3

 

لینک کوتاه: https://uptheme.ir/?p=1227

منبع: آپ تم  مرجع: آموزش ووکامرس

اولین نفری باش که به این مقاله امتیاز میدی 🙂
اشتراک
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات
0
نظر خود را به اشتراک بگذاریدx
عضو شوید و همه محصولات را رایگان دانلود کنید!!!