نمایش تویتر و فیسبوک نویسنده با کد در وردپرس

نمایش فیسبوک و توییتر نویسنده

یکی از راه های تعامل و ارتباط کاربران با یکدیگر می تواند استفاده از آدرس پروفایل نویسندگان در شبکه های اجتماعی باشد تعامل و ارتباط با کاربران برای جذب آنها و رفع مشکلاتی که از شما می پرسند موجب تبدیل آنها از مشتریان بالفعل به بالقوه خواهد شد و همین مورد به نفع سایت شماست. نمایش فیسبوک و توییتر نویسنده در صفحه پروفایل میتواند موجب این تعامل و مزایای آن شود.
به طور عادی و پیش فرض در وردپرس چنین چیزی وجود ندارد یعنی هیچ فیلدی برای وارد کردن آدرس پروفایل فیسبوک و توییتر نویسندگان موجود نیست.

Advertisements

نمایش فیسبوک و توییتر نویسنده

خب ما فهمیدیم استفاده از این مورد بسیار مفید است پس بهتر است از آن در سایت خود بهره بگیریم ما اینجا هستیم تا چگونگی انجام این کار را در اختیار شما قرار دهیم.
برای انجام این کار شما دو روش را می توانید انجام دهید:
۱_ نمایش فیسبوک و توییتر با استفاده از باکس نویسنده
این روش را به تمام کاربران توصیه می کنیم چرا که بسیار ساده و آسان است. تنها کافی است افزونه author bio box plugin را نصب و فعالسازی کنید سپس وارد تنظیمات شده و بر روی author bio box کلیک کنید. محل نمایش باکس نویسنده را مشخص کنید. البته افزونه خود می تواند به صورت اتوماتیک باکس نویسنده را در پایین هر مطلب و صفحه نمایش دهد. بعد از انتخاب جایگاه می توانید رنگ پس زمینه، رنگ متن، اندازه gravatar،خط حاشیه و… را به دلخواه خود تنظیم کنید و در آخر نیز تغییرات را ذخیره نمایید.
اکنون وارد بخش کاربران سپس همه کاربران شوید و سپس بر روی لینک ویرایش کاربر کلیک کرده و وارد مشخصات آن شوید در اینجا مشاهده می کنید که یک بخش جدید به این صفحه اضافه شده است و در اینجا تنها کافی است تا آدرس پروفایل نویسندگان را وارد کنید و در انتها وارد سایت خود شوید و تغییرات را مشاهده کنید.
کاربرانی که در سایت شما عضو هستند می توانند پروفایل خود را ویرایش و لینک پروفایل های خود را اضافه کنند.

۲_ نمایش فیسبوک و توییتر با استفاده از yoast seo
این روش به کاربران حرفه ای توصیه می شود چرا که باید فایل های وردپرس را ویرایش کرد شما باید این افزونه را نصب و فعالسازی کنید سپس آدرس پروفایل های نویسندگان را به پروفایل های وردپرس آنها اضافه کنید ولی مشکل اینجاست که وردپرس به صورت خودکار آنها را در بیوگرافی نویسندگان نمایش نمی دهد. برای انجام این کار وارد بخش کاربران سپس همه کاربران شده و بر روی لینک ویرایش کاربر کلیک کنید در این صفحه متوجه خواهید شد که فیلد های فیسبوک و توییتر وجود دارد برای توییتر باید نام کاربری را بدون @ وارد کنید و برای فیسبوک باید آدرس URL کامل پروفایل را وارد کنید در آخر تغییرات را ذخیره کنید و تنها کاری که باید انجام دهید آن است که آنها را در قالب خود نمایش دهید.
با قرار دادن کد زیر در قالب وردپرس خود می توانید لینک پروفایل نویسندگان خود را نمایش دهید

<?php
$twitter = get_the_author_meta( 'twitter', $post->post_author );
$facebook = get_the_author_meta( 'facebook', $post->post_author );
echo '<a href="https://twitter.com/' . $twitter .'" rel="nofollow" target="_blank">Twitter</a> | <a href="'. $facebook .'" rel="nofollow" target="_blank">Facebook</a>';
?>

تغییرات را ذخیره کنید. سپس به قسمتی که باکس نویسنده را در آنجا قرار داده اید رفته و آن را مشاهده فرمایید.

با تشکر از همراهی شما – شاد باشید.

 

منبع: آپ تم  مرجع: آموزش وردپرس | قالب وردپرس املاک

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (امتیاز اول را شما ثبت کنید.) | به راستی!! در صفحه اینستاگرام آپ تم عضو شوید، ( آموزش وردپرس ، تخفیفات و بروز رسانی ها )
Loading...
مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *