جستجو کردن
Close this search box.

فهرست مطالب

حذف متن فارسی سازی شده

حذف فارسی شده توسط x در وردپرس

با سلام و عرض ادب خدمت کاربران گرامی آپ تم در این بخش از آموزش های وردپرس قصد داریم آموزش نحوه ی حذف فارسی سازی شده توسط x وردپرس را ارائه کنیم.کاربران گرامی در درجه اول بیاید حقوق یکدیگر را رعایت کنیم چون با این کار حریم فارسی سازان قالب و افزون و هر محصولی دیگر را زیر پا می گذاریم که کار درستی نیست و نه تنها از آنها همایت نمی کنیم بلکه حقوق آنها را رعایت نمی کنیم.پس این حرف بنده حقیر رو برادرانه در نزد خود نگه دارید و عملی کنید.

اما نکته ای که در این آموزش وجود دارد این است که در رابطه با محصولات یک سایت کاری نداریم اما با توجه به این که چندی از کاربران به ما مراجعه و این سوال را مطرح کردن که چگونه می شه ( فارسی سازی شده توسط سایت های x ) رو برداریم بنده در جواب آنها همین حرفی که در بالا به آن اشاره کرد را عرض کردم و در نهایت کمکی که به انها کردن این بود که به آنان عرض کردم اگر دوست دارید در این بخش اسم سایت خود را اضافه کنید باید این کار رو کرد و امروز هم قصد نداریم آموزش حذف این متون رو ارائه کنم بلکه قصد دارم آموزشی مبنی بر اضافه کردن نام سایت در کنار این کلمه ( فارسی سازی توسط x ) که اشخاص و سایت های زیادی قالب وردپرس فارسی سازی می کنند را ارائه کنیم.

خب کابران گرامی برای این کار چندین راه وجود دارد یعنی فارسی سازان قالب وردپرس در تلاشند اثر آنها پایمال نشود برای همین کار این متون را هر کسی در قسمتی از فایلهای قالب هک می کنند که شما می توانید از طریق این آموزش به آنها دسترسی و نام سایت و هر نکته ای که دارید را درج و اضافه کنید.

قرار گرفتن در فایل زبان: خب کابران گرامی برخی از فارسی سازان قالب وردپرس برای این که حقوق آنان پایمال نشود و این عبارت فارسی سازی توسط x همایت کوچکی برای آنها در راستای موفقیت آنان در این راه باشد این متن را در فایل زبان درج می کنند که می توانید این فایل را ویرایش و در کنار این عبارت کلمات و متون مورد نظر خود را اضافه کنید.

قرار گرفتن در فایل فوتر قالب وردپرس: کاربران گرامی توجه داشته باشید در بیش از 70 درصد قالب های وردپرسی این متون در فایلی به نام فوتر footer.php قرار گرفته که باید این فایل را ویرایش و متن مورد نظر خود را در کنار این متن فارسی ساز اضافه کنید.

قرار گرفتن در فایل فانکشن قالب وردپرس: کابران گرامی در برخی از قالب های وردپرسی با توجه به کدنویسی که داراست این متن ( فارسی سازی شده توسط x ) در فایل functions.php قرار گرفته که می توانید اقدام کنید.

کد نویسی و قفل این عبارت: اما با توجه به راعایت نگردن حقوق فارسی سازان اقدام به کد نویسی و قفل این متون می کنند که این مبحث نیاز به یک اموزش مفصل دارد که انشاالله در آموزش های بعدی به ان خواهیم پرداخت.در نظر داشته باشید این کار تنها در 5 درصد قالب ها اتفاق می افتد.

 

 

منبع: آپ تم  مرجع: آموزش وردپرس | قالب وردپرس پزشکی

اولین نفری باش که به این مقاله امتیاز میدی 🙂
اشتراک
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات
0
نظر خود را به اشتراک بگذاریدx
عضو شوید و همه محصولات را رایگان دانلود کنید!!!