جستجو کردن
Close this search box.

فهرست مطالب

ورژن جدید افزونه سئو All in One SEO Pack فارسی1

آموزش کامل استفاده و تنظیمات افزونه فارسی All in One SEO Pack

آموزش تصویری نحوه استفاده و تنظیمات افزونه All in One SEO Pack

با سلام،کاربران گرامی این مطلب ادامه قسمت اول آموزش کامل افزونه وردپرس All in One SEO Pack می باشد و ما در قسمت اول تا حدودی توضیح دادیم و قرار است در این پست به ادامه قسمت اول آموزش کامل تصویری افزونه و در نهایت دانلود آخرین ورژن افزونه وردپرس سئو بپردازیم تا شما با خیال راحت بتوانید از این پلاگین جهت سئو و بهینه سازی وردپرس خود استفاده کنید.امید وارم توانسته باشم آن چیزی را که قراره یاد یاد بدهیم را گفته باشیم.با ما همراه باشید با قسمت نهایی (دوم) آموزش.

آموزش کامل استفاده و تنظیمات افزونه فارسی All in One SEO Pack

تب بعدی تنظیمات 

تنظیمات افزونه All in One SEO Pack 4

یعنی مشخص کنيد که می خواهيد در کدام نوع پست ها (برگه ها ، نوشته ها) افزونهکند یا نکند. غيرفعال یعنی همه توجه کنید حالت پیش فرض گزینه ی مناسبی می باشد.

تب بعدی display-settings تنظیمات نمایشگر می باشد (تصویر زیر)

تنظیمات نمایشگر seo-one-

این قسمت مخصوش تنظیم کردن عناوین پست ها و همچنین توضیحات می باشد که در حالت پیش فرض قرار بگیرد بهترین گزینه است.

تب بعدی تایید مدیر وب سایت webmaster-verification

تب بعدی تایید مدیر وب سایت webmaster-verification می باشد که باید تاییدیه وبمستر تولز خود را در این قسمت وارد کنید همچنین میتوانید تاییدیه بینگ و پینترست خود را هم قرار دهید.دلیل افزودن تاییدیه این موارد بدین دلیل است که زمانی در وب سایت شما با مشکلی مواجه شود به شما اطلاع رسانی می شود بنا بر این حتما در این سایت ها عضو شده و سایت خود را متصل کنید و تاییدیه را هم میتوانید در این قست قار دهید. (تصویر زیر)

تأیید مدیر سایت seo-one

تب بعدی google-settings

تنظیمات گوگل محلی است در افزونه وردپرس All in One SEO که می بایست مشخصات گوگل پلاس خود و همچنین ادرس را وارد و تایید کنید.همان تور که در تصویر زیر می بینید محلی برای افزودن آیدی گوگل آنالیز قرار دارد که میتوانید ID گوگل آنایزی که برای وب سایت خود ساخته اید را اضافه کنید.در این صورت افزونه سئو کد های گوگل آنالیز را به سایت شما اضافه خواهد کرد.(تصویر زیر)

تنظیمات Google seo-one

تب بعدی noindex-settings

در بخش تنظیمات نو ایندکس شما میتوانید تعیین کنید چه مواردی اعم از دسته بندی ها – آرشیو ها – برچسب ها و … که در تصویر زیر می بینید ایندکس شوند و یا نشوند این ایندکس ها از سوی موتور های جستجو بر حسب این افزونه وردپرس صورت خواهد گرفت شما خود مسئول این قسمت هستید و در صورتی که میدانید دسته یا … که ضرور است ایندکس شود و یا نشود را مشخص کنید. (تصویر زیر)

تنظیمات NOINDEX -seo-one

تب بعدی advanced-settings

تنظیمات پیشرفته قسمتی در این افزونه سئو می باشد که مدیر بتواند به هرچه بهتر بهینه سازی شدن سایت دسترسی و بهینه کند که مواردی چون سئو صفحات و بهینه سازیبرگه و … وجود دارد.در حالت پیشفرض بماند بهتر است (تصویر زیر)

تنظیمات پیشرفته seo-one

تب بعدی keyword-settings

تنظیمات کلید واژه مطالب سایت در این افزونه در حالت پیش فرض غیر فعال می باشد میتوانید فعال و تغییرات را انجام دهید و همچنین توصیه می شود کلید واژه زیادی در سایت تولید نکنید. (تصویر زیر)

تنظیمات کلید واژه مطالب سایت seo-one

خب کاربران گرامی در اینجا آموزش تصویر ی نحوه تنظیمات افزونه وردپرس رایگان سئو All in One SEO به پایان رسیده و لازم به ذکر است یه سئو و بهینه سازی سایت با یک افزونه کامل نمیشود مواردی دیگر وجود دارد که یکی از اآنها وجود نقشه سایت می باشد و در صورتی که سایت مپ ندارید از طریق لینک زیر به پست مربوط به ایجاد نقسه سایت مراجعه و آن را هم در سایت خود کامل کنید و همچنین میتوانید به بخش آموزش های سئو و بهینه سازی وردپرس سایت آپ تم مراجعه و اموزش ها را ببینید.

افزونه و آموزش ایجاد نقشه سایت با Google XML Sitemaps

توجه آپ تم کتابی در قالب pdf برای تنظیمات کامل و آموزش افزونه سئو All in One SEO تدارک دیده و میتوانید از اینجا دریافت و مطالعه کنید.

از سریال های پریمیوم زیر می توانید استفاده کنید.

Primary Key: 24Y2493470037207F
Secondary Key: 8KS18354E2608161Y

کاربران گرامی افزونه دریافت کنید و در صورت نیاز به بروز رسانی آن را خودکار بروز رسانی کنید تا جدیدترین ورژن رو وردپرس شما نصب  و به صورت کامل فارسی شود.

کاربران گرامی  جهت مشاهده قسمت اول این آموزش و کامل کردن اطلاعات خود به لینک زیر مراجعه کنید.

آموزش افزونه سئو All in One SEO Pack (قسمت اول)

 

دانلود افزونه

 

دانلود افزونه پریمیوم All in One SEO Pack Pro

 

منبع: آپ تم مرجع: افزونه وردپرس ، آموزش وردپرس

اولین نفری باش که به این مقاله امتیاز میدی 🙂
اشتراک
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات
0
نظر خود را به اشتراک بگذاریدx
عضو شوید و همه محصولات را رایگان دانلود کنید!!!