افزونه وردپرس قرار دادن کد php در ابزارک

افزونه PHP CODE WIDGET

با سلام خدمت دوستان و کاربران گرامی در این جلسه می خواهیم افزونه قدرتمند و کاربردی PHP Code Widget را به خدمت شما معرفی نماییم این افزونه کاربردی که همان نحوه قرار دادن کد php در ابزارک نامیده می شود در این مورد باید بگویم که این کد phpقابل اجرا نیست برای مثال ما می توانیم در ستون کناری سایت یک امکان را بیفزاییم در این هنگام کدنمایش مطالب  پایانی که همان php هست باعث می شود تا بخش موردنظر به سایت اضافه شود. شما می توانید در زیر با نحوه قرار دادن کد php آشنا شوید:

نحوه قرار دادن کد php در ابزارک

دوستان عزیز دقت کنید بعد از اینکه افزونه PHP Code Widget را نصب کردید با استفاده از این ابزارک در ستون کناری سایت، شما می توانید به راحتی این کدهای php خود را در معرض نمایش قرار بدهید و بهتر است بدانید که کاربرد این افزونه برای استفاده کد در ابزارک ها می باشد. و شما می بایست برای دانلود کردن آن به انتهای همین مطلب مراجعه و شروع به دانلود کردن آن نمایید و بعد از اینکه کاردانلود تمام شد می توانید همانند نصب دیگر افزونه ها شروع به نصب کردن نمایید و مورد استفاده قرار دهید.

آموزش نصب افزونه وردپرس

 

منبع: آپ تم  مرجع: افزونه وردپرس | قالب وردپرس خبری

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (امتیاز اول را شما ثبت کنید.) | به راستی!! در صفحه اینستاگرام آپ تم عضو شوید، ( آموزش وردپرس ، تخفیفات و بروز رسانی ها )
Loading...
مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *