رفع خطای Cannot modify header information

err cannot modify header information

با عرض سلام و ادب خدمت کاربران گرامی آپ تم ، در آموزش این بخش از وردپرس قصد داریم تا آموزش نحوه رفع و حل مشکل ارر Cannot modify header information را ارائه کنیم اگر این مشکل به هر دلیلی برای سایت و وردپرس شما پیش آمده و وقتی وارد سایت می شوید با خطا ی Cannot modify header information موجه می شوید با ما همراه باشید و این مطلب را تا انها دنبال کنید با کارهایی که ما گفتیم خواهید توانست به راحتی آن را حل کنید ….

Advertisements

خطای Cannot modify header information

نحوه رفع این مشکل مخرب سایت

برای حل ان باید ابتدا وارد هاست خود شوید و از قسمت روت هاست یا هر جایی که وردپرس شما نصب است دنبال فایلی با نام wp-config.php بگردید .این فایل همیشه در ابتدا ( جایی که وردپرس نصب است ) قرار خواهد داشت.

حال بعد از پیدا کردن ان به حات وبرایش در آوید تا کد های درون آن را ببینید در داخل این فایل هر چی خط فاصله وجو داره را پاک کنید و بعد نتیجه کار را ببینید خواهید دید دیگر این خطا وجود نداد و مشکل شما حل شده است. ( منظور از فاصله همان اینتر )

به این راحتی و مثل آب خورد کار تموم شد و خطا ی وردپرس را برطرف کردید.

 

منبع: آپ تم  مرجع: آموزش وردپرس

 

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (امتیاز اول را شما ثبت کنید.) | به راستی!! در صفحه اینستاگرام آپ تم عضو شوید، ( آموزش وردپرس ، تخفیفات و بروز رسانی ها )
Loading...
مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *