افزونه وردپرس گزارش خرابی لینک wp reportpost

افزونه گزارش خرابی لینک های سایت wp reportpost

سلام دوستان، در این جلسه با یک افزونه بسیار کاربردی در خدمت شما هستیم که کاربرد آن در سایت گزارش دادن مثل خرابی لینک یا نسخه جدید یا غیره می باشد که در سایت های دانلود یک جعبه برای گزارش قرار داده شده که همان افزونه گزارش wp reportpost نام داردباید که فارسی سازی شده فقط غیر از گزینه هایی که بصورت انگلیسی می باشد دقت داشته باشید که بعد از نصب کردن آن گزینه ای بنام گزارش ها که کنترل پنل پلاگین wp reportpost را در اختیار دارد به قسمت مدیریت افزوده می شود. البته این پلاگین باید در سایت هایی بیشتر استفاده شود که محتوایشان زیاد می باشد.

در قسمت تنظیمات wp reportpost تنظیمات حرفه ای وجود داره برای نمایش عنوان بخش گزارش در سایت , پیغام تشکر از کاربری که گزارش رو ارسال کرده و …

افزونه کاربردی گزارش wp reportpost وردپرس

کاربران عزیز بهتر است بدانید که در قسمت تنظیمات این افزونه عنوان بخش گزارش بعنوان نمونه پیغام تشکر از کاربری که گزارش رو ارسال کرده را نشان داده است. و بعد از تنظیماتکدی که در داخل فایلsingle.php قرار گرفته است را باز کرده و توابع محتوا را پیدا کنید:


<?php the_content();

?>

بعد از پیدا کردن کد زیر رو در زیر کد بالا قرار دهید:


<?php wprp(true);?>

در آخر همه فایل ها را ذخیره نمایید تا بخش گزارش به قسمت پایین در پست شما افزوده شود.

به پایان ارائه این افزونه وردپرس رایگان رسیدیم امید واریم مورد استفاده شما قرار گرفته باشد.

دانلود افزونه

 

 

منبع: آپ تم  مرجع: افزونه وردپرس | قالب وردپرس شخصی

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (امتیاز اول را شما ثبت کنید.) | به راستی!! در صفحه اینستاگرام آپ تم عضو شوید، ( آموزش وردپرس ، تخفیفات و بروز رسانی ها )
Loading...
مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *