جستجو کردن
Close this search box.

فهرست مطالب

افزونه دریافت و ارسال ایمیل از لوکال هاست WP Mail SMTP

با سلام به دوستان وردپرسی عزیزم، در این با یکی دیگر از افزونه های حرفه ای در خدمت شما هستیم و می خواهیم به شما معرفی کنیم این افزونه در ارسال ایمیل در لوکال هاست و دریافت آن نقش اساسی دارد وبسیار قدرتمند و حرفه ای در این زمینه عمل می کند که افزونه وردپرس WP Mail SMTPیا دریافت ایمیل از لوکال هاست در وردپرس نامیده می شود. دوستان دقت داشته باشید که قبلا در موضوع  آموزش نصب وردپرس روی لوکال هاست همانطور که گفتیم در صورت پیش فرض بودن نمی توانستید از لوکال هاست ایمیل را دریافت نمایید اما با استفاده از این پلاگین کاربردی به راحتی ارسال و دریافت ایمیل انجام می گیرد و کار کردن با آن بسیار راحت است.

دوستان عزیزم توجه داشته باشید که برای دریافت کردن لوکال هاست اول باید افزونهWP Mail SMTP را دانلود کرده و بعد از اینکه دانلود آن تمام شد شروع به نصب کردن نمایید و فعالسازی کنید بعد به سراغ تنظیمات رفته و طبق دستوری که در زیر می بینید تنظیمات مورد نظر خود را انجام دهید.

آموزش نصب افزونه

دریافت و ارسال ایمیل از لوکال هاست

دریافت ایمیل از لوکال هاست 1

در قسمت بعدی تنظیمات طبق تصویر زیر عمل کنید تا کار به خوبی پیش برود.

دریافت ایمیل از لوکال هاست 2

در آخر سر وقتی که تنظیمات طبق دستور فوق به پایان رسید شما می توانید با ارسال ایمیل از طریق لوکال هاست فرم یا هر چیز دیگه ای رو امتحان کرده و نتیجه کار را مشاهده نمایید.

به پایان ارائه این افزونه وردپرس رایگان رسیدی امید واریم مورد استفاده شما واقع قرار گرفته باشد.

منبع: آپ تم  مرجع: افزونه وردپرس | قالب وردپرس گرافیکی

اولین نفری باش که به این مقاله امتیاز میدی 🙂
اشتراک
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات
0
نظر خود را به اشتراک بگذاریدx
عضو شوید و همه محصولات را رایگان دانلود کنید!!!