جستجو کردن
Close this search box.

فهرست مطالب

ریدایرکت سایت

ریدایرکت کردن کاربران بعد از ورود به سایت با Peter’s Login Redirect

با سلام خدمت کاربران و دوستان گرامی، در این جلسه با یکی دیگر از افزونه های کاربری در خدمتتون هستیم کار این افزونه که Peter’s Login Redirect یا همان ریدایرکت کردن کاربران بعد از ورود به سایت نام دارد که برای هدایت بازدیدکنندگان به سمت صفحه خاصی از سایت هست یعنی اگربازدیدکنندگان قصد دارند قبل از بازدید کردن از سایت موردنظر از اطلاعیه مهمی که در پستی قرار داده شده باخبر شوند از این افزونه قدرتمند استفاده می کنند.

 

افزونه وردپرس ریدایرکت کردن کاربران بعد از ورود به سایت

کاربران دقت کنید که برای استفاده از این پلاگین قدرتمند باید ابتدا آن را دانلود کنید و بعد از اینکه کار دانلود به پایان رسید شروع به نصب آن نمایید

آموزش نصب افزونه های وردپرس

بعد از اینکه دانلود و نصب افزونه Peter’s Login Redirect به پایان رسید باید مراحل روبه رو را طی کنید: Settings » Login/logout Redirects

ریدایرکت کاربران سایت1

لازم است بدانید که در بخش تنظیمات آپشنی هس که برای کاربران مخصوصی است یعنی اینکه شما با استفاده از نام کاربری، می توانید مسیر ورود تعدادی از افراد را بعد از اینکه وارد سایت می شوند توسط اونا تغییر بدهید طبق شکل زیر URL مربوط به صفحه ای که در نظر دارید در هنگام وارد شدن و همچنین خروج از سایت به سمت اون ریدایرکت شود رو وارد کنید همچنین باید بعد از اینکه نام کاربری خاصی که در نظرتون هست وارد نمایید.

ریدایرکت کاربران سایت 2

تنظیمات خاص افزونه برای کاربران موثر در مدیریت سایت!

دوستان در این بخش هم باید بدانید که منظور از اینکه میگوییم کاربران موثر، باید بدانید منظور همان طراح انجمن سایتتون، نویسنده های سایت و … هستند شما می توانید با استفاده از این افزونه کاربردیPeter’s Login Redirect افراد را بری دسترسی جداگانه ای که در مدیریت سایت  برایشان در نظر گرفته اید سوق دهید باید همانند تصویر زیر  نام کاربر رو به همراه URL مربوط به پیجی که مورد ریادایرکتوری قرار می گیره وارد کنید.

ریدایرکت کاربران سایت 3

و اما بخش دیگه ای از این افزونه مربوط به همه ی کاربراست که می باست شما کاربران عزیز همانند تصویر زیر با انتخاب این گزینه و ورود URL هدایت به صفحه رو انجام بدید.

ریدایرکت کاربران سایت 4

واما دقت کنید که این افزونه قدرتمند امکان دیگری که دارد این است که افرادی که تازه ثبت نام کردند را به به سمت صفحه ورود هدایت می کند. همانند تصویر زیر در تنطیمات باید URL مربوط به پیج LOG IN یا ورود رو وارد نمایید.

ریدایرکت کاربران سایت 5

ریدایرکت کاربران سایت 6

لازم است بدانید که آن دسته از ادمین هایی کمی توانند از این افزونه استفاده کنند که می توانند با استفاده از دسترسیشون ریدایرکتوری مربوط به ورود یا خروج از سایت رو تغییر دهند.

بدین منظور از بخش تنظیمات پلاگین به Customize plugin برید و در جایی که طبق شکل  با عنوان permission level  وجود داره دسترسی رو به install plugin تغییر بدید.

به پایان ارائه این افزونه وردپرس رایگان رسیدیم امید واریم مورد استفاده شما واقع قرار گرفته باشد.

 

منبع: آپ تم  مرجع: افزونه وردپرس | قالب وردپرس تجاری

5/5 - (1 امتیاز)
اشتراک
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات
0
نظر خود را به اشتراک بگذاریدx
عضو شوید و همه محصولات را رایگان دانلود کنید!!!