جستجو کردن
Close this search box.

افزونه وردپرس Yoast Local Seo فارسی نسخه 11.1

تومان189,000

فایل های کاملا تست شده
تضمین کیفیت
پشتیبانی 24 ساعته
7 روز ضمانت بازگشت وجه

افزونه سئو محلی یواست یا Yoast Local Seo پلاگین وردپرسی است که برای سئو محلی استفاده میشود با کمک این ابزار قوی میتوانید به صورت حرفه ای تری وب سایت خود را برای مکان خاصی سئو کنید با ما همراه باشید تا در رابطه با سئو محلی و صد البته افزونه سئو محلی یواست صحبت کنیم .

سئو محلی چیست ؟

سئو محلی یا لوکال سئو که به تازگی با شروع فعالیت الگوریتم کبوتر ، اهمیت پیدا کرده است به بهینه سازی وب سایت برای موتور های جستجو در جستجو های نقشه ای یا محلی ( مکانی ) گفته می شود فرض کنید شما در حال سرچ در موتور جستجو گوگل هستید و در آن به دنبال یک رستوران میگردید اگر سرچ کنید ” رستوران ” خواهید دید که به صورت خودکار در نتایج جستجوی اول نزدیک ترین محل های رستوران ها برای شما لیست می شوند این به دلیل الگوریتم کبوتر گوگل می باشد به این صورت که نزدیک ترین محل هایی که به جستجو کننده نزدیک می باشند را به نمایش بگزارد و قطعا همین مورد هم شامل فاکتور های مهم و اساسی است که باید آنها را رعایت و به آنها عمل کنیم .

افزونه سئو محلی

سئو محلی یا لوکال سئو در سال های اخیر برای گوگل از اهمیت خاصی برخوردار شده و نحوه نمایش نتایج جستجو را به کاربر نیز تحت تاثیر قرار داده است به بیان کلی به تمام فعالیت های شماب رای تعیین مکان جغرافیای تحت پوشش خود و فهماندن مکان آن به روبات های گوگل سئو محلی می گویند ، برای مثال اگر مالک یک رستوران هستید که نهایتا می تواند یک شهر را به عنوان مخاطبین هدف خود در اختیار داشته باشد می توانید از سئو محلی برای نمایش محدوده جغرافیایی و بهبود تجارتتان بهره ببرید ، نخستین قدم در سئو محلی هدف گذاری روی عباراتی است که مستقیما نام عبارات مکان شما را در خود دارند قدم دوم قرار دادن این عبارات در فضا هایی مناسب از محتوای سایت شما خواهد بود.

اهمیت سئو محلی

سئو محلی بسیار پر اهمیت می باشد به دلیل اینکه تماس با شما و دسترسی آسان به پشتیبانی برای مشتریان و کاربران از اهیمت بالایی برخوردار می باشد توجه به سئو محلی برای شما نتایج بهتری دارد زیرا گوگل و سایر موتور های جستجو گر نیز به این موارد اهمیت می دهند به طوری که با گسترش روند سئو محلی و الگوریتم کبوتر شاهد بهبود نتایج بعضی وب سایت ها و در مقالب شاهد افت بعضی دیگر هستیم .

سئو محلی اهمیت بالایی به جهت اینکه بیشتر مردم و مشتریان راغب تر هستند تا خدمات و محصولات را از نزدیکی خود تهیه کنند ، دارد .

به فرض بالا توجه کنید همان مثالی که شما صاحب یک رستوران هستید این بسیار خوش آیند تر خواهد بود اگر تمامی افرادی که در نزدیکی شما زندگی میکنند آدرس رستوران شما را داشته باشند و بدانند چنین رستورانی در نزدیکی محل زندگی آنها وجود دارد ، توجه کنید که رستوران تنها کلمه ای نیست که شما برای آن برروی سئو محلی تمرکز کرده اید به طور مثال شما برای کسب و کار رستوران بر روی کلمه ای دیگر مانند ” سفارش ناهار و شام و یا کلماتی این چنینی ” کار کرده اید این امر باعث میشود که در صورت سئو محلی صحیح شما در نتایج جستجو نزدیک به محل سرچ کننده ، نمایش داده شوید.

افزونه سئو محلی Yoast Local Seo

افزونه یواست سئو و زیر مجموعه های آن به صورت تخصصی بر روی بحث سئو فعالیت می کنند ، و یکی از افزونه های تیم یواست افزونه سئو محلی Yoast Local Seo می باشد این افزونه با توجه به معیار های گوگل برای شناسایی محل کسب و کار و وب سایت شما به گوگل کمک میکند و منجر به بهبود وضعیت سئو محلی می شود .

افزونه Yoast Local Seo به شما کمک میکند تا مکان وب سایت خود را با استفاده از متا تگ های html بهتر به موتور های جستجو گر بشناسانید این کار باعث میشود تا در نتایج جستجو های محلی رتبه بهتری داشته باشید توجه کنید که اگر شما برای همشهریان و افرادی که در نزدیکی شما هستند خدمات رسانی یا محصولاتتان را بفروش برسانید چه تاثیر مثبتی بر روی روند سعودتان و رشد کسب و کارتان خواهد داشت ؟ قطعا جواب این سوال مثب رو به بالا می باشد و با توجه به هر کسب و کاری متفاوت خواهد بود ، سئو محلی باعث این مورد نمیشود که در سئو کلی شما رتبه ای کمتر کسب  کنید شاید باعث پیشرفت در رتبه و جایگاه آن نیز باشد .

افزونه Yoast Local Seo برای سئو محلی مناسب می باشد با هم به مطرح کردن چند سوال و پاسخ های آن می پردازیم تا بهتر با امکانات افزونه آشنا شویم . با ما همراه باشید.

  • آیا میخواهید مطمئن شوید که وب سایت شما در گوگل و در سرچ های جغرافیایی محلی به نمایش در می آید ؟
  • آیا میخواهید در محله و مکان جغرافیایی خود توسط مشتریان جستجو و پیدا شوید ؟
  • آیا میخواهید در وب سایت خود کارایی بالاتری با اضافه کردن مکان و ساعت های فعالیت به نمایش بگزارید ؟

افزونه سئو محلی Yoast Local Seo برای وردپرس به شما کمک می کند تا وب سایت خود را به گونه ای تنظیم کنید که در گوگل برای جستجو های محلی رتبه بالا تری داشته باشید ، افزونه Yoast Local Seo به شما کمک خواهد کرد تا صفحه تماس با ما بهتری و کاربردی تری داشته باشید ، اهمیت وجود اطلاعات تماس برای یک مشتری و کاربر آنقدر بالاست که گوگل نیز به آن اهمیت ویژه ای می دهد .

پلاگین سئومحلی Yoast Local Seo برای شما بسته همه جانبه ای را به ارمغان آورده است که مناسب برای شروع رتبه بندی و فروش محلی می باشد اگر در نتایج جستجو مکان مناسبی را دارید قطعا این افزونه به شما کمک شایانی برای حفط و افزایش رتبه در نتایج جستجو می کند. به منظور رتبه بندی بالا گوگل نیاز دارد تا اطلاعات کسب و کار شما را داشته باشد و صراحتا و به صورت مستقیم آنها را در اختیار عموم قرار دهید ، نکته ای که در بالا به آن اشاره شد نیز همین موضوع که اطلاعات تماس و آدرس های ارتباطی باشما اهمیت بالایی دارند.

افزونه Yoast Local Seo چگونه به سئومحلی کمک خواهدکرد ؟

افزونه سئومحلی یواست با استفاده از فاکتور های مشخص و نشانه گذاری های دقیق باعث بهبود کارایی صفحه تماس با ما برای کاربران و موتور های جستجو گر می شود و دقیق تر و استاندارد تر برای آنان به نمایش می گزارد به طور مثال از موارد مهم در سئو محلی نحوه نمایش شماره تماس می باشد که باید حتما به همراه کد شهر و کشور باشد که اشتباها در اکثر مکان ها برای شماره تماس ها از کد شهر استفاده نمیشود این یکی از موارد ساده و مهمی است که گوگل به آن اهمیت بالایی میدهد افزونه سئو محلی این نکته را برای سایت شما انجام میدهد. یکی دیگر از خدماتی که افزونه Yoast Local Seo برای وب سایت شما انجام میدهد افزودن آیکون نمایش شده برای گوگل مپ و نقشه گوگل است ، مواردی که افزونه سئو محلی به آن می پردازد برای بهبود وضعیت سئو محلی می باشد.

افزونه سئوی محلی وردپرس

ویژگی های افزونه سئو محلی Yoast Local Seo

  • بهبود وضعیت جستجوی محلی و افزایش رتبه در نتایج جستجو در محدوده جغرافیایی خاص
  • افزودن اطلاعات تماس شما به صورت بهتر با استفاده از ساعات کاری ، مکان یاب و فروشگاه کسب و کار شما
  • صفحه تماس با ما پر کاربرد تری داشته باشید ، زیرا اهمیت صفحه تماس با ما بالاست
  • بهینه سازی و تعمیر و باز سازی گونه های آدرس دهی
  • بهبود رتبه سئو و بهینه سازی در موتور های جستجو گر
  • امکان ثبت مکان و برند کردن مکان جغرافیایی برای یک وب سایت
  • امکان درج نقشه گوگل در وب سایت

جمع بندی

با توجه به موارد بالا شما هم به اهمیت سئو محلی پی بردید و این نکته که افزونه Yoast Local Seo به سئو محلی کمک می کند ، در کل باید کاربران را بهتر درک کنیم شما اگر به یک وب سایت بروید ودر آن اطلاعات تماس درستی و یا اصلا وجود نداشته باشد قطعا کمتر اعتماد میکنید چه بسا که شما نیاز به مطرح کردن سوال و درخواست پشتیبانی نیز داشته باشید.

سئو محلی علاوه بر کاربرانی که از وب سایت شما استفاده میکنند دارای اهمیت است بلکه از دیدگاه دیگری نیز اهمیت بالایی دارد و آن مشتریان جدیدی است که توسط جستجو به شما خواهند رسید .

همان مثال های بالا که شما فرضا کسب و کار رستوران را دارید و بهتر است میزبان مشتریانی باشید که در نزدیکی محل شما هستند ، این امر باعث میشود که در دفعات بعدی که مشتریان شایددیگر جستجویی در گوگل برای یافتن رستوران نداشته باشند نیز شما میزبان آنان باشید زیرا دیگر مکان شما برای آنان آشنا شده است ، نکته مهمی که باید آن را در نظر داشته باشید قدرت افزونه Yoast Local Seo برای سئو محلی می باشد زیرا مطابق با آخرین و جدید ترین استاندارد های سئو محلی تولید شده است و گزینه ای مناسب برای بهبود وضعیت سئو محلی می باشد.

 

اشتراک
اطلاع از
guest
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات
yoast-local-seo-1
افزونه وردپرس Yoast Local Seo فارسی نسخه 11.1

تومان189,000

0
نظر خود را به اشتراک بگذاریدx