جستجو کردن
Close this search box.

فهرست مطالب

نمایش فیسبوک و توییتر نویسنده

نمایش توییتر و فیسبوک نویسنده با کد در وردپرس

یکی از راه های تعامل و ارتباط کاربران با یکدیگر می تواند استفاده از آدرس پروفايل نویسندگان در شبکه های اجتماعی باشد تعامل و ارتباط با کاربران برای جذب آنها و رفع مشکلاتی که از شما می پرسند موجب تبدیل آنها از مشتریان بالفعل به بالقوه خواهد شد و همین مورد به نفع سایت شماست. نمایش فیسبوک و توییتر نویسنده در صفحه پروفايل میتواند موجب این تعامل و مزایای آن شود.
به طور عادی و پیش فرض در وردپرس چنین چیزی وجود ندارد یعنی هیچ فیلدی برای وارد کردن آدرس پروفايل فیسبوک و توییتر نویسندگان موجود نیست.

نمایش فیسبوک و توییتر نویسنده

خب ما فهمیدیم استفاده از این مورد بسیار مفید است پس بهتر است از آن در سایت خود بهره بگیریم ما اینجا هستیم تا چگونگی انجام این کار را در اختیار شما قرار دهیم.
برای انجام این کار شما دو روش را می توانید انجام دهید:
1_ نمایش فیسبوک و توییتر با استفاده از باکس نویسنده
این روش را به تمام کاربران توصیه می کنیم چرا که بسیار ساده و آسان است. تنها کافی است افزونه author bio box plugin را نصب و فعالسازی کنید سپس وارد تنظیمات شده و بر روی author bio box کلیک کنید. محل نمایش باکس نویسنده را مشخص کنید. البته افزونه خود می تواند به صورت اتوماتیک باکس نویسنده را در پایین هر مطلب و صفحه نمایش دهد. بعد از انتخاب جایگاه می توانید رنگ پس زمینه، رنگ متن، اندازه gravatar،خط حاشیه و… را به دلخواه خود تنظیم کنید و در آخر نیز تغییرات را ذخیره نمایید.
اکنون وارد بخش کاربران سپس همه کاربران شوید و سپس بر روی لینک ویرایش کاربر کلیک کرده و وارد مشخصات آن شوید در اینجا مشاهده می کنید که یک بخش جدید به این صفحه اضافه شده است و در اینجا تنها کافی است تا آدرس پروفايل نویسندگان را وارد کنید و در انتها وارد سایت خود شوید و تغییرات را مشاهده کنید.
کاربرانی که در سایت شما عضو هستند می توانند پروفايل خود را ویرایش و لینک پروفايل های خود را اضافه کنند.

2_ نمایش فیسبوک و توییتر با استفاده از yoast seo
این روش به کاربران حرفه ای توصیه می شود چرا که باید فایل های وردپرس را ویرایش کرد شما باید این افزونه را نصب و فعالسازی کنید سپس آدرس پروفايل های نویسندگان را به پروفايل های وردپرس آنها اضافه کنید ولی مشکل اینجاست که وردپرس به صورت خودکار آنها را در بیوگرافی نویسندگان نمایش نمی دهد. برای انجام این کار وارد بخش کاربران سپس همه کاربران شده و بر روی لینک ویرایش کاربر کلیک کنید در این صفحه متوجه خواهید شد که فیلد های فیسبوک و توییتر وجود دارد برای توییتر باید نام کاربری را بدون @ وارد کنید و برای فیسبوک باید آدرس URL کامل پروفايل را وارد کنید در آخر تغییرات را ذخیره کنید و تنها کاری که باید انجام دهید آن است که آنها را در قالب خود نمایش دهید.
با قرار دادن کد زیر در قالب وردپرس خود می توانید لینک پروفايل نویسندگان خود را نمایش دهید

<?php
$twitter = get_the_author_meta( 'twitter', $post->post_author );
$facebook = get_the_author_meta( 'facebook', $post->post_author );
echo '<a href="https://twitter.com/' . $twitter .'" rel="nofollow" target="_blank">Twitter</a> | <a href="'. $facebook .'" rel="nofollow" target="_blank">Facebook</a>';
?>

تغییرات را ذخیره کنید. سپس به قسمتی که باکس نویسنده را در آنجا قرار داده اید رفته و آن را مشاهده فرمایید.

با تشکر از همراهی شما – شاد باشید.

 

منبع: آپ تم  مرجع: آموزش وردپرس | قالب وردپرس املاک

اولین نفری باش که به این مقاله امتیاز میدی 🙂
اشتراک
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات
0
نظر خود را به اشتراک بگذاریدx
عضو شوید و همه محصولات را رایگان دانلود کنید!!!