جستجو کردن
Close this search box.

فهرست مطالب

ارسال خبرنامه در ووکامرس

امکان ارسال خبرنامه در ووکامرس

ارسال خبر نامه در ووکامرس با افزونه WooCommerce MailChimp

با سلام، در وردپرس آموزش و افزونه های مختلفی برای ارسال خبر نامه وجود دارد که برخی ازآن را که از هر نظر بهترین بودند ما در سایت آپ تم قرار و ارائه کردیم در فروشگاه ووکامرس هم به همین شکا است یعنی فرق چندانی با خبرنامه های وردپرس ندارد.خب اگر سایت شما در حال حاضر وردپرس می باشد و یک فروشگاه ووکامرس هم در کنار آن راه اندازی کردید می توانید از خبرنامه وردپرس استفاده کنید و نیازی با این افزونه نیست اما اگر سایت شما فقط یک فروشگاه ووکامرس است باید از این امکان استفاده کنید.خب در سری آموزش های کاربردی ووکامرس امروز قصد داریم در این مطلب راجب ارسال خبرنامه در ووکامرس توظیحات و افزونه ی حرفه ای ارائه کنیم تا به راحتی مشتریان خود را از محصولات و تخفیفات فروشگاه آگاه کنید.

این امر و استفاده از خبرنامه زمانی به درد ما میخورد که محصول تازه و جدیدی را به فروشگاه اضافه و یا اینکه قصد دارید در یک بازه زمانی از تخفیفات ویژه ای مشتریان را برخوردار کنید میتوانید برای مشتریان خود یک ایمیل خبرنامه ارسال تا آنها به فروشگاه شما مراجعه و در نهایت فروش بیشتر را تجربه کنید.لازم به ذکر است این خبرنامه مختص کاربران عضو شده در فروشگاه و خبرنامه می باشد.

در یکی از آموزش ها به ایمیل مارکتینگ در ووکامرس  پرداختیم که هیم کار را انجام می داد اما با کم تفوت کاری اگر دوست دارید میتوانید مطالعه کنید.

افزونه WooCommerce MailChimp

با استفاده از این افزونه میل چیمپ در فروشگاه ووکامرس خود قادر خواهید برای فروشگاه خود یک بخش برای خبرنامه قرار دهید تا مشتریان و کاربران در آن ثبت نام کنند بعد از جمع آوری مشتری و ایمیل آنها در هر زمان که دوست داشتید برای آنان ایمیل خبرنامه ارسال کنید و از اتفاقات فروشگاه مطلع سازید.

ابتدا افزونه را از انتهای همین مطلب دریافت و مراحل نصب و فعال سازی را دنبال کنید در نهایت وارد بخش پیکر بندی ووکامرس شوید و از قسمت اغام شروع به کار کنید.

تب Mailchimp

 ارسال خبرنامه در ووکامرس 1

  • Enable/Disable: ابتدا این گزینه را تیک بزنید تا افزونه کار خود را شرو کند. بعد صفحه را ذخیره کنید تا یک کد که API Key می باشد را از بالا دریافت کنید.
  • Subscribe Event: مشخص کنید که چه زمانی از مشتری و کاربران در خواست عضو شدن با ایمیل بخواهد.
  • API Key: در این قسمت باشد کد API Key شخصی خود را که در سایت mailchimp ثبت نام کرده اید را وارد کنید.
  • Main List: لیستی را که در سایت میل چیمپ ایجاد کرده اید  پس از وارد کردن API و شناسایی صحت کاربری شما، در اینجا مشخص خواهد شدو بعد از آن خواهید توانست همان لیست را انتخاب تا کاربران در صورت عضو شدن، عضو همان لیست خبرنامه در میل چیمپ شوند.
    Group Name: در این قسمت برای گروه مشتریان خود که عضو می شوند یک نام انتخاب کنید.
  • Double Opt-In: با تیک خوردن این گزینه ایمیل تایید پس از عضویت در خبرنامه به مشتریان ارسال خواهد شد.
  • Display Opt-In Field: با تیک خوردن این گزینه هم فیلد ایمیل تایید مشخص خواهد شد.

خب با این کار مشتریان بر اساس زمان تعیین شده توسط شما بعد از تکمیل سفارش و … به صورت اوتوماتیک به لیست mailchimp اضافه خواهند شد.به همین راحتی کار.

 

دانلود افزونه از مخزن وردپرس 1

در این رابطه بخوانید:

دانلود و آموزش ووکامرس

افزونه های ووکامرس

 

لینک کوتاه: https://uptheme.ir/?p=1998

منبع: آپ تم  مرجع: آموزش ووکامرس

اولین نفری باش که به این مقاله امتیاز میدی 🙂
اشتراک
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات
0
نظر خود را به اشتراک بگذاریدx
عضو شوید و همه محصولات را رایگان دانلود کنید!!!