جستجو کردن
Close this search box.

فهرست مطالب

صب چند پلاگین هم زمان در وردپرس

افزونه Wp Favs یا نصب چند پلاگین تنها با چند کلیک

با سلام خدمت دوستان و کاربران گرامی، در این بخش از افزونه ها، با یکی دیگر از پرکاربردترین آنها آشنا می شوید که آموزش کار با افزونه Wp Favs (افزونه  ای برای نصب پلاگین های چندگانه  تنها با چند کلیک) نام دارد  با استفاده از این پلاگین قدرتمند شما می توانید تنها با چند کلیک ساده هر چند تا افزونه ای که می خواهید نصب کنید این کار را انجام هید . یعنی اگر مدیر یک سایتی چند تا افزونه برای سایتش لازم داشته باشد و برای اینکار بخواهد همه افزونه هایی که نیاز داشت را یکی یکی نصب کند باید برایش خیلی وقت بگذارد تا هر کدام از آنها را یکی یکی نصب نماید اما با استفاده از این افزونه کارش راحت تر خواهد بود و تنها با چند کلیک همه آنها نصب خواهند شد.

افزونه Wp Favs یا نصب چند پلاگین تنها با چند کلیک

دوستان دقت کنید برای اینکه بتوانید از این افزونه استفاده کنید باید ابتدا آن را از لینک زیر بطور غیرمستقیم دانلود کرده و بعد مورد استفاده قرار دهید. و باید بدانید کعه نام این افزونه پرکاربرد که می خواهید دانلودش کنید. بعد از اینکه دانلود تمام شد آن را نصب کرده و بعد از اینکه کار نصب تمام شد باید به مسیر زیر از قسمت ابزار (tool) بروید:Tools > Wp Favs

همانطور که در شکل زیر می بینید دو راه برای شما  گذاشته شده است  دو راه در پیش رو دارید تا بتوانید با استفاده از این پلاگین قدرتمند همه افزونه هایی رو که قصد دارید نصب کنید را در یکجا گردآوری کنید این دو روش عبارتند از :

1_قابلیت بارگذاری همین افزونه که روی سایت نصبه و سپس استفاده از کلید سریع

2_امکان وارد کردن کلید API   افزونه که بعدا کاور میشه در همین بخش

دانلود افزونه از آدرس http://wpfavs.com

افزونه Wp Favs

بعد از این که این قسمت را طی کردید صفحه ای به روی شما باز خواهد شد که می توانید با استفاده از جزئیاتی که در باره این افزونه ها در داخل آن نوشته شده است را نصب کنید در ضمن اگه موفق این لیست هستید که نصبش تا آخر انجام شود باید روی لینک “Run the list” کلیک نمایید.

نصب همزمان چند افزونه

دوستان بعد از اینکه مرحله بالا را به خوبی انجام دادین در مقابل شما شکلی نمایش داده خواهد شد که شما می توانید نام همه افزونه هایی که لیست شده را با استفاده از این افزونه مشاهده نمایید. دوستان شما می توانید در قسمت بالا روی گزینه bulk actions کلیک کنید تا با استفاده از این عمل افزونه ها نصب یا فعال شوند. یعنی با استفاده از گزینه کلیک به روی گزینه نصب شما کاربران عزیز می توانید همه افزونه ها را نصب نمایید.

Wp Favs

به پایان ارائه این افزونه وردپرس و آموزش استفاده و کار با آن رسیدیم امید واریم مورد استفاده شما واقع قرار گرفته باشد.

 

منبع: آپ تم  مرجع: افزونه وردپرس | قالب وردپرس هاستینگ

5/5 - (1 امتیاز)
اشتراک
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات
0
نظر خود را به اشتراک بگذاریدx
عضو شوید و همه محصولات را رایگان دانلود کنید!!!