آپ تم مرجع ارائه خرید قالب وردپرس فروشگاهی | شرکتی | تجاری | خبری و... , افزونه وردپرس , آموزش وردپرس
همیشه کیفیت محصول + پشتیبانی حرفه ای + جلب رضایت مشتریان اولویت های ماست

خانه / آموزش وردپرس / آموزش های وردپرس / سفارشی سازی وضعیت نوشته ها در وردپرس
سفارشی سازی وضعیت نوشته ها در وردپرس

سفارشی سازی وضعیت نوشته ها در وردپرس

با سلام و عرض ادب ، در این آموزش خواهیم پرداخت به آموزش و برسی نحوه سفارشی سازی نوشته ها در وردپرس که در نوع خود جالب به نظر می رسد و وجود چنین امکانی در وب سایت های وردپرسی بسیار مفید می باشد. اصلا سفارشی سازی نوشته ها به چه معناست؟ حتما شما هم این قسمت از امکانات وردپرس را در بخش ویرایشگر دیده باشد منظورم وقتی که شما مطلب را می نویسید و قصد دارید آن را انتشار دهید خب به قسمت ستون کناری ویرایشگر وردپرس مراجعه و دکمه ی انتشار را می زنید اگر کمی دقت کنید در این قسمت علاوه بر انتشار امکانی هم برای سفارشی سازی وجود دارد که از این موارد می توانید برای سفارشی سازی مطالب و نوشته های خود استفاده نمایید و برای آن وضعیتی مشخص کنید.

برای مثال می توانید برای مطالب نوشته شده خود وضعیتی مانند ذخیره در پیش نویس ها ، زمان بندی کردن مطلب ، در انتظار برسی ، خصوصی منتشر کنید اما با این حال در بخش نوشته ها این نوع نوشته و مطالب به گونه ای ساده و خیلی ابتدایی قابل نمایش می باشد ما در کنار شما هستیم تا به شما آموزش دهیم چگونه سفارشی سازی کنید. با ما همراه باشید …

کار زیاد سختی نخواهید داشت فقط کافیست کمی با کد های php  و هم با فایل های قالب وردپرس آشنایی داشته باشید خب بریم سراغ آموزش، با استفاده از کد زیر شما قادر هستید نوشته های خود را با رنگبندی های مشخص از یکدیگر جدا کنید یعنی می تواند برای نوشته هایی که در حالت پیش نویس می باشند را با رنگ قرمز و برای در انتضار برسی آبی و …. از یکدیگر جدا کنید با این کار یک زیبایی خاصی به بخش نوشته خواهید بخشید.

برای انجام این کار و سفارشی سازی نوشته ها در وردپرس کد زیر را در فایل فانکشن قالب وردپرس خود اضافه کنید.توجه داشته باشد قبل از اقدام به اعمال هر گونه تغییرات در پوسته وردپرس  از وبسایت و قالب خود یک پشتیبان تهیه کنید تا در صورت بروز مشکل بتوانید به حالت اولیه برگردانید.

کد:


add_action('admin_footer','mw_posts_status_color');
function mw_posts_status_color(){
?>

<style>
.status-draft{background: #FCE3F2 !important; /* پیش نویس */}
.status-pending{background: #87C5D6 !important; /* در انتظار بررسی */}
.status-publish{/* منتشر شده */}
.status-future{background: #C6EBF5 !important; /* زمان بندی شده */}
.status-private{background:#F2D46F; /* خصوصی */}
</style>

<?php
}

خب بعد از اضافه کردن کد فوق به فایل مذکور قالب وردپرس خود آن را ذخیره سازی کنید و جهت مشاهده نتیجه کار از مسیر پیشخوان » نوشته ها » همه ی نوشته اقدام کنید خواهید دید تمامی نوشته ها سفارشی سازی و با رنگ بندی نمایش داده می شوند. و تشخیص مطالب را برای شما راحت و همچین یک زیبایی خاصی به این بخ بخشیده اید.

کابران گرامی شما می توانید کد فوق را به سلیقه خود سفارشی سازی کنید و رنگ بندی های مورد نظر خود را وارد نمایید.

به پایان این آموزش و هک وردپرس رسیدیم امید واریم مفید واقع قرار گرفته باشد.

 

 

منبع: آپ تم  مرجع: آموزش وردپرس | قالب وردپرس فروشگاهی | قالب وردپرس رایگان | قالب وردپرس تفریحی | قالب موزیک

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (امتیاز اول را شما ثبت کنید.) | به راستی!! در کانال تلگرامی آپ تم عضو شوید، ( آموزش وردپرس ، تخفیفات و بروز رسانی ها )
Loading...

باکس دانلود

 • کاربران گرامی از ارسال دیدگاه جهت پشتیبانی محصولات ویژه ( خریداری شده) خود داری کنید برای این امر از قسمت پشتیبانی اقدام کنید.
 • لطفا از تایپ فینگلیش پرهیز کنید در غیر این صورت دیدگاه شما برسی نخواهد شد.
 • لطفا هدفتان از ارسال دیدگاه بک لینک نباشد.

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد

  یكی از عوامل مهم توسعه تجارت الكترونیكی، ایجاد اعتماد و اطمینان در میان كاربران خدمات الكترونیكی می باشد که آپ تم توانسته با رعایت شرایط و قوانین در راستای ارائه خدمات الکترونیکی مجوز های نهاد و ارگان ها ذیصلاح را اخذ نماید تا کاربران با خیالی راحت از خدمات وردپرسی ما استفاده کنند.


  x بستن این بنر

  تخفیف 50 درصدی به مناسبت جشن دوسالگی آپ تم ( مدت کاملا محدود عجله کنید ) کد تخفیف: uptheme2 به همراه پشتیبانی و بروزرسانی های بعدی رایگان
  نوروز 96 برشما مبارک » در این ایام تا 15 فروردین ماه تمامی محصولات آپ تم با %60 تخفیف ارائه می شود. کد تخفیف: noroze96 جزئیات بیشتر ...