دانلود افزونه رنگ بندی مدیریت وردپرس

رنگ بندی مدیریت وردپرس

سلام، در این جلسه افزونه ی Admin Color Schemes را می خواهیم به شما کاربران عزیز معرفی کنیم که کاربردش در تغییر رنگ در انواع مختلف برای بخش مدیریتی وردپرس شما می باشد کار کردن با این افزونه بسیار راحت می باشد و با استفاده از این پلاگین حرفه ای شما می توانید انواع رنگ ها را به قسمت مدیریت سایت خود بیفزایید.

کاربران عزیز همانطور که می دانید در وردپرس ۳.۷.۱ دو تا رنگ آبی و تیره برای بخش مدیریرتیش وجود داشت  اما به مرور رنگها بیشتر شدند و در وردپرس ۳.۸ به ۶ رنگ مختلف رسید که شما کاربران عزیز برای تغییر رنگ در قسمت مدیریتی خود از آن استفاده می کردید که به مرور زمان و تغییر سلایق شما افزونه رنگ بندی مدیریت وردپرس ۸ رنگ رنگ دیگر را اضافه کرد که شما عزیزان می توانید از میان این رنگ های زیبا و جذاب برای بخش مدیریتی خودتان استفاده نمایید.

و اما برای نصب این افزونه که همانند افزونه های دیگر وردپرس نصب می شود و شما می توانید بعد از اینکه نصبش کردید شروع به فعالسازی آن کنید و در این هنگام رنگ های جدیدی را خواهید دید و می توانید به سلیقه شخصی خود رنگ قسمت مدیریت سایت خود را تغییر دهید.

آموزش نصب افزونه

به پایان ارائه این افزونه کاربردی وردپرس رسدیم امید واریم مورد استفاده شما واقع قرار گرفته باشد.

 

منبع: آپ تم  مرجع: افزونه وردپرس | قالب وردپرس نمونه کار

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (امتیاز اول را شما ثبت کنید.) | به راستی!! در صفحه اینستاگرام آپ تم عضو شوید، ( آموزش وردپرس ، تخفیفات و بروز رسانی ها )
Loading...
مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *