جستجو کردن
Close this search box.

افزونه وردپرس Yoast News SEO فارسی نسخه 11.1

تومان230,000

Yoast News SEO
فایل های کاملا تست شده
تضمین کیفیت
پشتیبانی 24 ساعته
7 روز ضمانت بازگشت وجه

افزونه Yoast News SEO Premium از دیگر پلاگین های یواست سئو برای بهبود وضعیت سئو وب سایت می باشد و افزودنی جانبی پلاگین معروف و محبوب Yoast Seo Premium است که با استفاده از آن میتوانید در نتایج جستجو رتبه بالاتری دریافت کنید در ادامه به نحوه اجرای افزونه و نام گذاری افزونه های این چنینی به افزونه سئو خبر ، سئو محلی ، سئو ویدئو و سایر سئو ها می بپردازیم ، اولین نکته مهم این می باشد که افزونه های سئو یواست از کیفیت بالایی برخوردار هستند و صد البته از مزایای زیادی نیز هم برخوردار می باشند با ما همراه باشید.

سئو اخبار

کلیات سئو در مجموع تغییری نمیکند به این منظور که همه وب سایت ها چه خبری و چه سرگرمی شامل یکسری از قوانین خاص سئو هستند و کاربرد آنهاست که تفاوت ها را ایجاد میکند یعنی اینکه اگر به یک وب سایتی خبری گفته میشود لزوما به دلیل شکل و ظاهر آن وب سایت نیست و کاربرد وب سایت خبری است که نام آن را میپذیرد و یا برای سایت های شرکتی و یا … در موضوع پر اهمیت سئو نیز چنین صدق میکند که بر اساس نوع محتوا و کاربرد آن برای امورات مختلف نام گذاری و هر کدام در بخش های جدا گانه ای از موتور های جستجو گر نمایش در خواهند آمد برای سئو اخبار چنین تعریفی مناسب می باشد که سئو اخبار به عملیاتی گفته می شود تا وب سایت هایی با ماهیت خبری در بخش های خبری موتور های جستجو گر نیز نمایش داده شده و بهبود وضعیت در جایگاه های نتایج جستجو موتور های جستجو گر مانند گوگل باشد.

اهمیت سئو اخبار

خود بحث سئو اهمیت بالایی برخوردار است همه واقف هستند به دلیل افزایش کاربر و در نهایت فروش و نزدیک تر شدن به هدف راه اندازی وب سایت می باشد برای سئو اخبار اینگونه باید گفت که متمامیز شدن سایت های خبری در سئو اهمیت متفاوتی دارد زیرا اخبار به صورت ثانیه ای اهمیت دارند یعنی فرض کنید در حوادث دلخراش اخیر وب سایت شما که ماهیت خبری دارد میتوانست در اوج سرچ در نتایج اول باشد ، خبر و زمان انتشار آن به یکدیگر وابسته هستند به طوری که اهمیت این دو در کنار هم حس می شوند پس لزوما باید برای اخبار شیوه ای دیگر سئو کرد منظور از سئو دیگر همان فاکتور ها با مشخصه های خبری می باشد. یکی از سرویس های گوگی با نام اخبار گوگل یا Google News می باشد که از سرتاسر وب با کلمه جستجو شده اخبار دست اول را جستجو به نمایش در می آورد مانند گوگل ویدئو و یا سایر سرویس های گوگل . برای هیمن سئو در این موضوع نیز اهمیت دارد که خوشبختانه وردپرس برای این کار راه چاره ای اندیشیده است با استفاده از افزونه Yoast News SEO که یکی از مجموعه پلاگین های یواست سئو می باشد میتوانید عملیات سئو اخبار را به نحو احسنت انجام دهید.

افزونه سئو اخبار وردپرس

سئو وردپرس و یا در مجموع مبحث پر اهمیت سئو به بخش ها و تاکتیک های گوناگونی دسته بندی می شوند اصلی ترین فاکتور در سئو محتوا می باشد و طبق گفته های قبلی محتوا پادشاه است پس این نکته مهم بسیار موثر در نوجه برخورد و اجرای عملیات سئو می باشد به طوری که برای هر یک از گونه های محتوا که شامل متن ( خبر ، مقاله ، آموزش ، نمایشنامه و … ) ، ویدئو ( فیلم های آموزشی ، اخبار ویدئویی و … ) و سایر شیوه های محتوا نگاری و تولید محتوا نام های گوناگونی برای اجرای عملیات سئو گزاشته شده است . یکی از این نام ها سئو اخبار وردپرس یا News SEO می باشد که برای راحتی کار و تسریع اجرای عملیات سئو و مدیریت آن از افزونه Yoast News SEO استفاده میکنیم .

افزونه Yoast News SEO با معیار های گوگل برای سئو مطابق می باشد و به وب سایت شما کمک خواهد کرد تا بتوانید خبر های خود را زود تر به معرض دید دیگران قرار دهید به طوری که در بالا به اهمیت موضوع زمان ایندکس شدن و نمایش در لیست اخبار گوگل اشاره شد ، عمل کنید.

با استفاده از افزونه یواست نیوز یا سئو خبری وردپرس پس از انتشار هر مطلب که به آن خبر گفته میشود سریعا در سایت مپ یا نقشه سایت اضافه شده ، البته یک نقشه سایت جذا از مطالب برای شما ایجاد خواهد شد که با عنوان سایت مپ اخبار نام گذاری می شود و این یکی از مواردی است که برای سئو اهمیت دارد و در نتایج جستجو اخبار نمایان خواهید شد.

افزونه Yoast News SEO وردپرس قابلیت این را دارد که لینک ها و دسته بندی اخبار را مدیریت کنید و طبقه بندی خاصی برای آنها مشخص کنید تا در نتایج به صورت طبقه بندی شده ای قرار بگیرید.

پس از انتشار اخبار در وب سایت شما و اضافه شدن مسیر به نقشه سایت سریعا یک پینگ برای گوگل ارسال می شود به منظور آبدیت وب سایت شما و به دلیل توضیح مشخص افزونه که وب سایت شما را در گروه وب سایت های خبری قرار میدهد خزنده های گوگل و یا سایر موتور های جستجو گر به سراغ سایت شما آمده و آن را کراول یا میخزند و سپس در نتایج با کمترین زمان ظاهر خواهید شد.
پلاگین Yoast News SEO Premium برای وب سایت هایی که مطالب خبری با دسته بندی های تعداد بالا دارند مناسب است البته برای سایر وب سایت ها نیز مناسب و به خوبی کار خود را انجام میدهد در بالا به موارد اهمیت سئو اخبار و در مجموع اینکه سئو اخبار چیست اشاره شد و افزونه مناسب با این کار پلاگین حرفه ای Yoast News SEO Premium می باشد که از فاکتور های مهم در سئو تبعیت می کند .

ویژگی های افزونه سئو خبر وردپرس News SEO

تنظیمات اضافی برای نوع خبر دارد که در قسمت ارسال نوشته میتوانید آن را مدیریت کنید و مطابق با نوع نوشته خود بهینه سازی را انتخاب کنید به طور مثال اگر این نوشته یک خبر است شما تعیین میکنید و اگر یک مطلب برای وبلاگ است باز هم شما تعیین میکنید ، قابلیت مدیریت دسته بندی و نوع پست تایپ ها را برای انتخاب اخبار را دارد.

این افزونه به شما این قابلیت را میدهد تا بتوانید انتخاب کنید که این نوع از نوشته خبر است یا خیر ، یا میتوانید تعیین کنید که برای اخبار کلمات کلیدی که به بهینه کردن مطلب شما کمک میکند کدام است ، پیشنهاد هایی از راهنمایی بهینه سازی خبر خود داشته باشید ، سرعت ایندکس مطالب را بر اساس فاکتور های گوگل بالا ببرید ، نوع خبر های خود را طبقه بندی کنید و در نهایت نتیجه بهتری در جستجو های گوگل داشته باشید.

با استفاده از افزونه News SEO میتوانید به راحتی دسته ای خاص را غیر فعال کنید یا آنهایی که نباید در نقشه سایت گوگل باشد را انتخاب کنید و یا اینکه میتوانید پست تایپ های خاصی را برای اخبار در نظر بگیرید .

سئو اخبار وردپرس

قابلیت های کلیدی افزونه Yoast News SEO

  • بهبود رتبه در گوگل نیوز ( اخبار گوگل – Google News )
  • بهینه سازی خبر ها و مطالب وب سایت
  • اطلاع رسانی یا پینگ برای ایندکس سریع تر
  • ایجاد نقشه سایت ( xml sitemap ) برای اخبار
  • قابلیت محدودیت سازی برای دسته ها
  • افزودن دسته و رسانه به نفشه سایت به جهت ایندکس
  • تنظیمات پیشرفته برای هر نوشته
  • کاملا فارسی سازی شده
  • آبدیت و پشتیبانی همیشگی آپ تم

افزونه Yoast News SEO Premium

پلاگینی که معرف حضور شما است همانطور که در بالا به آنها اشاره شد با قابلیت های ویژه ای که برای وب سایت شما اضافه میکند .کمک شایانی به بهبود وضعیت سئو وب سایت های خبری و یا وب سایت هایی با دسته بندی های زیاد می کند البته برای سایر وب سایت ها با کاربرد های مختلف نیز کاربردی بوده و میتواند در بهبود وضعیت سئو سایت کمک کند.

افزونه فوق به جهت اینکه در سایت های خبری اهمیت سرعت ایندکس بالاتر می باشد از سایر سایت ها فاکتور های افزایش سرعت ایندکس را بیشتر در نظر گرفته و با استفاده از متا تگ های خاصی که به سایت اضافه میکند به گوگل و سایر موتور های جستجو گر میفهماند که وب سایت ما یک سایت خبری بوده و دائم در حال بروزرسانی می باشد ، وب سایت های خبری لزوما نیازی به محتوای یکتا ندارند این علت مشخص است زیرا اخبار از چند خبرگزاری معتبر تولید و در سایت سایت ها نشر داده می شود . به طور مثال در یک خبر از فلان وزیر سخنی آورده شده است شما نمیتوانید محتوا را تغییر و یا برای آن محتوای جدیدی تولید کنید ، پس لزوما در سایت های خبری نیازی به تغییر خبر نیست البته در بعضی از موارد باید محتوا یکتا بوده تا هم مخاطب و هم موتور جستجوی گوگل رضایت خاطر داشته باشد.

توجه به این مورد که شاید در سایت های خبری نمیتوانید محتوای یکتا تولید کنید کمی از نظر سئو نگران کننده می باشد اما با وجود افزونه حرفه ای Yoast News SEO Premium از این بابت خیالتان راحت زیرا با توجه به موارد بالا بهترین فاکتور ها را در نظر میگیرد تا به گوگل و سایر موتور های جستجو گر بفهماند وبسایت ما خبری وبده و لزومی به تولید محتوای یکتا نیست ، در این دسته از وب سایت ها علاوه بر عدم نیاز به محتوای یکتا سرعت خبر و ارتباط آن با موضوع سرچ شده اهمیت بالایی دارد که افزونه به شما کمک خواهد کرد این موارد را نیز برطرف کنید.

 

جمع بندی

سئو اهمیت بالایی دارد و محتوا نیز پادشاه سئو وب سایت هاست ، وب سایت های مختلفی با مرور زمان رو به رشد و درگاهی از موارد جدیدا اضافه می شوند به طوری که با توجه به نوع کارکرد وب سایت ها به طبقه بندی های مختلفی دسته بندی می شوند مانند وب سایت های خبری ، ویدئویی ، وبلاگی و … که برای هر کدام از دسته بندی های وب سایت راعایت نکات کلیدی به عنوان نکات و فاکتور های سئو مهم و حائز اهمیت است و در این مورد به توضیح وب سایت خبری و سئو اخبار پرداختیم همانطور که در بالا اشاره شد با توجه به این نکته مهم که محتوا پادشاه بوده ولی در سایت های خبری به دلایل بالا ممکن است محتوای یکتایی وجود نداشته و یا اغلب کم هستند پس سئو وب سایت های خبری چگونه انجام میشود ؟ این سوال مهم پیش خواهد آمد در اینجا تیم یواست سئو یک راه حل مناسب برای سایت های خبری با دسته بندی زیاد و وردپرسی دارد ، کافیست از افزونه Yoast News SEO برای مدیریت سئو وب سایت های خبری استفاده کنید .

در این رابطه بخوانید:

مجموعه افزونه های yoast

بروزرسانی افزونه Yoast News SEO به نسخه 11.1 بروزرسانی شد

اشتراک
اطلاع از
guest
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات
Yoast News SEO
افزونه وردپرس Yoast News SEO فارسی نسخه 11.1

تومان230,000

0
نظر خود را به اشتراک بگذاریدx