آیا ووکامرس برای ساخت فروشگاه اینترنتی مناسب است ؟

ووکامرس فروشگاه ساز مورد تایید

امروزه روز در دنیای تجارت روش جدیدی کسب وکار ایجاد شده است که تعداد طرفداران آن نیز کم نمی باشد و آن هم کسب و کار اینترنتی است در واقع همه کسانی که دارای کسب و کار هستند دست به کار شده اند و از طریق اینترنت نیز کسب درآمد می کنند . اولین چیزی در هنگام کسب و کار اینترنتی به ذهن همه ما می رسد فروشگاه آنلاین یا اینترنتی می باشد . ووکامرس یک فروشگاه ساز مورد تایید است که تمام امکاناتی که شما فکر می کنید و میخواهید و لازم است که در فروشگاه شما وجود داشته باشد را دارا می باشد این فروشگاه ساز به عنوان یک افزونه در کنار سایت شما قرار می گیرد و کاملا رایگان می باشد و هر یک از شما می توانید آن را به راحتی در اختیار داشته و از امکانات آن استفاده نمایید .

ووکامرس فروشگاه ساز مورد تایید

امروزه ووکامرس یک فروشگاه ساز قابل اعتماد و محبوب می باشد که اکثر فروشگاه ها از آن ایجاد شده اند . به نظر شما ووکامرس چگونه توانسته است با این سرعت پیشرفت کرده و به یک فروشگاه ساز مورد اعتماد تبدیل شود ؟

ما در این مقاله آموزشی ووکامرس بررسی هایی را در این زمینه انجام داده ایم به خاطر اینکه دانستن این موضوع شاید برای خیلی ها جالب و جذاب باشد پس برای دانستن پاسخ این سؤال تا انتها با ما همراه باشید .

میزان استفاده و دانلود

میزان استفاده و دانلود ووکامرس در سال ۱۳۹۱ حدود ۰/۳ میلیون بار بوده است و در سال ۱۳۹۴ این عدد به ۲ میلیون بار رسید و این افزایش در سال ۱۳۹۶ به ۶ میلیون بار رسید این افزایش بسیار چشم گیر بوده است به طوری که ووکامرس از دید کاربران و توسعه دهندگان یک فروشگاه مورد اعتماد و تایید است و از استفاده و بهره گیری از آن راضی بوده و همجنان از آن استفاده می کنند ، هر کسی که بخواهد فروشگاه اینترنتی خود را ایجاد کند با این درصد افزایش دانلود و استفاده به راحتی به ووکامرس اعتماد کرده و از آن برای ساخت فروشگاه خود استفاده خواهد کرد .طبق گزارشات و بررسی های انجام شده تاکنون ۳۸۰۰۰۰ فروشگاه اینترنتی و آنلاین با ووکامرس ایجاد شده اند فروشگاه های کوچک و بزرگ بسیاری توسط ووکامرس ایجاد شده اند و فعالیت می کند و تا درصد زیادی به موفقیت رسیده اند و همچنین ۲۴ درصد از وب سایت های تجاری و سایت هایی که در زمینه تجارت الکترونیک در دنیا فعالیت می کنند از ووکامرس بهره گرفته اند .

سهم بازار ووکامرس

ووکامرس در بازار جایگاه خاصی را به دست آورده است به گونه ای اکثر فروشگاه ها به وسیله ی ووکامرس به وجود آمده است طبق گزارشات به دست آمده ۲۳/۷ درصد از سهم بازار را فروشگاه ساز ووکامرس پوشش میدهد و ۲۵ درصد از سهم بازار را فروشگاه ساز مجنتو پوشش داده است .شاید بتوان گفت محبوبیت ووکامرس میتواند از محیط ساده و کاربرد راحت آن باشد با توجه به این که امکانات بسیاری را در اختیار کاربر خود قرار می دهد تا بتوانند یک فروشگاه آنلاین حرفه ای را ایجاد کنند .

سخن پایانی

فروشگاه ساز ووکامرس یک افزونه محبوب و قدرتمند می باشد که به سادگی در دسترس است و مانند بسیاری از پلاگین های وردپرس می توانید آن را دانلود کرده سپس نصب و فعالسازی کنید و بعد با امکانات فارسی که در اختیار شما قرار می گیرد فروشگاه خود را ایجاد نمایید و بعد از فعالسازی محصولات خود را با قیمت و تخفیف و امکانات و ویژگی های دیگری که ووکامرس در اختیار شما قرار می دهد را درون فروشگاه خود قرار دهید و سپس به راحتی به وسیله کسب و کار انلاینی که راه انداخته اید به هدف و یا اهداف خود برسید . اگر شما دارای کسب و کاری هستید که می توانید برای آن فروشگاه ایجاد کنید پس هر چه زودتر دست به کار شده و از رقبای خود عقب نمانید و فروشگاه آنلاین خود را در اختیار عموم قرار دهید .

با تشکر از شما – شاد باشید.

 

منبع: آپ تم  مرجع: آموزش وردپرس

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (امتیاز اول را شما ثبت کنید.) | به راستی!! در صفحه اینستاگرام آپ تم عضو شوید، ( آموزش وردپرس ، تخفیفات و بروز رسانی ها )
Loading...
مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *