افزونه نمایش آخرین توییت ها recent tweets widget

افزونه recent tweets widget

با سلام خدمت کاربران و دوستان عزیز، در این جلسه هم یکی دیگر از افزونه های حرفه ای وقدرتمند را می خواهیم به شما معرفی کنیم که کاربرد آن به اشترک گذاشتن مطالب سایت شما در شبکه اجتماعی در توییت tweets می باشد لازم به ذکر است بدانید که با استفاده از این افزونه شما می توانید توییتر های اخیر رو در ابزارک های سایت خود نمایش دهید و کار کردن با این افزونه که افزونه نمایش آخرین توییت ها در وردپرس نامیده می شود بسیار راحت هست و نصب و فعالسازی آن مانند سایر افزونه ها است و شما کاربران عزیز به راحتی می توانید از این پلاگین کاربردی در سایت خود در توییت استفاده کنید تا بازدیدکنندگان راجب به مطالب شما نظر بدهند.

دوستان دقت کنید که بعد از نصب و فعالسازی باید به قسمت ابزارک ها بروید و از آنجا recent tweets widget هرجا که دوست دارید بگذارید و اطلاعات خواسته شده را کامل کنید تا توییت های آخر در معرض نماش قرار داده شود و این کار براحتی انجام می شود کاربران عزیز بهتر است بدانید در صورتی که قالب شما از این ابزارک نتوانست پشتیبانی کند شما بایستی پست افزودن ابزارک به قالب وردپرس را بخوانید.

به پایان ارائه این افزونه وردپرس رایگان رسیدیم امید واریم مورد استفاده شما واقع قرار رفته باشد.

 

منبع : آپ تم  مرجع: افزونه وردپرس | قالب وردپرس بازی

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (امتیاز اول را شما ثبت کنید.) | به راستی!! در صفحه اینستاگرام آپ تم عضو شوید، ( آموزش وردپرس ، تخفیفات و بروز رسانی ها )
Loading...
مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *